Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor DD100E ve diğerleri

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar öncelikle rica ediyorum ilgilenin. ilk motorumu alıcam ve bilgili insanların fikirlerinden yararlanmak istiyorum. kaç haftadır bakıyorum motorlara. skygo mondial keeway bisan falan derken regal raptor kafama yatmaya başladı. 1.87 boyunda olduğumdan motorların bazıları ufak kalıyo. forumdaki araştırmalarıma görede bi kısmının kalitesi kötü. benim istediğim motor şehir içi kullanım için. regal raptor DD100E modelini gördüm hem ucuz hem şık duruyo hemde otomatik vites. bu olmazsada regal raptorun diğer modellerini düşünüyorum. sizce bu model iyimidir, otomatik vites olması kötümüdür? bide bu olmazsa regalin diğer modellerinden hangisi olsun veya hangi marka olsun. ama motorun küçük olmaması lazım. forumu araştırdım fakat regalle ilgili çok net şeyler göremedim. rica ediyorum cevaplarınızı esirgemeyin. çok bi para vermiycez belki ama paramızı çöpe atmayalım. aldığımız motorun zevkini çıkaralım. şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mustafa_unax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle rica ediyorum ilgilenin. ilk motorumu alıcam ve bilgili insanların fikirlerinden yararlanmak istiyorum. kaç haftadır bakıyorum motorlara. skygo mondial keeway bisan falan derken regal raptor kafama yatmaya başladı. 1.87 boyunda olduğumdan motorların bazıları ufak kalıyo. forumdaki araştırmalarıma görede bi kısmının kalitesi kötü. benim istediğim motor şehir içi kullanım için. regal raptor DD100E modelini gördüm hem ucuz hem şık duruyo hemde otomatik vites. bu olmazsada regal raptorun diğer modellerini düşünüyorum. sizce bu model iyimidir, otomatik vites olması kötümüdür? bide bu olmazsa regalin diğer modellerinden hangisi olsun veya hangi marka olsun. ama motorun küçük olmaması lazım. forumu araştırdım fakat regalle ilgili çok net şeyler göremedim. rica ediyorum cevaplarınızı esirgemeyin. çok bi para vermiycez belki ama paramızı çöpe atmayalım. aldığımız motorun zevkini çıkaralım. şimdiden teşekkürler...
    Kısa bir mesafede kullandım keyifli motor ama 1.87 lik biri için küçüktür.
    hızlı akan trafikte yeterli serilikte değil.kısa süre sonra en az 250 cc arayacaksın.

250cc'lik motorların fiyatları biraz daha fazla ama genede biraz daha bütçe ayırabilirim. peki regalin DD 150E-2 modeli nasıldır veya bana tavsiye edebilceğiniz bi motor varmıdır. 2500TL ye kadar bi bütçe ayırabiliyorum. regalin tipleri güzel. DD 150E-2 modelide hoşuma gitti ama boyuma iyimidir bilmiyorum. motorlar konusundada hiç bilgim yok. yardımcı olursanız çok iyi olur. ilk motorda hüsrana uğramak istemiyorum

Motosikleti
    JİNLUN JL 250
    Selamünaleyküm eğer ki 250 lik chooper motor alacaksan benim jinlun maradueri satabilirim sana her şeyi temiz sahibinden com da 10470398 gözüm gibi bakıyorum motora 2250 istiyorum.ön arka rulmanlar, ön arka fren balataları, arka çelik cant içi vibrasyon (titreşim) kesici kaplin lastikleri, zinciri, bujileri, yağı, jikle kolu ve teli, aküsü, hava filitresi (komple), değişti. Benzin deposu ve karbiratör temizliği, subap ayarları yapıldı. Evrakları 2011 ' e kadar full.eğer ki sen olmazsan buradan motor alacak arkadaşlara duyurulur.saygılarımla.bütün motorcular allaha emanet olun...

hardtopfatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Turbo Sport 2G
    Sıfırı üretiliyormu acaba düşünüyorumda?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler