Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin lütfen!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250
    Evet arkadaşlar, 3 aydır sahip olduğum hyosung gv 250 motorum var, ilk başlarda çok zorluk çektim yalnız yavaş yavaş motorumla konuşur hale geldim yani nerelerde vites düşürmem gerektiği nereleri kaçla çıkabileceği nerelerde ne hızlar yapıp dönme mesafesini artık göz kararı tam olarak kestiriyorum diyebilirim.Sizlerden beklediğim yorumlar, daha önce bu makineyi kullanan arkadaşlar ne gibi bi olumlu yönleriyle ve ne gibi bi olumsuz yönüyle karşılaştınız mesela ben ilk olarak örnek veriyim 85 kmde marş motoru takılı kaldı büyük uğraşlar sonucunda bobini çıkarttık motoru yanmaktan kurtardık, şimdi şükürler olsun 650 küsür kmde sizce 3 ay için 700 km yol yapmak az bi değer mi çok mu?(yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim, keyifli sürüşler...)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

biraz saçma bir yazı olmuş ama marş motorunu kurtardığın iyi olmuş karakteristiği anlaman hem can sağlığın hem cebin hem moturun için iyi bu seni on dahada bağlıycaktır güzel bir alet bende crown 250 kullanıyorum

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    3 ay için 700 km az olmuş ben landcruiserı 5 gün önce aldım şuanda 200 km yapmak üzeryem prowler ı aldığım hafta 550 600 km yol yapmıştım

caparol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

daha çok yolun var :)

hayırlı olsun kardeşim.bende yeni motorcuyum -olmaya çalışıyorum demek daha doğru olur :D km meselesine gelince günlük kullanımına bağlı.mesela ben ilk 1 haftada motoru tanımak huyunu öğrenmek için 250km yol yaptım.1 haftanın sonda Gelibolu ya gittim geldim.1000 km'yi devirdim-ki 500 km bakımını yaptırmadığım halde direkt 1000 km bakımına girdi motor.ama iyi dayanmış dedi servisteki usta.hiç sorun çıkarmadı çok şükür.rodajıda tamamladım artık çok rahat 100 ü görüyorum biraz daha sıkıştırdığımda 120 yi bile devirdim.ama dediğim gibi rodajını düzgün tamamla.gerisi kolay.hayırlı olsun bu arada benim motor xintian 250 cc

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler