Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bende karar veremedim

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle bu konuya göz atacağınız ve yapacağınız yorumlar ve öneriler için teşekkür ederim. benim motorsiklet sevdam yeniden depreşthayalimde herzaman bir classic chopper oldu ama sadece hayal. şimdi bir chopper/cruiser almayı düşünüyorum ve uzun yol yapıcam sıklığı az olucak belki ama yapıcam. gezdim dolaştım internette hyosung gv 650 ye takıldım. daha sonra araştırma yaptım baktım cruiser görünümlü sürat motoru gv 250 araştırmaya başladım. Daha önce kullanmadım yani kullanmadım denecek kadar az bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim tabi fiyatlarıda çok önemli. şimdiden çok teşekkür ediyorum.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

daha önce motor tecrüben varmı varsa dediğin motoru al yoksa 250 cc ile başla
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

daha önce bir tecrübem olmadı 250cc düşünüyorum bende. şimdide keeway marka motoru arkadaşım söyledi bakıyorum sanırım en tatlı modeli ss250

arkadaşlar karar verdim yorumlarınız ve göz attığınız için teşekkür ederim.
    keeway supershadow 250cc alıcam inşallah bulabilirsem .
    uzun yol yapıyormuş vibrasyon yok denecek kadar az oluyormuş sanırım Twin V olduğu için. inşallah motorumu alıp tam anlamıyla aranıza bende katılmış bulunurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler