Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

MT Cruiser Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    bu topic açılmış çok iyi olmuş inşallah yakında resimlerinide koyarım benim remzinin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    selam arkadaşlar bende cruisercuyum
    aranızda olmaktan mutluluk duyarım resimlerimizi paylaşalım..

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    arkadaslar bugün ldow 250cc min egsozunu açtırdım. ses mükemmel bir bakan bidaha dönüp bakıyor özellikle düşük devirde pat pat sesi kulağa müthiş hoş geliyor.. kesinlikle herkeze tavsiye ederim... yapılırken dikkatle izledim bilgi almak isteyen arkadaslara yardımcı olabilirm... herkeze keyifli forumlar kazasız sürüşler..
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    msai grand eagle 250cc
    bende bir cruisercuyum motorum masai grand eagle 250 cc aranızda olmaktan mutluyum.resımleri evdeki bilg. yollarım.umarım burdaki herkes iyi anlaşır ve beraber güzel organizasyonlar yaparız.
    [COLOR="Red"][B]SURAT YAPMA SÜRAT YAP[/B][/COLOR]

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    Aslında bütün cruiser cılar bi toplantı yapsak şööle boLL egsoz sesli hiç fena olmazz dimidostlar
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    msai grand eagle 250cc
    ewet bi pazar günü ortak bi noktada buluşabiliriz.saat ve tarih hakkında bi ayarlama yapalım ama elımızı çabuk tutalım havalar kötüleşicek.ben varım arkadaşlar tanışmış oluruz cruiser kullanmanın zevkine hep beraber nail oluruz
    [COLOR="Red"][B]SURAT YAPMA SÜRAT YAP[/B][/COLOR]

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    arkadaslar bu pazar ege yağışlı bugunden yarına olmaz bu iş öncelikle bu topic i biras ön plana çıkarmak gerekli birbirimizi burda tanımalı ilerleyen zamnlarda hava tahmin dende destek alarak güneşli bi günde yapabiliris bu buluşmayı...
    bööyle bir buluşma olsa kimler gelir önce onları belirleyelim_???

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Merhaba. Ben özgür.
    Eğer işle ilgili bir problemim olmazsa ben böyle bir buluşmaya katılmayı çok isterim.
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepimiz farkli yerlerdeyiz. ist. manisa bursa ankara.. boyle bir bulusma zor gibi..

benden de tam destek.shadow vt750

isterseniz bu aksam iftarda bulusabiliriz.
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...cumartesi.html

Alıntı more_beer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyyy ben de varım aranızda 98 suzuki vz 800 ümle

bu arada bir kaç bilgi vermek iserimm... heavy metal müzik tarzını herkez biliyordur.. heavy metal adı ilk steppenwolf un born to be wild şarkısında geçer ve burda heavy metal thunder denmiştir ki bu (ağır metal gökgürültüsü) motorsikletler için kullanılmıştr.. yani arkadaşlar altınızda olan canavarlar bir müzik tarzının isim babasıdır.. bence başka hiçbir motorsiklet çeşidi bunlar kadar kişilik ve karakter sahibi değildir.. .. ve şunu da unutmayın yanından geçtiğiniz her uzunsaçlı erkeğin gönlünde bi tane bunlardan yatar onlara iyi davranın dokunmak filan isterlerse terslemeyin çünkü eskiden onlardan biriydimm ...
    Hocam süper yazmışsın yav. Ne diyim. Aynen katılıyorum yazdıklarına. Motosiklet deyince çocukluğumdan beri benim aklıma ilk cruiserlar gelir. Motorunda çok güzelmiş gerçekten.
    Bu başlık yaşamalı arkadaşlar. Bir gün aranıza katılacağım ben de umuyorum.
    Benim motosiklet sevdamın baş sebebi cruiserlardır, doğruya doğru.

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    ewt haklısın ama şöyle olabilir ortak bi gün bvelirleris egeliler bi yerde buluşur trakya tarafında olanlşar farklı bi yerde iça anadıolulular farklı bi yerde ama hepsi aynı gğn olursa dahha ii olur.... biz cruiser cular keyfimize düşkün adamız.... böylece sitede de kendimnizi göstermiş olurus

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu bölüme yazmıyordum. istanbuldaki cruiser sahipleriyle bir buluşma yapılması çok iyi olurdu. bir çoğumuz sezonu kapatıcak belki... kapatmadan önce buluşup tanışsak çok iyi olurdu. BEn 4 mevsim motora biniyorum kar olmadığı sürece kullanırım motorumu. benim gibi düşünen arkadaşlar varsa kış sezonunda buluşup ufak tefek geziler düzenleyebiliriz. uzun zamandır da foruma kimse resim eklememiş ben keleyeyim dedim. işte geçen haftalarda diğer arkadaşlarımla yaptığım gemlik gezisinden fotolar:

'04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Alıntı BRUCE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Bende bir Cruıser'cı olmaktan gurur duyarım.Benim motorum ise 2000 model Yamaha Virago 250 cc olup en kısa zamanda buraya fotoğraflarını koyucam.
    BRUCE çok tatlı bir makina olduğunu tahmin ediyorum benim için bicilmiş kaftan
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    BRUCE 'u gebzeden tanıyorum gerçekten motoru çok temiz.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Mustafacim, Allah gonlune gore versin

herkese merhaba, siteye yeni üye oldum yakında bende motorumla gezilerime ait fotoları koyacağım,bu arada bu hafta istanbulda havalar ii gidiyo neden bir buluşma organize etmiyoruz?

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    GüNceLLLLL.... yuhh bee topic öldü walla

Motosikleti
    sg250cc-4...jinlun citi daili jl 125-c....hojin 11
    manisalidan slm arkadaşlar

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın kaplama da olsalar; hayatınızda duygu yoksa, aşk yoksa, sevgi yoksa tüm motosikletler teneke yığınıdır. Yaşasın insani duygular
    arkadaşım motorsiklet tutkudur ,yaşamın ta kendisidir,motorlarımız bizle yaşar,bizimle hayat bulur ,onlar ne bir süslü oyuncaktır ne de teneke parcası .ancak ben öldüğümde durur onunda kalbi.senin adına üzgünüm(motorsikletin ruhunu anlayamadığın için)

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler