Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

MT Cruiser Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    metal müziğin çıkışıdır cruiser tabii ki ayrı bir asaleti olacak.Ama benim gibi bir rock müzik düşkünü ss koltuğuna bir kere götünü koydu sağolsun 35imi geçmem gerekecek sanırım cruiser'a binmem için
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı porsuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugün ön-arka çamurluk ve depoya alev deseni(oldschool dediklerinden) yaptırdım. Yarında üzerine son kat parlak cila atılacak. Montaj bittikten sonra resimleri buraya koyacağım. Ama şablon olarak şu fotoğrafı verdim:

İşlem sırası şöyle:
    1.Eski boya kazılıyor.
    2.Astar boya atılıyor.
    3.Airbrush uygulanıyor.
    4.Vernik dedikleri bir kat uygulanıyor.
    benim istediğim bu şekilde deil. alev aşşağıdan yukarı doğru çıkacak. ama bu da güzel.
    GT650R

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    herkese keyifli forumar siteye yeni katıldım bu topic ide yeni gördüm ledow 250cc classic imle bende buradayım...

buda bizim koç
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    ledow classic nasıl bı motor acabaa burda fıyatını sordum enson bana olacağı fıyat 2900ytl cektıler ama pek duyulmamış dıe gerı vazgectım heavy arkadasım bu konuda bana yardım cı olursan sevınırım tşklerr

Bende Bir CRUİSER AŞIĞIYIMMM
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Motosikleti
    Hyosung GT650R

işte bende böyle yaptırıcam. neonlar meonlar hepsi aynı olacak.
    GT650R

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    Alıntı KRAL444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ledow classic nasıl bı motor acabaa burda fıyatını sordum enson bana olacağı fıyat 2900ytl cektıler ama pek duyulmamış dıe gerı vazgectım heavy arkadasım bu konuda bana yardım cı olursan sevınırım tşklerr

Bende Bir CRUİSER AŞIĞIYIMMM

ledow yamaha virago 250vx ile birebir aynı fiyat konusuna gelince 3600ytl/18ay=200 ytl taksitle aldım v motor olması bir avantaj yanlız hepimizin bildiği gibi .çin üretimi bir motor devamlı bakman gerekiyo... performans yeterli 2 kişi düz yolda normal şartlarda 130 yapıyo tek hiç denemedim ama 140 yapar heralde ibrenn sonunu görüyor anlıcaan. yakıt aşaı yukarı 100KM/3litre filan çift silindir ama tek karbüratör kullanılmmış çift makineye göre yakıtı makul... aklıma geliverenler bunlar başka sormak işstediğin bişi olursa yardımcı olurum
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster

işte bende böyle yaptırıcam. neonlar meonlar hepsi aynı olacak.
    Çok güzel özellikle kırmızı neonlar çok güzel duruyor gece. Ben hepsiburada.com'dan 30 cm olanından aldım, deponun altına yerleştirdim ve bu iş için tavsiye ederim.

Benim başımdan bi airbrush kazası geçti, sana tavsiyem gerçekten işini bilen birine yaptır. Referanslarını görmeden motosikletini verme. Ben geri siyaha dönmek için çok uğraştım.
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Benim bu topikten niye haberim olmamış daha önce? İşte yuvam, sıcak yuvam . Sağol ledo.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı porsuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel özellikle kırmızı neonlar çok güzel duruyor gece. Ben hepsiburada.com'dan 30 cm olanından aldım, deponun altına yerleştirdim ve bu iş için tavsiye ederim.

Benim başımdan bi airbrush kazası geçti, sana tavsiyem gerçekten işini bilen birine yaptır. Referanslarını görmeden motosikletini verme. Ben geri siyaha dönmek için çok uğraştım.

kardeş bu airbrush ın en popüler artisti ankaradaymış. sen nasıl yaşadın böyle bi olayı? ben bizim BBR bariş abiye yaptırıcam. onların işleri baya güzel.
    GT650R

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    cuireser aşkı başkadır başka. umarım yakında gv250 min fotolarını koyacak günlere ulaşırım...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bu topikten niye haberim olmamış daha önce? İşte yuvam, sıcak yuvam . Sağol ledo.
    Olmaz tabii ! Ancak panoda görürsen olur.

Sevgili adminimiz anlaşılmaz bir karar ile bu tür başlıkları "tanışma" bölümüne taşıdı

Neyin tanışmasıysa...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9757/grn021401dh1.th.jpg[/IMG]

buda benim motorum arkadaşlar.

EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Motosikleti
    kanuni motorun 150-vfr800
    merhaba arkadaşlar,bende m800 intruder sahibiyim,egzos araştırması yapıyorum,kafam iyice karıştı.leo vince in silvertail modeli var,500 euro diyorlar ama sesini hiç beğenmedim!vance&hines in cruzers modeli var onun sesi iyi ama 700 euro diyorlar!cobra egzoslarını çok tutuyorum ama mototal artık getirtmiyormuş,arada kaldım,fikrinize danışayım dedim

Motosikleti
    var ama ER-5 alası var..
    bende aranızdayım şimdilik.. fakat kısa süreliğine supersport a geçmek istiyorum..
    gençliğin verdiği bi heves mi yoksa 300cülerin arasına katılma tutkusu mu bilmiyorum ama bi girdaba katıldım gibi bu aralar
    [B][CENTER]BorN 2 Ride WiLd[/CENTER][/B]

Motosikleti
    Alıntı guido adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,bende m800 intruder sahibiyim,egzos araştırması yapıyorum,kafam iyice karıştı.leo vince in silvertail modeli var,500 euro diyorlar ama sesini hiç beğenmedim!vance&hines in cruzers modeli var onun sesi iyi ama 700 euro diyorlar!cobra egzoslarını çok tutuyorum ama mototal artık getirtmiyormuş,arada kaldım,fikrinize danışayım dedim
    kimsenin tavsiyesi yok mu?

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sevgili adminimiz anlaşılmaz bir karar ile bu tür başlıkları "tanışma" bölümüne taşıdı

Neyin tanışmasıysa...
    Tanışıyoruz ya işte .

- Merhaba, ben cruiser hastasıyım.
    - Memnun oldum, ben de cruiser'lara bayılırım.
    - Aaa, ne tesadüf ben de. Ben de tanışabilir miyim sizinle?
    vs vs

selam millet...dün motoruma kavuştum fakat ben motor aldım die babam evden gitti onun için motor olayım artık başka zamana kaldı...size ii sürüşler ii parlatmalar diliorum...

Motosikleti
    speederbike
    Baban evi terketmemiştir herhalde. ama burası da ironik olmuş. Motorla dışarı çıkıp gezmen gerekirken sen motorla evdesin, baban dışarıda .
    Neyse, onların korkusu güvenlik korkusudur. Sen onlara güvenli sürdüğünü gösterirsen eminim daha hoşgörülü yaklaşacaklardır olaya.

Motosikleti
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Neyin tanışmasıysa...
    valla ledo bey,bence adminler gayet anlaşılır ve doğru bir karar vermişler,hiç boşuna sitemde bulunmayın!iki tane msj attım egzos ile ilgili,insanlar hala merhaba ben.. diye yazmaya devam ediyor.bu başlık olsa olsa tanışma başlığı olabilir,kusura bakmayın!

Motosikleti
    speederbike
    Kimsenin egzosla ilgili soruna cevap ver(e)memiş olması şundan olabilir mi sence? Şu ana kadar mesajını görenler arasında soruna cevap verebilecek yeterli birikime sahip kimsenin olmaması. Eminim soruna cevap verebilecek biri mesajını gördüğünde cevap da verecektir. Ama o ana kadar soruna cevap gelmedi diye milletin bu soru cevaplansın da öyle yazalım diye düşünmesini beklemek haksızlık olur .

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler