Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

MT Cruiser Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Buyrun bu da benim Raptorum

Satılık Asya125t-Spidi mont

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Buyrun buda benim ve benalphan nın motorudur...
    sarı olan benimkisi...intruder 600-marauder 250

Motosikleti
    2007 honda shadow

aranıza katılmaktan zevk ve şeref duyarım

Hayalimdeki Shadow ' u alalı 2 ay oldu ,sürekli üzerindeyim,tabii işten fırsat buldukça,resimler yolda gelecekler...Anyalya'ya yolu düşen her cruuser pilotu benim misafirimdir.Görüşürüz

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs250 2004

resim biraz küçük ama neyse bunu becerebildiğime şükür valla

Motosikleti
    KAWASAKI EN 500

cruiser-chopper

Selam arkadaslar.

konuya katılmamak elde degil. chopper cruiser soz konusu olunca. Elbette diger arkadaslar alınması fakat bu daha PROZAC bir konu. HAYIRLI OLSUN

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı more_beer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyyy ben de varım aranızda 98 suzuki vz 800 ümle

bu arada bir kaç bilgi vermek iserimm... heavy metal müzik tarzını herkez biliyordur.. heavy metal adı ilk steppenwolf un born to be wild şarkısında geçer ve burda heavy metal thunder denmiştir ki bu (ağır metal gökgürültüsü) motorsikletler için kullanılmıştr.. yani arkadaşlar altınızda olan canavarlar bir müzik tarzının isim babasıdır.. bence başka hiçbir motorsiklet çeşidi bunlar kadar kişilik ve karakter sahibi değildir.. .. ve şunu da unutmayın yanından geçtiğiniz her uzunsaçlı erkeğin gönlünde bi tane bunlardan yatar onlara iyi davranın dokunmak filan isterlerse terslemeyin çünkü eskiden onlardan biriydimm ...
    evet şu anda bende o tarıf ettiğin tanımlara uyuyorum ve o motorlara imrenerek bakıyorum umarım bende alırım yakın bir zamanda.

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw başlığımız çok hareketsiz kalmış şenlendirelim biraz

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

UAKBULUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 GT

Shot with DSC-T10 at 2007-07-12

buda ben ve motorum
    NC 700x

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    maşallah maşallah, 25 bin kere maşallah

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah maşallah, 25 bin kere maşallah
    cometle kaza yaptın daldın buraya demimotorunu almadan olmazzzzzzzzzzzz..senide aramızda görmek bizi mutlu eder..şöyle yakışıklısından gv250 de sana güzel gider haaaa..hem yerede yakın ohhhh.daha ne istersin be pınar..olmazsa sana motorumu vereyim bir deneme sürüşü yap bayılırsın yeminle..sen abini dinle abiler kardeşlerini kötü yönlendirmezler..albir gv250 hem sen rahat et hem ailen rahat etsin..noldu bu kız diye düşünmesinler.merak etmesinler..hoşca kallll

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX

Cicilerim geldi :D

Tüm cruier kullanıcılarına merhaba. Yaklaşık 20 gün önce yabancı bir web sitesinden verdiğim siparişlerim bugün geldi. Hemen taktım takıştırdım bende. İşte fotolar:

Aşağıdaki resimde ıvır zıvır çantası ve saydam sinyal lambaları görünüyor. Çantanın içinde plastik kılıfı var, sağlam bişeye benziyor. Ön çatala cırt cırtla sabitleniyor. Saydam kapaklardan 2 çift aldım, beraberinde 2 çift turuncu ampülde çıktı içinden. Sırada arka stop lambasınıda saydamlaştırma düşüncem var..

Bunlarda Küryakyn Iso Grips elcikler. WD-40 kullanarak eski elciklerin tutkallarını çözdüm. Paketin içinden kuvvetli bi yapıştırıcı çıkıyor. Konumu ayarlayıp elciklerin içine boca ediyorsunuz. Yanlız lastik kısımları elimde hoş olmayan bir koku bırakıyor. Ama kesinlikle daha rahatç Sağ elciğin ucundaki aparat ise uzun yolda daha rahat gaz vermek için. Deneyeceğiz bakalım..

Vee.. Bir beşiktaşlı olarak görünce balıklama atladığım sibop kapakları.

Bu da 3 metrelik krom şerit. ÇamurluğaYan kapak etrafına ve benzeri kenarlara geçirilen içi kendinden yapışkanlı şerit. Takması çok zahmetli, şimdilik yan kapakların etrafını çevirdim. Keskin kıvrımlarda çakmak ile yumuşatıp monte etmem gerekti.

Parçaları cruisercustomizing.com'dan sipariş ettim. 21 gün içinde elime ulaştı.
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    çok güzel olmuşlar...
    yakışmışta...
    bide motorun ne kadar çok parlıyor abicim aman nazar deemesin böle parlamaya devam etsin hep...

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı porsuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm cruier kullanıcılarına merhaba. Yaklaşık 20 gün önce yabancı bir web sitesinden verdiğim siparişlerim bugün geldi. Hemen taktım takıştırdım bende.

Parçaları cruisercustomizing.com'dan sipariş ettim. 21 gün içinde elime ulaştı.

kargo işlemini ne ile yaptırdınız ve gümrüğe takıldınız mı?

21 gün dediğinize göre büyük ğihtimal normal postaya seçtiniz. Ben benim çantaları öyle getirmiştim ama gümrüğe takılmıştı :(

Motosikleti
    sym mio
    oh oh koyun resimleri güzel güzel var sizde tabi
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    [QUOTE=UAKBULUT;734885

buda ben ve motorum[/QUOTE]

dostum senle d ebuluşup tanışmak kısmet olmadı bir türlü
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Porsuck, eline sağlık güzel işler yapmışsın

Ön çanta pek zarif, elcikler de öyle...
    Diğer kısımlar da güzel olmuş.

Ben aslında bu başlığı açarken bu tür paylaşımlar yapılmasını ön görmüştüm.
    Tabii bu arada kendim de neler yaptığımı eklememiştim bir türlü.

Hyosung GV 650 yeni bir model. Böyle olunca Custom motorlar için aksesuar üreten firmaların henüz hiç biri bu motor için özel bir parça üretmedi.

Yapmak istediğiniz bir çok değişikliği kendiniz özel olarak yaptırmanız gerekiyor. Tabii Hyosung'un kendi listesinde bulunan sisi bar, koruma demiri, rüzgarlık hariç.
    Bunun yanısıra bazı üreticilerin üniversal ürünleri de kullanılabilir. ( Mesela aynalar )

Benim yaptığım işler, öncelikle tüm orjinal parçaları taktırıp sonrasında ise gerekli eklemeleri ve düzeltmeleri yapmak ile sınırlı....

Ek olarak yaptığım işler : Aynaların değişimi (Highway Hawk), Çatalların üzerine krom kapaklar (C&C Motor), Depo altı tamamen siyah kauçuk ile kaplanması (C&C Motor), krom plakalık (C&C Motor), sis farları montajı (C&C Motor), depo altına havalı korna takılması ve mevcut kornanın sol tarafta bulunan kapağın içine yerleşimi. (C&C Motor) Tabii ki bunlar için bir de anahtar bağlantısı yapıldı ki, duruma göre istediğim kornayı tercih edeyim.
    Ayrıca sağda solda plastikten yapılmış bir kaç ufak parça da kromdan yapılarak, değişti...

Kapak ve depo altı kauçuk

Plaka

Ayna

Sis farları

Bunlardan başka ufak tefek işler de var. Yeni resimleri de çekip en yakın zamanda koyacağım buraya.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Amma şatafattan hoşlanıyorsunuz yau Yanlız Görkem bombasın
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Alıntı ttopchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargo işlemini ne ile yaptırdınız ve gümrüğe takıldınız mı?

21 gün dediğinize göre büyük ğihtimal normal postaya seçtiniz. Ben benim çantaları öyle getirmiştim ama gümrüğe takılmıştı :(
    Merhaba,
    Evet en ucuz yöntem olan normal postayı seçtim. daha önce kask vs. falanda getirtmiştim yurtdışından 100$'a 15$ kargo parası alıyorlar. 100$ altında gümrüğe takılmıyor. Bende 2 ayrı sipariş yaptım. 30$ kargo parası ediyor ama yinede ucuza mal oldu. Ankara'da bulamadığım parçaları alıyorum genelde. Elcikler için birisiyle konuştum 180 ytl istedi. elcik + sinyal kapakları + kargo parası bana 130 ytl'ye mal oldu.

@Ledo
    Plakalık çok şık duruyor. Sanırım küçük plaka seninki değil mi? Benimki arabaya takılan battal boy plakalardan olduğu için kullanamıyorum plaka çerçevemi.

@erginbay
    Teşekkür ederim
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı porsuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Ledo
    Plakalık çok şık duruyor. Sanırım küçük plaka seninki değil mi? Benimki arabaya takılan battal boy plakalardan olduğu için kullanamıyorum plaka çerçevemi.
    Plaka küçük ve damgasız ama gerçek plak koltuğun altında duruyor.

Kırk yılda bir eğer polis çevirecek olursa, biraz zahmetli ama bence değer
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler