Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

MT Cruiser Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    topik ölmüş mü?
    kış geldi kaldırdık motorları çay içip tv mi seyrediyoruz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    jinlun 250 cc marauder ve jawa 350 twinsport
    sana katılıyorum kış geldi artık kimse binmiyor herhalde mesela ben binmiyorum.

Demek topic uyuyor haa, alın bakiim!
    Vallahi bu başlığa eylülde yazmışım ve ekim de GV250'mi aldım. Çok beklememişim doemek ki. Bu arada motorları kaldıranlara inat ben 2 günde bir mutlaka motorumun sırtındayım. Her binişte en az bir 100km yapıyorum.
    Giderek daha çok sevmeye başladım motorumu.

İşte benim motordan bazı pozlar.

Son gezide yanına arkadaş da bulmuştu.

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    herkese selamlar bende varım burdayım

motor yatıyor bu soğuktada binmeye niyetim yok. yaza inş.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Siz bana aldırmayın, bugün cruiser, yarın enduro, öbür gün race, mühim olan motosiklet ruhu!

Free Motorcycle Team

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    fırsat buldukça devam hemde yalnız değil..

Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fırsat buldukça devam hemde yalnız değil..

iyi günler. ya senin şu avatardaki salcano sm250 değilmi? ya bak içim cızladı benim motoru görmüş gibi oldum. rengiylede aynı. kendisi evde ama yanına uğramadım 4 aydır üstü kapalı mumya gibi yatıyor

Motosikleti
    Dominar 250
    hayır arkadaşım salcano değil yuki ama bildiğin gibi bu çinlerde değişen tek parça etiketleri..

Motosikleti
    BMW R1200GS - Goldwing Honda
    Evvet beyleeer. Bende merak edip duruyordum, Turkiyede Enduro dan baska motor kullanilmiyormu diye. Insanlarin cesitli ihtiyaclari vardir ve bunlara gore de cevaplar vardir. mesela seyahate cikarsiniz, nedir cevap yollarda oteller moteller vardir ya da campingler vardir cadiriniz varsa biraz sosyallesir diger insanlarla kaynasir, kurar yatarsiniz, hatta belki de bir atesin etrafinda birkac sarki turkuden sonra ne de guzel uyunur. BU demek degil ki Endurosu olanlar bunlari yapamaz ama illaki dagda yaticam diyenlerdenseniz olabilir onu da saygiyla karsilariz ama bizim su parlak cocuklara da o kadar laf atmayin canim. Biz size bir sey demiyoruz. Herkes istedigi yerde yatsin tamam mi.

Simdi gelelim benim Hondy Boy'un resimlerine. Arkadasin puskullu elcikleri de bu ayin 14'unde geliyor artik onumuzdeki sezin daha bir havali olacagiz canim. Bu gruptakilerin temizlik yapmaktan kalan vakitlerini gecirdikleri yerler, millet onlarin motorunu seyrederken onlarin milleti seyrettikleri cafelerdir ya da konaklama yerleridir ))

Burasi Almata, Kazakistan
    [B]RoSPA RoADAR Member[/B]
    Hoscakalin, Motorunuzun ustunde Mutlu kalin.

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    SATTIM ARTIK AMA OLSUN

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

HİÇBİR ZAMAN MODASI GEÇMEZ

Motosikleti
    XT 660X
    kasvet nasıl kıydın demicem, vardır bir sebebi. Sağlık olsun, yenisini görmek dileğiyle.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Dominar 250
    [B]kasvet makinan gerçektende güzelmiş...
    bende çin malına biniyorum tabi nakörlük etmek istemem ama , bu sezon kısmetse biraz uzun yola çıkacağım ..
    merak ettiğim viragoda mesela hava soğutmalı ama farklı olduğu söyleniyor sormak istediğim sen hiç uzun yola çıkmışmıydın çıktıysan nasıldı sence yolda herhangibir yorgunluk falan varmıydı?

Alıntı Cosmos60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evvet beyleeer. Bende merak edip duruyordum, Turkiyede Enduro dan baska motor kullanilmiyormu diye. Insanlarin cesitli ihtiyaclari vardir ve bunlara gore de cevaplar vardir. mesela seyahate cikarsiniz, nedir cevap yollarda oteller moteller vardir ya da campingler vardir cadiriniz varsa biraz sosyallesir diger insanlarla kaynasir, kurar yatarsiniz, hatta belki de bir atesin etrafinda birkac sarki turkuden sonra ne de guzel uyunur. BU demek degil ki Endurosu olanlar bunlari yapamaz ama illaki dagda yaticam diyenlerdenseniz olabilir onu da saygiyla karsilariz ama bizim su parlak cocuklara da o kadar laf atmayin canim. Biz size bir sey demiyoruz. Herkes istedigi yerde yatsin tamam mi.

Simdi gelelim benim Hondy Boy'un resimlerine. Arkadasin puskullu elcikleri de bu ayin 14'unde geliyor artik onumuzdeki sezin daha bir havali olacagiz canim. Bu gruptakilerin temizlik yapmaktan kalan vakitlerini gecirdikleri yerler, millet onlarin motorunu seyrederken onlarin milleti seyrettikleri cafelerdir ya da konaklama yerleridir ))

Burasi Almata, Kazakistan
    katılıyotum...

Motosikleti
    XT 660X
    İtiraz ediyorum.

Yok valla, cafede felan oturmuyoruz, şimdi adres verecem reklam olur. İş harici boş kaldığımız bir zaman yoktur ki doğa gezisi yapmayalım. Motorun şekli önemli değil, gerçek motorcu cafede sıkılır, doğayla bütün olmalıdır.

Motoru parketcen, çimlere çökecen, mangalı yakacan.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    BMW R1200GS - Goldwing Honda
    Chocolateman, caktirma bizi seyretmek icin onlar cafede beklerken biz sooylee cokmusuz mangalin basina tam sucugun yagi cikmaya baslamis boyle basiyorsun sicacik taze ekmegi he?
    [B]RoSPA RoADAR Member[/B]
    Hoscakalin, Motorunuzun ustunde Mutlu kalin.

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı Cosmos60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chocolateman, caktirma bizi seyretmek icin onlar cafede beklerken biz sooylee cokmusuz mangalin basina tam sucugun yagi cikmaya baslamis boyle basiyorsun sicacik taze ekmegi he?
    Yok canım hiç çaktırır mıyım?

Sadece gezilerden arta zaman kalırsa motorumuzu temizliyoruz demek istemiştim.
    Free Motorcycle Team

tuseadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800, Fz6 Fazer
    bende nihayet katıldım aranıza daha doğrusu henüz değil ama bu haftasonu geliyor motorum inşallah. Pek tecrübeli sayılmam 2. el bir mct 250 ile başlıyoruz hayırlısıyla kaporasını verdim, bir aksilik çıkmaz ise haftasonuna elimde inşallah motorum, eh artık sizde değerli tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlık sahipsiz mi kalmış ne? canlanın bakalım kromajcılar! nikelajcılar! kış bitti, yaz geldi neredeyse, gerçi bana yaz da bir kışta...

motorumun bir benzeri yukarıdaki, customize hali yani. ben de aynı uygulamayı yapmayı planlıyorum. bu da benim taklacı paçalı güvercinim;

arkamdaki yer Kırka, emok festivali.

uzun bir aradan sonra tekrar buradayım, motosiklete başladığım ilk zamanlarda en taze ve güzel bilgileri buradan almıştım. uzun yollar katettim, şimdilerde resmi bir kulüp bile kurdum. aranızda tanıdığım ve beni iyi tanıyan arkadaşlar da var. yolu benden tarafa düşeni en iyi şekilde ağırladığımı bilen dostlar da var burada. bir gün bir yerlerde rastlaşmak, sürmek, sohpetlemek dileği ile.. tekrar merhaba.

yalnız dikkatimi çekti başlık aktivitesini yitirmiş! neden acaba?

sevgiler...

bu da ilk göz ağrım, beni cruisercılığa başlatan motorum; kendisine evimin tavanında uygun bir yer ayarlayıncaya kadar garajda beklemekte...

not: ilk fotonun pikseli için üzgünüm.

Motosikleti
    2007 Suzuki İntruder C800 / Boulevard C50
    Alıntı ozkanozmen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana katılıyorum kış geldi artık kimse binmiyor herhalde mesela ben binmiyorum.
    cruiser makinaların güzelliği birlikte sürmektir. Eğer yeterli ekipmanınız varsa yaz kış farketmez her zaman zevklidir

[COLOR="Red"][B]TÜRK CHOPPER[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkRed"]Birlikteliğimiz Gücümüzdür[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Cloud

Abi senin o aldığın motor bu aralar gözüme pek bi hoş görünüyor nedense hiçte alakam yoktur cruiserlarla ama...

Acaba makina hakkında yorumlarını ve bilgilerini yazabilir misin zahmet olmazsa?
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    Jinlun 150

Gezi yok mu gezi?

Arkadaşlar bu haftasonu artık dayanamayarak kendi gezimi kendim yaptım.Şile ye gittim geldim.Dönüş yolunda skootercılara rastladım istanbul rallisinden geliyorlardı.Biz bu kadar sahipsiz miyiz?Yok mudur bir gezi falan bu haftasonu?

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler