Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Cruiser Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VL 600 intruder
    suzuki intruder VL(VS)600 tam bir atlet ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    600'lük intuder olduğunu bilmiyodum.İlk defa gördüm açıkcası.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

mikail_6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C4
    Yamaha Raider tam bir efsane olmuş yahu. ama cruiser kafasından biraz uzak. oynamaya, customa çok kapalı duruyor. herşeyi tamam zaten :D

ben de ilk motorumu aldım. 2001 model honda 250 rebel.
    ama ilk olduğumdan eğitimsiz sürmeyi düşünmüyorum. pazar eğitimden sonra inşallah yavaş yavaş kullanmaya başlayacağım.

paar günü eğitimim ama sabırsızlanıyorum

SuperLigter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Bende geldim overkill le . 1 ayı dolmadı daha . İstanbul kadıköy civarında arkdaşlar varsa gezi düzenleyebiliriz .

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Bende burdayım arkadaşlar

http://i.hizliresim.com/W2BOD2.jpg

Motosikleti
    Intruder VL600
    Merhabalar

Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra, yine motorsuz olarak burdaym Bu aralar aklımda bir gv 250 almak var fakat öncesinde ehliyet ve kurs almayı düşünüyorum.

Honda nın sürüş eğitimleri bir cruiser kullanıcısı için ne derecede yararlıdır acaba?

Teşekkürler

durocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 ramzey kalipso 150
    merhaba arkadaşlar be can antalya kepezden.en kısa zamanda ben ve hanım cruisercılara katılcaz.ben de eşim de yapılıyız.küba çita 150 ye lastik dayanmadı akor ayarı dayanmadı en sonunda jant dayanmadı onu değiştim.şöyle en azından 250 lik iki silindirli arka lastik 130 ön 110 luk bişiy almam şart oldu.ha bu arada ben 100 eşim 80 kilo

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Honda VT600C Shadow.

İzmir'den selamlar arkadaşlar.

Aşağıdaki fotodan sonra Krom elcik, manetler ve radyatör kapağı takıldı, aynalar değişti + app plaka yaptırdım. Kısa zamanda güncel fotolarını da paylaşacağım.

Saygılarımla.

http://hizliresim.com/2Y5vXj

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Arkadaşlar tekrar selamlar, Shadow 600 modeli için;

Motosiklet modelleri - Honda başlığı altında topic açtım. Aramızda bu motoru kullanan arkadaşlar varsa, katkılarını bekliyorum.

Saygılarımla.

arkadaşlar ben chopper tutkumuyum. ama motor sakattır diyip bir türlü cesaret edemedim bugüne kadar. ama artık bir taneside benim olsun istiyorum. daha önce hiç motor kullanmadım. başlamışken vitesliyle başlıyayım diyorum. bu konudaki görüşlerinize ve tavsiyelerinize inanın çok ihtiyacım var. alışma sürecinde öğrenene kadar hangi motoru tavsiye edersiniz.

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Merhaba, kafami kurcalayan bi soru var.

Gv 250 kullanıyorum. Motosikletim 2013 model ve 7.500km de su an.

Bundan bi onceki motosikletim cbr 125rdi. Bu da ikinci motosikletim oldu.

Sizlerden yorumlamanizi istedigim soru ise, motosiklet ellerimi biraktigim zaman bariz bir sekilde saga kayiyor, ellerimi birakmis durumdayken dengelemek icin vucudumu iyice sola yatirmam gerekiyor. Bu durum iki elimle tutup normal surusumde bir sure sonra sirtimin sol tarafinda agriya neden oluyor.

İki farklı ustaya gösterdim ama ufak bi çekme olduğunu söylediler. İçim içimi kemiriyor resmen.

Bu konuda tecrubeli fikirlerinizi ogrenmek isterim. Cok istekli bir sekilde aldigim motosikleti gonul rahatligiyla kullanamiyorum.

Bursa'da yasiyorum. Yakin illerde tavsiye edebileceginiz bi yer varsa hic usenmeden gidebilirim. Yeter ki icim rahat etsin.

emre.gmrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015
    Arkadaşlar ilandaki motorum satılıktır. İlgilenen olursa lütfen bana ulaşsın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2006-yamaha-dragstar-650-classic-26700-km-acil-234362497/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Merhaba;

Eğer herhangi bir kaza darbe vs başına gelmediyse gidon göbeğinde yer alan bilyelerin zarar görmüş olabilir.

Motosikleti
    honda vt 750
    selam mıllet bugun shadowumu aldım uzun zaman regale bındıkten sonra vt 750 artık sahıbıyım
    :D hayat chopperda bunu unutmayın

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı AyKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, kafami kurcalayan bi soru var.

Gv 250 kullanıyorum. Motosikletim 2013 model ve 7.500km de su an.

Bundan bi onceki motosikletim cbr 125rdi. Bu da ikinci motosikletim oldu.

Sizlerden yorumlamanizi istedigim soru ise, motosiklet ellerimi biraktigim zaman bariz bir sekilde saga kayiyor, ellerimi birakmis durumdayken dengelemek icin vucudumu iyice sola yatirmam gerekiyor. Bu durum iki elimle tutup normal surusumde bir sure sonra sirtimin sol tarafinda agriya neden oluyor.

İki farklı ustaya gösterdim ama ufak bi çekme olduğunu söylediler. İçim içimi kemiriyor resmen.

Bu konuda tecrubeli fikirlerinizi ogrenmek isterim. Cok istekli bir sekilde aldigim motosikleti gonul rahatligiyla kullanamiyorum.

Bursa'da yasiyorum. Yakin illerde tavsiye edebileceginiz bi yer varsa hic usenmeden gidebilirim. Yeter ki icim rahat etsin.
    selamlar, bende bursadayım 26.000 km gv 250 kullandım benim motorum 2006 modeldi ve benim motorumda ellerimi bırakınca sola çekiyordu. vücudumla dengeyi kurduğumda problem kalmıyordu.. ben pek ilgilenmedim bu sorunla, bu şekilde sattım.. bana bir problem çıkartmadı.

bence gidon bölgesindeki tüm tel ve kabloları bir kontrol edin, her hangi birisi gerginse bu şekilde çekme yapabilir. önden darbe yemediği taktirde böyle bir şeyin olmaması gerekiyor teorik olarak. bence kendinizi kasmayın ağrı falan yapmayacaktır.

usta tavsiyesine gelince motor bloğunda bir problem olursa çözecek usta başka, bloğun bakımını ayarını yaptırabileceğiniz usta başka.. dilerseniz özelden ulaşın size adreslerini vereyim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı SuperLigter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geldim overkill le . 1 ayı dolmadı daha . İstanbul kadıköy civarında arkdaşlar varsa gezi düzenleyebiliriz .

https://pbs.twimg.com/media/BdE6sP8CIAANeo9.jpg:large

Arkadaşlar konuyu canlandıralım cruiser chopper kullanıcıları bu kadar az mı? nerdesiniz? Ben tuzladayım. Hafta sonu İstanbul kaçışları için katılmak isteyenleri beklerim.

Motosikleti
    Şuanda Yok:(
    Merhabalar ben foruma yeni katıldım
    Adım Emrah 18 yaşındayım
    Ilk motorum olarak keeway süper light 150 almayı planlıyorum
    31.000 km de
    2006 model
    2700 tl ye almayı planlıyorum
    Sizce ilk motor olarak güzelimidir?
    Istanbulda şehir içi kullanıcam sıkıntı çıkarır mı?
    Km ömrü kaç km dir ?
    100 km başına yaktığı yakıt 2.4-3.4 diyorlar iyimidir acaba pek durumum olmadıgı için düzgün birşey almak istiyorum konumuzda alakası yok kusura bakmayın ama yardımcı olucak arkadaşlar Abi'lerden yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum
    Iyi günler dilerim.

Motosikleti
    Tmax 530
    Dostlar selam.
    En uygun baslik burasi oldugunu dusundum.

Sorum su, 2014 model Iron 883 kullanicisiyim. Benden onceki sahibi oksijen sensorlerini cikartmis ve custom egsoz & tuner kullanarak motoru kullanmis.
    Simdi ben tekrardan orjinal.egzoslari taktirtim ancak oksijen sensorlerim yok.

Internetten de baya bir arastirdim, bulamiyorum hangi urunun bana uyacagini.
    Kaldi ki turkiyede motosiklet icin sensor satan sitede goremedim..
    Araba ile ayni sensor mu kullaniliyor acaba?

Bu konuda bana yardimci.olabilir misiniz?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    jackonbir ve sey_47 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler