Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karbiratörlü 2008 model hyosung gv 250 alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    raptoid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NX250 Dominator
    Merhabalar,
    Yaşım 43 kilom 130 boyum 1.85 şöyle bir bakınca 250 cc kategorisine bana göre gv 250 den başkası olmuyor sanırım. Bir tane buldum 2008 model karbiratörlü sormak istedeğim ise bu motor alınır mı ? parça sıkıntısını sanırım yurtdısından getirerek çözebiliyormusuz karbiratörlü oldugu için benzini yakacaktır diye dusunuyorum 4 L civarı 100 km de diye tahmin ediyorum son olarak sizce bu motor alınırmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    emin olmamakla beraber kulaktan duyduğum hyosung modellerinin parçası ve tamir edecek usta bulunmuyor.
    tamirciye götürünce dükkana bile almıyor diyorlar.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    sakın hocam sakın :D

Motosikleti
    Honda NX250 Dominator
    vay arkadaş resmen hevesimiz kursağımızda kaldı

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı haltı yiyecektim ucundan döndüm.
    usta yok, olan usta da cok ellemek istemiyor. sanırım bi istanbulda anlayan birisi var, izmir'de bile bulunmuyor.

yedek parça sıkıntı, bulunuyor belki bir şekilde koreden getirtiliyor ama hem pahalı hem vakit alıyor.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Ben de önümüzdeki yıl için cruiser tarzı bir motosiklete geçsem diye bir karar aşamasındayım aslında. Başlık aklıma bunu getirdi şimdi. Elimdeki Xmax 400 ü okutup 650 cc ye kadar 300.000 TL civarına bana tavsiye verebilecek tüm forum takipçisi arkadaşların fikirlerine açığım.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    İstanbul’da bile 2 adet ustası bulunan bir marka. Gücü ve torku yerinde, keyifli bir motosiklet. Çok yakın bir arkadaşım enjeksiyonlu 2015 modelini sürüyor, pek fazla problem yaşamasa da genel olarak her an her şey olabilecek gibi davranıyoruz.

Tabii konunun bir diğer tarafı ise 2008 model bir motosiklet alınır mı? 15 yaşında, kim bilir kaç kişiden geçmiş, nerelerde kullanılmış… Genel olarak Hyosung’dan uzak durulması gerektiği taraftarıyım, 2023 model yeni versiyonlardan olacaksa düşünülebilir.

Motosikleti
    Honda NX250 Dominator
    Aslinda eskisehirde bakan bir usta buldum parca konusu sikintili evet beklemek gerekiyor ayrica pahali dun gittim ustamla beraber motora bakmaya motorda o kadar temiz ciktiki ustamla bakakaldik birbirimize yani 70 80 bin bandinda temiz cift silindir v twin 250 cc heybetli bir motor bulmasi zor bu tamamen aslinda sizin butcenizle alakali bugun kararimi vericem bakalim gonul isterdiki keske butcem 150 200k bandinda olsaydi..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı raptoid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda eskisehirde bakan bir usta buldum parca konusu sikintili evet beklemek gerekiyor ayrica pahali dun gittim ustamla beraber motora bakmaya motorda o kadar temiz ciktiki ustamla bakakaldik birbirimize yani 70 80 bin bandinda temiz cift silindir v twin 250 cc heybetli bir motor bulmasi zor bu tamamen aslinda sizin butcenizle alakali bugun kararimi vericem bakalim gonul isterdiki keske butcem 150 200k bandinda olsaydi..

Risk işi bu.
    seni mutlu edecekse al geç hocam
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Honda NX250 Dominator
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Risk işi bu.
    seni mutlu edecekse al geç hocam
    Aldim gectim be ustadim motoru cok duzgun cikti sigorta problemi yasadim hallettik yarin bi karbirator temizligi ile devam edicez bakalim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)