Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

65.000 - 70.000 TL Cruiser/Chopper Öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba hayırlısıyla ehliyetimi aldıktan sonra hemen yeni bir motorsiklet almak istiyorum.
    65.000, 70.000 TL bütçe ayırdım. (İlk motosikletim olacak.)

Tamamen chopper tarzında istiyorum görünüşü ve rahatlığı benim için önemli.
    Hız tamamen önemsiz gezmek ve işe gitmek için kullanacağım sakince.

Bu bütçelerde görünüş, tarz, rahatlık ve alınabilecek en iyi model veya marka nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba,

Venox 250 çok ama çok güzel bir motosiklettir. Bütçenize uygun ama bulması pek kolay değil. Eğer düzgün, güzel bir Venox bulabilirseniz hiç düşünmeden almanızı tavsiye ederim. Mümkünse de pazarlık yapınız çünkü satılması kolay bir model değildir. Bu yüzden satıcı arkadaşın eli size oranla güçsüz kalır, pek seçeneği yoktur. Kişisel fikrim vermeniz gereken rakamın 55.000 TL ile 65.000 TL arası olduğu yönünde. Diğer seçenek ise 250 Nevada hiç kullanma imkanım olmadı, şahsen Mondial de genel olarak tavsiye etmem ama forumdan Ali beyin söylediğine göre Yamaha alt yapısı ile üretilmiş. Aynı şekilde Venox da Honda alt yapısı kullanıyor denebilir. Bu yüzden iki model de alınabilir. Tarz olarak da hoş gözüküyorlar, ben beğeniyorum. Hem şimdiden motosikletiniz, hemde ehliyetiniz hayırlı olsun. Sağlıkla binmeniz dileğiyle. Sevgiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Venox iyidir bende çok severim ama hiç bir parçası yok kesinlikle girilmez .. o fiyata ya bulunabilirse gv250 bulunamazsa şu çinlilerin Virago 250 V Twin bloklu modelleri alınır ..

Kuba superlıght, bence biraz pahalı ama bu tarz istediğin için yazdım.

Evet ama bazı insanlar öneriyor, bazı insanlar kesinlikle uzak durmam gerektiğini söylüyor.
    Peki bu tercihte Küba 125 CC 2023 0 KM mü? yoksa Küba 200 CC 2016-2018 5.000 15.000 km mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Bunları not olarak aldım ekstra olarak bunlarla GV 250'ye ne dersiniz? Bu ikisinin yanında eğer ki bulunursa bunlardan daha mı iyidir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

GV 250 Çok öneriyorlar ama parça pahalılığı sorunu varmış. Eğer ki bir aksanda parça bulmak gerekirse aşırı pahalı ve masraflıymış sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Şu an sanırım seçenekler;
    1- Nevada 250
    2- Küba süperlight 125 veya 200CC
    3- GV 250

not: nevaada pahalı bu bütçeye zar zor yaklaşıyor, küba alınır mı tam emin değilim, gv 250 parçaları çok pahalı olduğu ve bu problem olacağını duydum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    İmkanın varsa Gv250 al geç çok para yatırma bu motorlara imkan yoksa bence nevada ya falan girme eski keeway bisan roadstar borelli falan filan bu nevadada ki blokla aynı bloku paylaşan ucuz V Twin cruiserlar var onlardan birini almanı öneririm ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)