Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LIFAN LF 250-B SORACAKLARIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Boyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF-250 B
    Arkadaşlar merhaba. Sizlere birkaç sorum var önerileriniz benim için önemli..

• Motosikletin altında orta sehpa yok o yüzden zincir yağlamak çok zor oluyor. Krikoda zor oluyor çünkü motosikleti kaldırınca arka taraf ağırlık yaptığından dolayı motorun önü havaya kalkıyor zinciri temizleyemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
    • Motosikletin zinciri kasislerde veya çukurlarda egzoza vuruyor. Takır tukur ses geliyor. Bunun bir çözümü varmıdır? Gerginliğine baktırdım bunun bir çözümü yok dendi bana
    • Ön fardan kapaktan yüksek devirde titreşim sesi geliyor. Bu titreşim sesini nasıl engelleyebilirim?
    • Arka stop lambası çok oynak. Bazen yanıyor bazen sönüyor. Kağıt sıkıştırıp düzeltmeye çalıştım ama kağıtta tutmuyor. Nasıl çözebilirim?

Teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    1) Paddock standı alarak veya ürettirek sorunu çözebilirsiniz.
    2) Motosikletinizin egzozu zincirin karşısında bulunmaktadır sorun başka yerde olabilir.
    3) Bahsettiğiniz kapağın civata veya vida tırnağı varsa kaporta klipsi atabilcek gibiyse atıp ona uygun civata veya vida sıkabilirsiniz.
    4) Stop lambasında 3 adet sabitleme civatası var çamurluğun arkasından civatayı tutan somunları sıkıp sorunu çözebilirsiniz.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Motoruna orta sehpa yaptırt yapan yerler var hatta belki keeway rks bisan roadstar borelli falan filan o grup için sehpa yapılmışsa onlar bile uyabilir aynı motor sayılır sonuçta ..

Farda ses nerden geliyorsa kaukçuk sünger vida ise plastik conta işini çözer

Arka stopunda civataları vardır onları değiştir onlardada araya conta at ..

Çok kıpraşan vidan varsa locktite yap ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)