Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2.El fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı hussain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam da rahatsızsan okuma takip etme ya da ilgilenmiyorsan bak geç. ben burda konuyu açmışım piyasa böyle demişim. Gelin piyasayı düzeltelim demiyorum fiyatlar böyle böyle Öner’iniz nedir diyorum. neyse uzatmaya gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Son olarak sanırım chopper cruiser dan çok arzu etmeme rağmen vazgeçip 3 seçeneğe yöneleceğim.
    1) Cf MOTO nk 250
    2)Dominar 250d (yeni çıktı)
    3)Japon biraz daha eski model Honda cbr250r

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

anlatmak istediğimiz bu zaten
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-5-yil-garantili-nokta-hatasiz-siyah-mt-25-abs-911684854/detay
    https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/Deneyim/Fiyat-Listesi/
    arkadasim bosver eski japonu falan..domonarin bi kronik sikintisi olmassa, ki zannetmiyorum olacagini, cok satacak. al mis gibi sifir motor.

cf moto cok sekil, parca kalitesine de lafim yok, ama ozellike montaj isciligine guvenmek zor.

yalniz dominar 250nin sevmedigim tek yani arka lastik cücük gibi kaliyor şişko motorun altinda. keske en azindan 140 olsaymis.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasim bosver eski japonu falan..domonarin bi kronik sikintisi olmassa, ki zannetmiyorum olacagini, cok satacak. al mis gibi sifir motor.

cf moto cok sekil, parca kalitesine de lafim yok, ama ozellike montaj isciligine guvenmek zor.

yalniz dominar 250nin sevmedigim tek yani arka lastik cücük gibi kaliyor şişko motorun altinda. keske en azindan 140 olsaymis.
    Mr.wind ilgine cok teşekkür ederim cogu incelemede lastikten ziyade 180 kg ağırlıktan şikayet ediliyor ama hem performans hem frenleme aksamı hem sürüş rahatlıgı ile + ları şu an icin - lerinden fazla gibi görünüyor.

Motosikleti
    cb250r
    Mr.wind ilgine cok teşekkür ederim cogu incelemede lastikten ziyade 180 kg ağırlıktan şikayet ediliyor ama hem performans hem frenleme aksamı hem sürüş rahatlıgı ile + ları şu an icin - lerinden fazla gibi görünüyor.
    rica ederim ne demek.. Bir diğer artısı da servis ve yedek parça. Japonları es geçelim, hintlilerden en yaygın servis yine bajajda. Parçası bol olur, kasası zaten dominar400 ile aynı oldugu ıcın aksesur heryerde bol. Ben de heronun bs6 modellerini bekleyeceğim ama hero ülkemizde servis olarak bajajın çok gerisinde. Tvs desek zaten ülkemizde butik marka gibi.

Bir örnek vereyim, benim cub motoru aldıgım yer aynı zamanda hero bayisi. sahibine biraz nazım geçer, iyi bir insan, güzel bir insan muhabbetimiz var yani. Servis ama Allaha emanet. Adam diyor 6 bin tl maaşa çalıştırcak adam bulamıyorum. Her gittiğimde başka bir usta var.

Velhasıl yaşadığın yerdeki bajaj servisini de araştır, eğer oturmuş iyi bi sistemleri varsa dominar 250 bence rakipsiz bir seçenek.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar değerli dostlar son 2 aydır antalya da cruiser/chopper tarzı motorsiklet aramaktayım. Malum sarı siteden fiyatlara bakıyorum ama inanılmaz derecede fahiş geldi bana. 2014 50000km de çin malı motora 25bin isteniyor. benim aklımda 2 araç var : superlight 200 ve falcon freedom 250
    Ancak memlekette ciddi şekilde piyasa bozuklugu var. sıfır olarak mondial nevada bakayım dedim 30000 tl. forumda cogu kişi o para etmez deyince vazgeçtim.
    Benim gibi 20000e kadar bütçesi olan ve motorsiklet arayan arkadaşlar neler yapmayı düşünüyor. Tecrübeli arkadaşların önerileri nelerdir. Bu piyasa ne olur her ay 2bin -3 bin artarak gider de bir an önce al kurtul mu dersiniz kafam karışık

valla bu piyasa nolur konularını ekonomi forumlarına acın bence 3 sene önce foruma üye oldugum zaman "kışın ikinci eller ucuzlar" diyorlardı hiç ucuzlamadı :D

soruna gelecek olur isek

Kara düzen makina istiyorsan al sl200 geç, maliyeti ve parçaları da ucuz hemde öyle sikayet edeni yok. sadece güçsüz alet.

EĞer biraz komplike olsun, ben sorun oldugumda usta bulurum diyorsan Enjeksiyonlu RKS Cruiser al. hem şekli hem gücü iyi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam da rahatsızsan okuma takip etme ya da ilgilenmiyorsan bak geç. ben burda konuyu açmışım piyasa böyle demişim. Gelin piyasayı düzeltelim demiyorum fiyatlar böyle böyle Öner’iniz nedir diyorum. neyse uzatmaya gerek yok.[COLOR="Silver"]
    Bu yazdıkların senin içinde geçerli değil mi? RAHATSIZSAN OKUMA TAKİP ETME YA DA İLGİLENMİYORSAN BAK GEÇ.

Benim yazmama karışamazsın, nasıl ki satanların sattıkları fiyatlara karışamayacağın gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

rica ederim ne demek.. Bir diğer artısı da servis ve yedek parça. Japonları es geçelim, hintlilerden en yaygın servis yine bajajda. Parçası bol olur, kasası zaten dominar400 ile aynı oldugu ıcın aksesur heryerde bol. Ben de heronun bs6 modellerini bekleyeceğim ama hero ülkemizde servis olarak bajajın çok gerisinde. Tvs desek zaten ülkemizde butik marka gibi.

Bir örnek vereyim, benim cub motoru aldıgım yer aynı zamanda hero bayisi. sahibine biraz nazım geçer, iyi bir insan, güzel bir insan muhabbetimiz var yani. Servis ama Allaha emanet. Adam diyor 6 bin tl maaşa çalıştırcak adam bulamıyorum. Her gittiğimde başka bir usta var.

Velhasıl yaşadığın yerdeki bajaj servisini de araştır, eğer oturmuş iyi bi sistemleri varsa dominar 250 bence rakipsiz bir seçenek.
    Sürekli es geçtiğin japonlar hint motorlarının içinden geçiyor İsterse 20 yaşında olsun...

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazdıkların senin içinde geçerli değil mi? RAHATSIZSAN OKUMA TAKİP ETME YA DA İLGİLENMİYORSAN BAK GEÇ.

Benim yazmama karışamazsın, nasıl ki satanların sattıkları fiyatlara karışamayacağın gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Sürekli es geçtiğin japonlar hint motorlarının içinden geçiyor İsterse 20 yaşında olsun...
    biz japonlarla hintlileri karsilastirmiyoruz ki, biri elma biri ejder meyvesi. biri 32k biri 47k

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Sl 200 temiz bulmak çok zor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

Yahu kardeşim her yazdığın mesaj gergin. Tamam sen haklısın en iyi sen biliyorsun eyvallah

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sl 200 temiz bulmak çok zor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

Yahu kardeşim her yazdığın mesaj gergin. Tamam sen haklısın en iyi sen biliyorsun eyvallah
    1- Kardeşin değilim.
    2- 2.el başlıklarının abuk sabuk ve alakasız yerlere açılmasından gına geldi.
    3- Gerginliği başlatan kim bak bakalım? İşine gelmiyorsa okuma diyebiliyor ve bu cüreti kendinde görebiliyorsan, işine gelmiyorsa alma deme cüretini de kendimde görüyorum. Buna da engel olamazsın.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    1- Kardeşin değilim.
    2- 2.el başlıklarının abuk sabuk ve alakasız yerlere açılmasından gına geldi.
    3- Gerginliği başlatan kim bak bakalım? İşine gelmiyorsa okuma diyebiliyor ve bu cüreti kendinde görebiliyorsan, işine gelmiyorsa alma deme cüretini de kendimde görüyorum. Buna da engel olamazsın.
    😁. tamam

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yıl 37.500 lira olan ktm 390 şu anda 61.000 lira. motor haricinde nasıl diyebiliyorsunuz? motosiklet ve araba fiyatları bir çok üründen daha fazla artmış geçen seneye göre.
    Bi daha oku,anla, sonra yine görüşelim ;)
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L

Motosikleti
    Victory Highball 2015
    İnsanımız otomobil ya d motoraikletini vasıta olarak değil yatırım aracı olarak gördüğünden artık sahibinden borsası var malesef.

Bende antalyadayım yaş 45 sene başında motosiklete başlamaya karar verdim. 250 cc den başlayalım dedimcruiser/chopper almaya kara verdim ehliyete yazıldım.
    Motosikletleri inceledim.
    A) 15-20 yıllık suzuki intruder vl250 veya yamaha dragstar 250 almak mı?
    B)7-10 yıllık Koreli Daelim daystar 250 veya Hyosung gv250 almak mı?
    C) 3-4 yıllık çin malı almak mı diye?
    bir çok forum okuyup video seyrettim.

bir çok şey öğrendim. ilk öğrendiğim. forumlarda ne sorarsan sor herkes kendi bildiğini söylüyor. ben şu üç chopperden hangisini alayım diyorum. cevap "scooter al" veya "CBF 150 al"
    ya oraları geçtim chopera karar verdim. yeni çin mi eski japon mu diyorum. "MT25 al" diyor.

neyse esas sorun şu ki sene başında 25 bin liraya suzuki intruder veya yamaha dragstar varken şimdi 35 üstüne çıktı. uçuyor yani.
    korelilere çekilmiş piyasadan parça sıkıntısı sorunu var onlardan da vazgeçtim.

ben mecburen sevmediğim ve küçük gördüğüm çinlilere geri döndüm.

son olarak SUPERLİGHT 200 alıp bir süre kullanmak istiyorum. ama onunda fiyatları tırmanıyor
    keeway supershadow 250 de ilgimi çekiyor.
    aslında kuba sl200 ile aynı firma üretiyor. yamaha virago 250 taklidi. onun fiyatı biraz daha iyi. ve hem 50 cc daha büyük hemde V motor şekilli duruyor.

bakalım ne olacak. ehliyeti bekliyorum.

Alıntı mhatipoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende antalyadayım yaş 45 sene başında motosiklete başlamaya karar verdim. 250 cc den başlayalım dedimcruiser/chopper almaya kara verdim ehliyete yazıldım.

bir çok şey öğrendim. ilk öğrendiğim. forumlarda ne sorarsan sor herkes kendi bildiğini söylüyor. ben şu üç chopperden hangisini alayım diyorum. cevap "scooter al" veya "CBF 150 al"
    ya oraları geçtim chopera karar verdim. yeni çin mi eski japon mu diyorum. "MT25 al" diyor.

neyse esas sorun şu ki sene başında 25 bin liraya suzuki intruder veya yamaha dragstar varken şimdi 35 üstüne çıktı. uçuyor yani.

son olarak SUPERLİGHT 200 alıp bir süre kullanmak istiyorum. ama onunda fiyatları tırmanıyor
    aslında kuba sl200 ile aynı firma üretiyor. yamaha virago 250 taklidi. onun fiyatı biraz daha iyi. ve hem 50 cc daha büyük hemde V motor şekilli duruyor.

malum konudan bende sikayetciyim. X önerisi istiyorsun, diyorsun ki sadece X ile ilgili olsun bütçe de Y'yi 1 tl bile gecmem diyorsun yine farklı öneriler geliyor.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı mhatipoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam illa 250 cc olmasa da olur diyorsanız superlight düşündüğünüz için söylüyorum kuba ,superlightın 125cc lik olanını çıkardı https://www.kubamotor.com.tr/model/superlight-125/ fiyatı da 24800 tl bence baslangıc icin uygun chopper tarzında ve sevilen bir motor 200 cc si cok tutmuştu hem de 0. km sorunsuz araca binmiş olursunuz. e malum dediğiniz gibi piyasa yerinde durmadan sürekli artıyor. satarken ikinci elde de sizi üzecegini pek sanmıyorum onun dışında supershadow icin ikinci el ve servis parca sorunu olabilir mi emin değilim.

hocam illa 250 cc olmasa da olur diyorsanız superlight düşündüğünüz için söylüyorum kuba ,superlightın 125cc lik olanını çıkardı https://www.kubamotor.com.tr/model/superlight-125/ fiyatı da 24800 tl bence baslangıc icin uygun chopper tarzında ve sevilen bir motor 200 cc si cok tutmuştu hem de 0. km sorunsuz araca binmiş olursunuz. e malum dediğiniz gibi piyasa yerinde durmadan sürekli artıyor. satarken ikinci elde de sizi üzecegini pek sanmıyorum onun dışında supershadow icin ikinci el ve servis parca sorunu olabilir mi emin değilim.

ben sl125 in mantıgını hiç anlamdım muhtemel cruiser isteyen cocuklar alsın diye falan yapılmış.

200lüğü bile 200 gücünde değildi cok düşük beygirli bir aletti, insanlar sırf bu yüzden almaktan kaçınıyordu. simdi aynı aleti daha da gücsüzleştirmişler.

herhalde saatte max 80 yapıyordur sabit.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sl125 in mantıgını hiç anlamdım muhtemel cruiser isteyen cocuklar alsın diye falan yapılmış.

200lüğü bile 200 gücünde değildi cok düşük beygirli bir aletti, insanlar sırf bu yüzden almaktan kaçınıyordu. simdi aynı aleti daha da gücsüzleştirmişler.

herhalde saatte max 80 yapıyordur sabit.
    hocam " insanlar almaktan kaçıyordu" kısmına pek katılmıyorum. sınıfının en hızlı satılan çin malı aletlerinden biriydi. SL 125 in gücsüzlüğüne mantıksızlıgına katılıyorum. ama dış görünüş ve tasarım olarak yeni ehliyet alacak biri icin diğer seçeneklere göre daha mantıklı.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Merak edip baktım da Keeway'in Türkiye'de resmi bir distribütörü yok herhalde?

https://www.keeway.com/country-selector

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Şu Honda çok yanlış yapıyor; Rebel 500'ü getirseler yok satarlar vallahi. Hani çok düzgün bir cruiser olduğundan değil de yokluktan çok gider. (Bence cruiser dediğin illa ki V motor ve kayışlı olmalı...) Cruiser ergonomosi veya alçak sele isteyenler tarafından alınır illa ki.
    Thracian bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İstanbul'da Ege-Akdeniz bölgesi kadar chopper/cruiser motora ilgi yok. 4 Japon (Hadi Kawasaki'yi s....et) bu motorlardan getirse Ege-Akdeniz'de bol bol satar.

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak edip baktım da Keeway'in Türkiye'de resmi bir distribütörü yok herhalde?

https://www.keeway.com/country-selector

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Şu Honda çok yanlış yapıyor; Rebel 500'ü getirseler yok satarlar vallahi. Hani çok düzgün bir cruiser olduğundan değil de yokluktan çok gider. (Bence cruiser dediğin illa ki V motor ve kayışlı olmalı...) Cruiser ergonomosi veya alçak sele isteyenler tarafından alınır illa ki.
    Türkiyede RKS ve KUBA, Keeway aslında belki bu yüzden ayrı girmemiştir.

Tabiiki honda yamaha getirse tutar ama başka ülkelerde olmasına rağmen Türkiyede bu pazardan çekilmişler. çinlilere bırakmışlar.
    kuba aslında SL200 ile baya tutulmuş. neden daha yüksek cc getirmezler ben anlamıyorum.demekki almıyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

nihayet bugün suzuki intruder250 yi 51.000 TL yed e gördüm. Bu hızla giderse ağustos ortasına doğru 60 bin lik ilan görürüz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler