Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

12 bin civarinda tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks cruiser 250,
    rks blackster 250 alırsın.

enjeksiyonlu olur. çok sorun çıkarmaz. 50k'dan sonra belki krank.
    Ikisi arasindaki fark nedir acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Murat_akdağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ikisi arasindaki fark nedir acaba
    şekil ve fiyat dışında mekanik fark yok.
    biri klasik görünümlü cruiser,
    diğeri spor görünümlü cruiser.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeyi 30'a da çıkarsanız tamam ses bir şekilde halledilebilir. 250 cc çok güzel görünümlü cruiser motorlar var, şekil şukul eyvallah da gazı açtınız mı bomboş, ortada güç kuvvet yok. Siz görüntüden keyif alıyorsanız Lifan,Bisan, Regal Raptor, Keeway, Rks birçok alternatif var ama deri yelekti, patch.ti, "born to be wild" hayatı yaşamaktı bunları istiyorsanız daha fazla bütçe, daha azman motor almak bence daha sağlıklı olacaktır.
    Hocam benim icin şuan motosikletteki en üst sinir jawa . Cocukluk hayalimdir dedemin vardi her jawa gordugumde tum dikkatimi motora veriyorum. Bilmiyorum benim icin jawa şuan en ust hedef
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam benim icin şuan motosikletteki en üst sinir jawa . Cocukluk hayalimdir dedemin vardi her jawa gordugumde tum dikkatimi motora veriyorum. Bilmiyorum benim icin jawa şuan en ust hedef
    Hocam ne güzel, o zaman alacağınız makine ne olursa olsun büyük keyif alacaksınız. Şimdiden kazasız belasız sürüşler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne güzel, o zaman alacağınız makine ne olursa olsun büyük keyif alacaksınız. Şimdiden kazasız belasız sürüşler.
    Tesekkur ederim . Suan rks ker gozume hos gelmeye basladi ama en buyuk sıkıntı yasadigim yerde (konyada) hic satilik rks yok

20 gun once Rks cruiser 250 modelinden aldim. Ve 11.500e aldim ufak tefeknisleri var gorsel olarak cogunu bitirdim azi kaldi onuda kışın yapacagim bu islerle birlikte motor bana 13bine gelmis olacak ve bu piyasada xok iyi bi fiyat oldugunu dusunuyorum.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    20 gun once Rks cruiser 250 modelinden aldim. Ve 11.500e aldim ufak tefeknisleri var gorsel olarak cogunu bitirdim azi kaldi onuda kışın yapacagim bu islerle birlikte motor bana 13bine gelmis olacak ve bu piyasada xok iyi bi fiyat oldugunu dusunuyorum.
    Güle güle kullan dostum. Arza falan cıkarsa da üzülme tamir bakım bilgin artar. Zaten halledilmeyecek bir şey yaşamazsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)