Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

falcon freedom 250 kullanicilari

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba sl200
    arkadaslar iyi yada kotu tavsiyelere ihtiyacim var ilk motorum olucak yerli yersiz cok video var ama falconda karar kildim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Scrambler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R '20 / Brixton BX125X '18
    Motomania’nın videosu size bir fikir verecektir.

Motosikleti
    kuba sl200
    genelde videolarini izliyorum ama falcon hakkinda beni biraz soguttu o yuzden kullanici tavsiyelerine ihtiyacim var

Motosikleti
    kuba sl200
    gundelik kullanmicam hafta sonlari bi cay icmeye sahile inicem esimle beraber

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En cok araştırdıgım motorlardan birisi idi, üstüne oturdugunda anlıyorsun ki alınmaz hocam.

elbet kullanıcıları vardır ancak kronik sorunları çözmek gerekiyor ve parca kalitesi cidden cok kötü. Oyuncak gibi motosiklet.

Eğer amacınız bi cay icme vs. ise ve tarz olarak bunu istiyorsanız SL200 alın, emin olun falcondan 2 kat daha memnun eder sizi.

Motosikleti
    kuba sl200
    peki hocam sl 200 de aklimdada hp olarak zayif gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

artciyla sikinti olmazmi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapcağın şeye bağlı hocam, sl200 evet hp ve olarak oldukca düşük.

ancak 125 cc motor ile 2 kişi uzun yol yapabiliyorken sl200 e kötü diyemeyiz. COk insan artçı + kamp eşyaları ile kampa gidiyor sl200 ile.

Falcona binilir mi? Binilir . Ama ugrastırır. Ben hiç "sorunsuz bindim" diyeni duymadım, herkes birşeyler yaşadı o motorda civarımdaki.

sadece motora ayırdıgınız bütçenizi söylerseniz farklı önerilerde söyleyebilir forumdaki arkadaşlar (sanırım cruiser sadece tarz olarak)

Motosikleti
    kuba sl200
    hocam sanirim biraz sans isi kullanicidan kullaniciya fark eder diye dusunuyorum butce 8 10 bin arasi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

hocam sonucta hepsi cin mali neye binicez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)