Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Chopper Kaskı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Kask almadan önce bir kaç araştırma sonucu iyiki kapalı kask aldığımı geçenlerde vizörüme yapışan eşek arısı ile anladım �� açık bi kask olsaydı beynime saplanmıştı ��
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı wepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask almadan önce bir kaç araştırma sonucu iyiki kapalı kask aldığımı geçenlerde vizörüme yapışan eşek arısı ile anladım �� açık bi kask olsaydı beynime saplanmıştı ��
    Full face kask candır buna rağmen İstanbul-İğneada gezimde full face kask içi maske olduğu halde boynuma arının teki öpücük kondurdu. Arı sokmasına karşı alerjim var mı bilmediğimden önce ıslak mendille temizledim, sonra 10 dk Kırklarelinde bekledim, baktım ölmüyorum, yola devam ettim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Benim otobanda suratıma taş fırladı. Avuç içi büyüklüğünde ve kaya die de nitelendirelebilir. İstanbul Avrupa yakası Edirne istikameti ıspartakule gişeleri geçerken. Shoei nxr kaskımı ilk taktığım gün. Çok sağlam küfür etmiştim.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bir cruiser kullanıcısı olarak tercihim full face kasklar.

Elbette yazın sıcak havasında çok kısa mesafeler için bu yarım kasklardan kullandığım oluyor ancak istanbul içinde bir yakadan diğerine geçerken veya şehirdışı sürüşlerimde full face kullanıyorum.

Aslında çok beğendiğim ama ülkemize getirilmeyen simpson kasklar tam cruiser kullanıcıları için dizayn edilmiş çok sağlam full face kasklar ancak getirilmiyor.

Orta segment içinse son zamanlarda internetten sükse yapan ruroc kasklar ilgi çekici ancak bu markanında distribitörü yok ülkemizde.

Bir diğer alternatifde scorpion exo combat kasklar.3 yıldan beri ülkemizde satılıyor ancak full face gibi görünsede tam full face değil,modüler bir kask ancak tasarımı ilgi çekici,zaten full face kasklar ile mukayese edilmez.

En güzeli full face almak elbette,bütçeye uygun içinize sinecek bir kask almak.Benim 2 yıldır kullandığım ls370 kask işimi gördü uzun bir süre,elimde ekstradan yıllar önce aldığım bell rouge kaskımda mevcut,duruma göre şehiriçinde yaz dönemi kullanırım.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Ruroclar benimse hoşuma gidiyor 400 dolar ortalama fiyatları başlangıç için aslında iyi sağlamlık görsel falan ancak benim kafa yapım sebebi ile alamıyorum mtni. En büyük kaskı bile sıkıyor kafayı 😁

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Bir cruiser kullanıcısı olarak full face bir kask olan Mt Targo Solid Matt Black modelini aldım.Aslında Sharp üzerinde 5-5 olması sebebiyle Mt Revenge modelini arıyordum fakat artık piyasada pek kalmaması sebebiyle bu modeli tercih ettim Sharp testinde 5-3 olarak geçiyor. Ben memnunum 110-120 km hızlara kadar rüzgar uğultu problemi yaşatmıyor f/p ürünü denebilir. Geçenlerde önümdeki araba çakıllı yolda kalkış yaparken kaskın çene kısmına tak diye bir taş geldi ve kaskta iz bırakacak derecede oldu bu. Havalı görünüşü için vizörsüz yarım kask+ güneş gözlüklü bir sürüş yapıyor olsaydım şuan boşu boşuna bir hasar almış olabilirdim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Mt blade kullanıyorum bende çok keyif alıyorum kaskımdan kafamı biraz sıkmasına rağmen rahatsızlık vermiyor ses konusu 100-110 da çok iyi hiç rahatsızlık vermiyor

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt blade kullanıyorum bende çok keyif alıyorum kaskımdan kafamı biraz sıkmasına rağmen rahatsızlık vermiyor ses konusu 100-110 da çok iyi hiç rahatsızlık vermiyor
    benımkınde mı sıkıntı var acaba 90 dan sonra ses alıyor cok
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Full face kask candır buna rağmen İstanbul-İğneada gezimde full face kask içi maske olduğu halde boynuma arının teki öpücük kondurdu. Arı sokmasına karşı alerjim var mı bilmediğimden önce ıslak mendille temizledim, sonra 10 dk Kırklarelinde bekledim, baktım ölmüyorum, yola devam ettim.
    Yani benim farklı da olabilir kafam at kafası gibi kaskın içinde ses olucak boşluk pek kalmıyor 😁
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yani benim farklı da olabilir kafam at kafası gibi kaskın içinde ses olucak boşluk pek kalmıyor ��
    O dönemler kullandığım kask benim ilk kaskımdı, bu işlere girmeden önce bilmeden aldığım bir kasktı, 1 beden büyük aldım ki kafam rahat etsin,sıkışmasın Aynı zamanda kaskın orijinal hali kırmızıydı, sonra maviye, sonrasında 2 defa da mat siyaha boyadım. Allah verdi de kafayı yere çarpmadık o dönem

Motosikleti
    Gv250 2016
    Bende Icon Airflite Uncle Dave modeli var. RST Gold vizör ile kullanıyorum. Gayet memnunum. Hem rahatlığı, hem görünüşü mükemmel (bana göre)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)