Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow VT 750C Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese kazasız sürüşler.

1 hafta önce ben de sonunda Honda Shadow 750 sahibi oldum. Kullanım kılavuzunu pdf olarak bulup okudum. İnternetten de araştırdım. Bir de Shadow kullanıcılarına ulaşıp, ilk ağızdan bilgi alabilmek amacıyla buraya konu açıyorum. Kullanıcıların yorumunu, tüyolarını öğrenmek isterim Shadow 750 ile ilgili.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Honda'nın 650cc V2 cruiser'ı ilk motosikletimdi. Harley ağırlıklı bir gruba takılan bir kamyon şoföründen almıştım. Rahiplik te yapmış. Kaskın üzerinde müstehcen çıkartmalar vardı. Karısı kızara bozara çıkartmaya çalıştıydı gider ayak

Neyse, çok memnun kalmıştım motosikletten. Eğer ikinci bir motosikletim olursa kesinlikle bir cruiser olacak.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Honda'nın 650cc V2 cruiser'ı ilk motosikletimdi. Harley ağırlıklı bir gruba takılan bir kamyon şoföründen almıştım. Rahiplik te yapmış. Kaskın üzerinde müstehcen çıkartmalar vardı. Karısı kızara bozara çıkartmaya çalıştıydı gider ayak

Neyse, çok memnun kalmıştım motosikletten. Eğer ikinci bir motosikletim olursa kesinlikle bir cruiser olacak.

Çok güldüm Haşmet bey :D Çok memnun ve mutluyum açıkçası motorumdan. Burada genel bilgi gönderisini de okudum. Kullanıcı bilgilerini de öğrendim mi sanırım evladiyelik olacak şekilde bakabilirim motoruma

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Mesela hocam ne gibi bir bilgi aradığınız.
    Hani kronik sorunu vardır. Şunu alınca değiştirin gibi birşey mi.
    Veya şarj sistemi bozulur konjektörü değiştirin gibi mi. (bu terimleri uydurdum)

Hani tam olarak ne istediğinizi çıkartamadım ben.
    Eskiden bu forumda çok paylaşım yapılırdı. O konularda iyi bilgi var. Face falan çıkınca, bilgiler oralarda akar oldu.
    https://www.motosiklet.net/forum/mot...m-basligi.html
    Mesela bu link 2006'dan beri bir başlamış. İyi bilgi vardır. Bence o konuyu okuyun derim.

Diğer yapabileceğiniz, ingilizce varsa biraz, servis kitapçığını bulun internetten. Mükemmel bilgiler var.

Eski bir intruder m800'cü olarak anlıyorum hayli hayli sizi. Shadowları çok bilmesem de, benzer makinalar. Bu tarz konulardan bilgi çıkar.
    Bilgi paylaşan kullanıcılarımız, sağolsun varolsun.

Hayırlı olsun. Kazasız Belasız.
    20

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela hocam ne gibi bir bilgi aradığınız.
    Hani kronik sorunu vardır. Şunu alınca değiştirin gibi birşey mi.
    Veya şarj sistemi bozulur konjektörü değiştirin gibi mi. (bu terimleri uydurdum)

Hani tam olarak ne istediğinizi çıkartamadım ben.
    Eskiden bu forumda çok paylaşım yapılırdı. O konularda iyi bilgi var. Face falan çıkınca, bilgiler oralarda akar oldu.
    https://www.motosiklet.net/forum/mot...m-basligi.html
    Mesela bu link 2006'dan beri bir başlamış. İyi bilgi vardır. Bence o konuyu okuyun derim.

Diğer yapabileceğiniz, ingilizce varsa biraz, servis kitapçığını bulun internetten. Mükemmel bilgiler var.

Eski bir intruder m800'cü olarak anlıyorum hayli hayli sizi. Shadowları çok bilmesem de, benzer makinalar. Bu tarz konulardan bilgi çıkar.
    Bilgi paylaşan kullanıcılarımız, sağolsun varolsun.

Hayırlı olsun. Kazasız Belasız.
    Teşekkür ederim yorumunuz için. Aradığım bilgi mesela shadow sahibi kişilerin kullanıcı yorumları. İlk ağızdan bilgi almak deneyimleri öğrenmek gibi yani. Bu başlığı inceledim evet baya iyi bilgiler var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)