Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kararsızlık, bir el atın yiğitler.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar 32 yaşındayım, daha önce maxi scooter, bumoto calibre 250cc vardi. Yaklaşık 4 yıldır ikitekere hasret kaldim. Antalya Kemer arası ve il İçinde uzun sure kullanacağım, parça ve kronik sorunu fazla olmayan, yani yolda dağılmayacak otv indirimi bitmeden 250cc sıfır motor almak istiyorum. 2011den beri forum takipcisiyim fakat hala kararsizlik yaşıyorum. Boy:176 kilo:79 max bütçem ekipmanlar dahil 20bin lira.
    Gelelim buldugum seceneklere,hepsi sifirdir
    Falcon freedom 2019, görüntüsü cok hosuma gitsede bitmeyen sorunlarini okuyorum.
    Kuba superlight 2018, görüntüsü fena olmasada kalite algisindan sikayetler okuyorum.
    Hyosung gv 250 2016, büyük ve v motor az sorun olsada markanin motoexpoda olmamasi ve 3 yıldır üretimde olmamasi düşündürüyor.
    Mondial Nevada 2019, canli olarak gormesemde teknik acidan chopper ruhunu verecegini söylüyor ve ne zaman ne kadar fiyati olacagini firma yetkilileri de bilmiyor.
    Lifan v16 2019, eski modellerinden kalitesini bilsekte Turkiyeye gelip gelmeyecegi hala belli degil, sanırım motoexpodada görücüye cikmamis.
    Rks blackstar 2016, bayilerde elde kalan bir kac adet var, canli görmediğim ve yine uretimi durdurmasi ve kullanici kitlesinin az olmasi yuksek fiyati dusunduruyor.
    Lifan 250-B 2016, bir bayide elde kalmis olarak buldum, her nekadar ulkemizde giriş seviyesindeki duruşu ve kalitesi ile tutulmus olasada 3 yildir piyasada yok, parca temininde sıkıntılar olduğunu okudum.
    Kanuni, yeniden Türkiye pazarinda daha kaliteli daha yaygin sekilde geri döndük ve 250cc yeni cruiser yakinda getirecegiz dediler tabi nedir degildir ne kadar beklenecegi mechul.
    Rks k-light 2018, resimlerde hayran kaldigim canlisini görünce dizlerimin üzerinde neeeeden diyerek vazgeçtiğim motor.
    Regal raptora nedense hiç ısınamadım.

Arkadaslar bir cok forum yorum Video inceledim okudum izledim. Lütfen deneme firsati bulanlar, canli incelemis olanlar, yada kullanicilar yardimci olsun. Sagdan soldan duydugunuzu yazmayiniz zira o yazacaklarinizi bende duydum buldum.
    Fiyat performans acisindan, sorunsuzluk ve saglamlik, uzun süre kullanimda parça ve servis yeterliligi acisindan cikmazdan cikarin beni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Regal raptor 250cc daytona
    ve
    Sifiri olsa dealim daystar 250
    Bu listeye eklenebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Bu listede Daelim ve Hyosung Güney kore üretimi, elektroniği daha yüksek teknolojili ve daha güçlü makinalar olarak diğer çin malı daha eski teknolojili motorlardan ayrılmalı bence. İkiside 25+ beygir gücünde 22 NM torku olan bu sınıftaki daha iyi motorlar. Parça kaliteleri de daha iyi. Hyosung çift silindirli V motor ve daha kalıplı klasik cruiser görüntüsünde. Daelim daha sportif biraz daha ufak ve teksilindirli. Yakıt olarak 3.5, 4 lt arasında yakarlar kullanıma göre. Ben Hyosungu tercih ettim ve çok memnun kaldım. Daelime ısınamadım. RR DD250B den sonra GV250 ye geçtim ve arada dağlar kadar fark var. 14-15 arası 2016 model sıfır gv250 bulunuyor daelimi bilemiyorum. Üstünü de aksesuara ve ekipmana kullanırsın. Ben şimdi alacak olsam çinlilerle korelileri bir tutmazdım açıkçası.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    listenizdeki en mantıklı seçim RKS gibi görünüyor

Mondial nevada ve gv250 arasında gidip geldim encok. Mondial markasi için ne diyebilirsiniz? Birde yukarida belirttigim gibi hyosung sanirim Türkiyeyi yavaş yavaş bırakıyor gibi ozellik gv250 parca konusu kafami kurcaliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Rks k light yakindan gercekten cok kötü. Blackstar ise 2016 model ve 18-20 bin arasi. Fiyat performansi dusunursek gv250 den cok daha iyimidir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Son aldığım fiyatlar plaka ruhsat dahil peşin.
    Superlight 11bin200, vibrasyonu olmasa.
    Gv250 15bin, yedek parcasi bulunsa.
    Lifan 250b 13bin, ikinci elde cok zayif.
    Nevada yaza gelecekmis otv indirimi biterse 20binden asagi olmaz.
    Mart 15e kadar karar yukardakilerden birine vermem lazim.

Pek ilgilenmesenizde bugun gv250 almaya gidip nasil olduysa
    superlight 200 siparişini verdim. alirik bir hayirli olsun

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun. Üzmez seni SL200. Motor almak kişiye özeldir. Kendi içine sinen motoru alman iyi olmuş. Bir çift kaliteli lastiği hemen takarsan, sezonda tadını çıkara çıkara sürersin.

Sagolasin önümüzdeki nisan da lastikleri halledicem insallah.
    suan ihtiyacim kask, eldiven ve mont önerisi

Motosikleti
    MT-07
    Kask'a karışmam. Kavga çıkıyor sonra. Mont'u yerli Venom ile f/p ürünü scoyco'dan seçebilirsin. Eldiveni'de. Lakin hiç yoktan venomun masfallı dizliklerinide al. Ayakkabıda al diyeceğim de neyse

Kask konusunda da bir kac marka onerirseniz sevinirim.
    Birde mont ve kask secerken nelere dikkat etmem gerekir dayanikli ve kullanisli olmasi acisindan?

Motosikleti
    MT-07
    Dediklerim hepsini kapsıyor. Kask konusuna cidden girmem. Bana göre Arai, Shoei alman lazım derim. Biri gelir buradan polemik çıkarır. Bezdim kask konularından.

Eyvallah sagolasin😄

Hayırlı olsun öncelikle.
    Motoin'den geçen hafta sipariş ettiğim ürünler ;
    IXS Namib Evo, textile pantolon
    IXS Levante, textile jacket
    HJC FG-17 Talos, integral helmet,
    Bunları da inceleyin derim, özellikle kaskı.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın

Teşekkür ederim. Ls2 ff370 kask genelde ilce ici kullancagim için ceneden acilir, venom teksas yada dinamic mont ilk gözüme carpanlar, her turlu tavsiyeye acigim.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı clkcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Ls2 ff370 kask genelde ilce ici kullancagim için ceneden acilir, venom teksas yada dinamic mont ilk gözüme carpanlar, her turlu tavsiyeye acigim.
    Shark kullandığım için shark raw önereyim sana hemde cruiser tipli bir makine almıssın bunlar hoşuna gidebilir tasarım olarak

Süper duruyor sark , antalya kemer sicaklarinda moduler olmasida bi avantaj fakat şuan motor+lastikler le bütçem daraldı. Yaz sonu durumu topladigimda ikinci kask olarak almayi isterim. Şuan icin kask butcem max 600 tl

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Keşke Japon alaydın hemşerim,Neyse hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke Japon alaydın hemşerim,Neyse hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız
    Bende isterdim fakat ikinci el almak istemedim.
    Ls2 ff325 ls2 ff370
    Kappa kv1 kappa kv25
    Kasklar nasildir. Motor zaten 100km gecmiyor bende ilce içinde kullanacagim kemer yazin cok sıcak oluyor. Kendimi zorlasam max kask icin 600-700 u gecemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

prohel gambia mont nasildir? Acil cevap lazim elde bir adet kalmis 350tl ye alacağım.
    Bu arada LS2 GURONI cene acilir denedim, Icinde nefes alamadim. Chopper motor almamdaki o doğa ile bütünleşme yok.
    Bu yuzden bir full face (uzun yol icin) bir yarim kask (ilce ici icin) almaya karar verdim.

Motosikleti
    KUBA SUPERLİGHT 200
    Pek ilgilenmesenizde bugun gv250 almaya gidip nasil olduysa
    superlight 200 siparişini verdim. alirik bir hayirli olsun
    en mantıklısını yapmışsın. regalin çok ciddi sanzıman sorunu ve gv 250 için 1 senedir yedek parça bekleyen insanlar var. Hayırlı uğurlu olsun. Ben de aldım bir tane

bRaun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende isterdim fakat ikinci el almak istemedim.
    Ls2 ff325 ls2 ff370
    Kappa kv1 kappa kv25
    Kasklar nasildir. Motor zaten 100km gecmiyor bende ilce içinde kullanacagim kemer yazin cok sıcak oluyor. Kendimi zorlasam max kask icin 600-700 u gecemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

prohel gambia mont nasildir? Acil cevap lazim elde bir adet kalmis 350tl ye alacağım.
    Bu arada LS2 GURONI cene acilir denedim, Icinde nefes alamadim. Chopper motor almamdaki o doğa ile bütünleşme yok.
    Bu yuzden bir full face (uzun yol icin) bir yarim kask (ilce ici icin) almaya karar verdim.

Kask Konusunda bir tercih yapıp alabildinmi?
    Bende Antalya dayım ve ff325 ve guroni arasında kaldım..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler