Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cub motor ile başlasam mı

Motovento
    REKLAM ALANI

yeni başlayacagım da, acaba cub motor ile başlasam mı? mondial'ın sport sfc - exclusive ve snappx var. bunlarla baslayan var mı aramızda? çinli kötüdür biliyorum okudum ama ne kadar kötü acaba? bu üç motordan exclusive ve sport sfc olan arasında ki farkı da anlamadım. görünüm falan mı farklı sadece? fiyatları da aynı. cub motor bilen - kullanan var mı arkadaşlar? ikinci eli büyük ihtimal yoktur herhalde alsam elimde kalacak ama işimi gorur mu ne dersiniz? hız düşkünü degilim stabil 60km hıza bile bana yeterde artar. yeterki yolda bırakmasın. uzun süre cub kullanmış arkadaşlar varsa, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Başlıcam bu snapiye

Motosikleti
    falcon flash 100
    Beklentilerinize göre değişir. Benim için cub motor yeterde artar. Arabamda var fakat artık ailecek bir yere gitmiyorsak kullanmıyorum. İstanbul içi ve şehirler arası da kullanıyorum. Gezilerime bakarsanız belki bir fikir verir.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben büyük CC motorumun yanında Yamaha Crypton kullanıyorum, çok memnunum harika keyifli bir motor ama ikinci motor olarak kıymetini anlayabilirsin ancak.Tek motorun olacaksa bence 150-250CC bir naked motor alsan daha iyi olur ayrıca çin malı hiçbirşeye bulaşma

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Kuba rx9 baktın mı çok güzel bi motosiklet

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Devamında motosiklet değiştirecek misin (muhtemelen evet)
    Eğer devamında vitesli motosiklete geçeceksen cub ile başlanır çok da güzel olur. (ben yaptım, iyi ki böyle yapmışım)
    Ancak gelecekte scootera geçeceksek küçük bir scooterla başlamak daha yerinde olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)