Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3bin- 5bin lira arası başlangıç chopper'ı

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi forumlar. Motosiklet dünyasına acayip ilgim vardı uzun zamandan beri. Sonunda ulaşabilme fırsatını yakaladım.
    Fakat etrafımdaki insanlar bu konuda bilgisiz olduğu için sorabilecek kimsem yok.
    3bin - 5bin lira arasında sürekli kullanımda üzmeyecek,az yakan ve yakışıklı bir motor bulabilir miyim? Hangi modelleri önerirsiniz? Maalesef bütçem daha yukarı çıkmıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı lowsound adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar. Motosiklet dünyasına acayip ilgim vardı uzun zamandan beri. Sonunda ulaşabilme fırsatını yakaladım.
    Fakat etrafımdaki insanlar bu konuda bilgisiz olduğu için sorabilecek kimsem yok.
    3bin - 5bin lira arasında sürekli kullanımda üzmeyecek,az yakan ve yakışıklı bir motor bulabilir miyim? Hangi modelleri önerirsiniz? Maalesef bütçem daha yukarı çıkmıyor.
    bu paralara regal raptor dd150 bulunur ama bütçe biraz çıkartılabilse 7 bin civarı Gv250 bulunabilir. Bende motosiklet dünyasına yeni girdim fakat uzun zamandır piyasaya hakimim ve motosikletleri araştırıyorum
    lowsound bunu beğendi.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu paralara regal raptor dd150 bulunur ama bütçe biraz çıkartılabilse 7 bin civarı Gv250 bulunabilir. Bende motosiklet dünyasına yeni girdim fakat uzun zamandır piyasaya hakimim ve motosikletleri araştırıyorum
    Maalesef bende çok istiyorum bütçenin çıkabilmesini ama öğrencilik böyle :D Peki başka modeller biliyor musunuz daha düşük ücretli?

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Jinlun olabilir

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli forumlar. Bu rakamlara sadece iyi forumlar.

Iyi forumlariniz olsun.

Butun bunlar ne demekse.. lan cok gulesim geliyo iyi forumlar ne lan ahahahah yil 2017 ne bileyim iyi surusler iyi gazlamalar iyi gezmeler dileyin de iyi forumlar ne yav. kim cikardiysa bunu buraya gelsin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    naked de olabilir dersen cbf 250 tavsiye ederim 2005 veya 2006 o fiyat aralığında bulabilirsin .

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Selamün forumlar... Chopper alınmaz , chopper yapılır ... Araştırınız : Chopper ,custom ,cruiser , stock bike .

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Alıntı anılbel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün forumlar... Chopper alınmaz , chopper yapılır ... Araştırınız : Chopper ,custom ,cruiser , stock bike .
    Kısacası Stock olarak kullanınca cruiser, şekil yapmaya çabalayınca chopper oluyo diyo.

Chopper kelime anlamı olarak kesme biçme anlamına geldiği için 2. Dünya savaşında kullanılan motorları savaş sonrası daha hızlı gitsin diye çamurluğunu falan kesip ağırlık azaltan ve ilk modifiye işlerini yapan insanların oluşturmuş oldukları motor tarzı...
    Respect

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)