Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bi süredir motor araştirmasi yapiyorum , aslında japoncuyum motorda ama Regal Raptor Spyder bi süredir aklımı karıştırıyor bunun bi 250 birde 350 cc olani var arasindaki farki anlamadim . Regal Raptor Spyder alsammi diye kafam karıştı bi yardimci olabilir misiniz , teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı Militan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bi süredir motor araştirmasi yapiyorum , aslında japoncuyum motorda ama Regal Raptor Spyder bi süredir aklımı karıştırıyor bunun bi 250 birde 350 cc olani var arasindaki farki anlamadim . Regal Raptor Spyder alsammi diye kafam karıştı bi yardimci olabilir misiniz , teşekkürler
    bir dönem 350 lik daytona modelini kullandım.. sekil semal dısında motor blogu bire bir aynı.. 250cc ile arasında cok buyuk bir fark yok ama torku daha yuksek tabii ki 350 ligin.. özellikle uzun yol icin daha avantajlı geldigi icin 350 almıs ve kullanmıstım...

Çin malina bulaşmak istemiyorum amaa regal raptor sypder tam istedigim sekle sahip o yuzden kafam karisik . Cok sıkınti verir mi bilmiyorum ki uzun yolda yapicam Konyada yasiyorum istanbul antalya izmir trabzon falan yapicam kaldirir mi bilmiyorum, egzos sesi olarak sanayide falan o sesi arttirabilir miyiz

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı Militan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malina bulaşmak istemiyorum amaa regal raptor sypder tam istedigim sekle sahip o yuzden kafam karisik . Cok sıkınti verir mi bilmiyorum ki uzun yolda yapicam Konyada yasiyorum istanbul antalya izmir trabzon falan yapicam kaldirir mi bilmiyorum
    her motosiklet ile her yere gidilebilecegine inanan biriyim motorunu tanıyorsan ve onu limitlerinde sakin sakin kullanıyorsan gayette sorun cıkartmadan uzun yıllarca binebilecegin bir motor... çin mallarının da en kaliteli markalarındandır.. tasarım konusunda birsey demeye gerek yok zaten...
    ama cok uzun yol motosikleti degildir biraz fazla yorar... bir de 0 km fiyatları bayaga pahalandı artık maalesef...

2. El alabilecek durumum var 0 km almayi dusunmuyorum çok sıkınti yapabilecek bi motor değil yani ,parcasi kolay bulunuyormus sanirim

Motosikleti
    xmax250
    2. el de şanzumanına dikkat et onun dısında rutin bakımları yapıladıgı sürece cok üzecek bir motosiklet degil...
    regal kullanıcılarının kendi forumu var orayı da incelemeni öneririm...

Tork sesini arttirabiliyoruz dmi bunda biraz daha gür çikmasini istiyorumda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)