Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba süperlıght 200 mü? Bajaj avenger 150 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba arkadaşlar bu iki motor arasında kaldım.Hız merakım yok.Süperlıght ın çin malı oluşu avengerin az kullananı olması beni düşündürüyor yardım edin siz olsanız hangisini seçerdiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    benim görüşüm 2 si de değil bence
    suzuki 250 intruder
    rks 250 cruiser
    hyosung gv 250
    regal raptor 250

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Avengerı düşünmeden alırdım,kıyas ettiğin küba be abi.Yani küçümsemek adına değilde yanından geçerken nedense motordan acayip sesler duyuyor gibiyim stabil çalışmıyor havası yaratıyor bana,avengerın görüntüsü bile güzel bence.Kuba sürücüleri kızmasın bu benim kişisel fikrim,para versen üstüne oturmam .Zevk meselesi ,zaten zevk yoksa mantıkda yomtur bile bile gidip o çak a nike alınır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam ben bu ikisinden birisini alıp sonrada harley falan almayı düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Bu superlight da arada bir vida sıkmak falan gerekiyormuş avangerdede böylemi acaba ?

Motosikleti
    Bajaj Avenger 150 Street
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben bu ikisinden birisini alıp sonrada harley falan almayı düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Bu superlight da arada bir vida sıkmak falan gerekiyormuş avangerdede böylemi acaba ?
    İkisi arasında karar vereceksen, tam da bu sebepten avenger almalısın. Çin motorunda vida sıkman gerekir, onu yapman gerekir, bunu yapman gerekir ama yine de yolda kalman olası. Avenger al, arkana bakma.Whatsapp grubumuz da var, göreceksin kullanan hiç de az değil

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    düşünme superlight al söylenenlere inanma

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Superlight'tan şikayetçi olanı, almayın diyen tek bir adamı ne okudum ne de duydum. O yüzden Kuba'dır falan diye geçiştirmemek lazım. Yalnız motor bence hem kısa bir motor hem de hızı 110 civarında kalıyormuş. Tamam cruiser motordur, çekişi de 200 cc olduğu için iyidir falan ama 200 cc için de 110 limit çok çok az. Gezerken 90'la mı gezeceğiz ? Avenger da aynı hızlara çıkıyor, titreşimi yokmuş ve daha az yakıyor.

Bence üzerine oturup beğendiğini al, ikisi de pişman etmez.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    avenger cruiserla alakası bile yok motor hafif küçük cruiser bile benzemio chooper alıcam diye avenger alma chooper alıcaksan
    v twin motor alıcaksın pişman olma bidaha diyorum ya hyosung gv 250 al yada rks 250 cruiser

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    arkadaş 7 8 bin liralık motor soruyor demekki bütçesi bu. biri çıkıyor rks nin 14 bin istediği motoru, diğeri çıkıyor hyosung un 14 15 istediği motoru al diyor. ikisi arasında bir seçim sormuş iki katı fiyatlı öneriler geliyor ne saçma bi olay.

ikisi arasında benim tercihim avenger olurdu. superlight ı olan arkadaşım var illallah etti motordan satıyor şu an. servisi servis değil bi kere. kaç defa 1 arızayla verip 3 arızayla geri aldı. bajaj servsiler kuba servislerine göre çok çok daha iyi

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    İkisini de almayın; bütçenize uygun 2. el düşük km Lifan LF250-B var. Hiç olmazsa cruiser'a benzeyen, çift silindirli, eli yüzü düzgün ve parçası ucuz bir motosiklet sürmüş olursunuz. Satarken fiyatını biraz makul tutarsanız, elinizden kolay çıkarabilirsiniz.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu iki motor arasında kaldım.Hız merakım yok.Süperlıght ın çin malı oluşu avengerin az kullananı olması beni düşündürüyor yardım edin siz olsanız hangisini seçerdiniz.
    sl200 uzun süredir ülkemizde. eskiden keeway getiriyordu sonra kuba getirmeye başladı. on numara beş yıldız bir motor değil ama başlangıç seviyesinde kullanacağın bir alet.

bajajmı kubamı dersen ikiside üç aşağı beş yukarı yakın aletler. kubanın öyle çok büyük problemleri yok arasıra vida sıkma olayını yapacaksın oda birşey değil kaldıki bajajlardada kullanım kılavuzuna bakarsan vida sıkın yazar.
    servis olayına gelirsek ikisininde servisi bisikletçiden bozma motosiklet servisi zaten karmaşık aletler değil. bana sorarsan hangisi hoşuna gittiyse onu al. ha birde aksesuar olaylarına bak. ne bileyim sissy bardı şuydu buydu bulunurluğu nedir. sonrada gönlüne yatanı al derim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla görünüş olarak ikiside güzel.Ama kuba çin malı olduğu için ne kadar km gider belli olmaz bu yüzden avenger hinti olduğu için biraz daha dayanıklı olur diye düşünüyorum.Maksimum 2 sene kullanıp harley iron 883 veya yamaha XV950A düşünüyorum.Daelim regal hyosung vs düşünmüyorum.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Servis ve yedek parça durumunu bilemem ama sınıfının en cruser'a benzeyeni Lifan LF250B.
    Kuba konusunda forumdaki başlıkta 4.000 mesaj var, oradan bolca bilgi edinebilirsiniz.
    Ben SL200 kullanıyorum, 2015 mart trafiğe çıkışlı 2014 model, şu an 34.800 km'de. Ez cümle KubaSL200, ne kullandığının bilincinde olursan, keyifli hızı 90-100 km/h, son derece ekonomik, Türkiye'de tanınan, ekonomik bir başlangıç motorudur. "Uzun yola gidilmez" diyenin de alnını karışlarım. Gezi paylaşımlarından okuyabilirsiniz...

Motosikleti
    Bajaj avenger street 150
    Dün itibariyle avenger aldım fakat sissy bar lazim arkaya acaba nasil yaptirabilirim bajaj aksesuar olarak satmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    advanger kullanıcıları sayfasında yaptıranlar var istersen bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)