Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Harley Davidson Sportster 72 hk

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu motor hakkında bilgisi olan varmı acaba bi aksilik çıkmazsa en kötü haziran gibi motor almayı planlıyorum aklımda iron 883 vardı ama sahibindende herkesin motorunu 40binden koyması biraz soğuttu 1 yıl önce aynı motoru 30bine gördüğüm için biraz bekleyeceğim iron için,1-2 tane 72 gördüm motor baya hoşuma gitti harleyin tr sayfasında göremedim ama motoru,hiçbir bilgide bulamadım önerilerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    evet bilgisi olan varsa yazarsa seviniriz

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Merhaba,

bildiğim kadarıyla seventy-two üretimi 2016 yılında sonlandırıldı. O yüzden hd sayfasında göremiyorsunuz.
    iron 883 bakanlara genelde forty-eight de önerilir bir de ona bakın

Motosikleti
    Harley Davidson xl883l Superlow
    Alıntı felurian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor hakkında bilgisi olan varmı acaba bi aksilik çıkmazsa en kötü haziran gibi motor almayı planlıyorum aklımda iron 883 vardı ama sahibindende herkesin motorunu 40binden koyması biraz soğuttu 1 yıl önce aynı motoru 30bine gördüğüm için biraz bekleyeceğim iron için,1-2 tane 72 gördüm motor baya hoşuma gitti harleyin tr sayfasında göremedim ama motoru,hiçbir bilgide bulamadım önerilerinizi bekliyorum
    Harley Davidson Sporter Seventy two:

Bana göre Sportster ailesinin en şık (benim zevkime göre) motoru. Whittier Blvd. Doğu Los Angeles'taki Route72'ye atıfta bulunan.
    Chicanos stili sedefli boyaları grafikleri
    irondan farklı olarak 1200 cc lik motor bloğu
    yapı olarak xl883c gibi (ön tekerlek ince) fakat krom görüntü severseniz sportsterların en parlağı diyebilirim. km saati dahi krom
    en son 2016 da üretilen
    birçok sportster da olduğu gibi çoğu parçaları birbirine uyan.
    iron a göre üst bir motor bence

çok emin değilim ama sportster 72 nin yakıt deposu forty eight ile aynı galiba(7.9 litre) eğer öyleyse benzinlik benzinlik gezersin. ben sırf bu yüzden forty eight modelinden vazgeçip roadster almıştım. bu arada belirtmeliyim ki harleyin 1200 motoru aslen 1202cc dir ve en yüksek vergi dilimine girer. tüketimide 6-7 litre civarlarında olur. yani full depoyla 100km anca gidersin muhtemelen 70km de falan yakıt ışığı yanar.

iron'a gelince depo daha büyük motor 883cc ve daha güçsüz. vergisi yakıtı düşük yani ama 883cc lik motoruyla pek bi performansta bekleme. bir de rölantide deli gibi titrer. aslında her harley titrer ama 883 bir başka titriyor yola çıkınca rahatsız etmez ama.

benim tavsiyem sportster ailesinden bi motosiklet alacaksan vergisinide çol dert etmiyosan 1200 motora sahip ve 12.5 litrelik deposu olan bir modele yönel.
    BlackGhost bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)