Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkes farklı bişey diyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Çin malı alma (Küba, Falcon), Regal al Hyo al diyen çok insan var. Bu superlight 200 ve freedom 250 bu kadar kotu mu arkadaşlar lütfen yardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı vımurad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı alma (Küba, Falcon), Regal al Hyo al diyen çok insan var. Bu superlight 200 ve freedom 250 bu kadar kotu mu arkadaşlar lütfen yardım.
    kimin ne dediğini boş ver imkanlarını ve beklentilerini en çok hangisi karşılıyorsa onu al

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Birileri kızacak belki ama freedomla ilgili hiç güzel şeyler duymadım kullananlardan. Superlight da sorunsuz değil ama geniş bir kitle ve bilgi birikimi var hakkında ve sorunlar genel olarak çözülebiliyor diye biliyorum. İlk motorun olacaksa uğraştırma ihtimali yüksek makineler. Superlight'da 7 8 kere gaz teli vs. kopan arkadaşlar duydum mesela halledilebilir bir sorun ama sinek misali mide bulandırıyor. Onun dışında f/p olarak en iyi düşük bütçede superlight 250 ortaya doğru daelim daystar. Ben uğraşamam abi bakımlarıyla vida sıkmasıyla gaz teliyle vs. superlight üzer seni bakımını yaparsan bi iki aksaklık dışında ciddi bir şikayet duymadım. Pulsar sürüyorsun her şeye laf etme diyeceksiniz ama araştırmıştım bir ara hala motoru bir daystarla takası düşünmüyor değilim.(bunlar şahsi görüşlerim)

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimsenin motorunu kötülemeyim ama pcx alır sadece benzin koyar gezerdim. para zor kazanılıyor şekil şemal için riske girmek daha da zor. kötü motor yoktur, çalışmayan yolda bırakan motor vardır

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    daha iyisini alcak durumun varsa alma zaten yoksa çinlide hintlide iyidir

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    arkadaşım falcon kuba alacağına rks 250 cruiser yada hyosung gv 250 aqua al

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Falcon'u iki üç haftadır araştırıyorum, ufak tefek şeyler dışında problemsiz bir motor gibi görünüyor. En azında yolda bırakan, mekanik arızası olan bir motor değil. Youtube'da kullanıcı incelemeleri var. Benzin tüketimi de çok azmış, fiyatına göre iyidir.

Daelim konusunda şüphe duymaya başladım çünkü sıfır motor ilanı yok gibi bir şey. Devamı gelmeyecek sanki...

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    falcon da durmadan sanayiye git vida sıktır o fiyata tek silindir motor alınmaz hocam 250 cc chooper alıcaksan en iyi motor hyosung gv 250 rks 250 dir arızası kronik sıkıntısı yoktur v twin daha nolsun yanlış anlama da falcon dealim chooper saymam boyutlarına bak minicik makineler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)