Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

YELEK PATCH

Motovento
    REKLAM ALANI

Tüm arkadaşlara selamlar,
    deri yelek için patch sıkıntısı çekiyorum, herhangi bir klübe üye değilim dolayısıyla patch temin etmede zorluk yaşıyorum, bu konuda yardımcı olabilecek, fikir verebilecek arkadaşlara minnettar olurum. izmirden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dayak yersin.
    Crixa, kaanklky ve Alper bunu beğendiler.

anlamadım! kusuruma bakmayın

Alıntı 044381 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadım!
    Bi kere o ünlemi indir, ne bağırıyon? Döverler diyom, neyini anlamadın? Ağzının ortasına yumruk atarlar.
    Crixa bunu beğendi.

konuyu baştan bi daha oku bak bakalım bagıran kim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

kimsenin klüp patchini istemiyoruz free rider olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

bunda ne sorun var ki

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    metal shoplarda bulabilirsin dostum çeşitli patchler.

Recep demire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 Cafe Racer
    Hocam tuhafiye veya tekstil aksesuarları satan dükkanlarda bile bulabilirsin ama modelleri motor kültürüne ne kadar uyar bilmiyorum. Bir bakmakta yarar olabilir yine de

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. Kaale alıp ciddi cevaplar yazdığınız, döverler, möverler gibi gayri ciddi samimiyetsiz cevaplar yazmadığız için. Tavsiyelerinizi değerlendireceğim. aliexpressten 2 adet siparişim hali hazırda var, tuhafiyecilerde olanlar istenilen özelliklerden çok uzak , metalshopları gözden kaçırmışım, araştırıyorum, eyvallah.
    Ordan burdan hepberaber verceğimiz fikirler umarım bundan sonra başkalarınında işlerine yarar, çorbada tuzumuz bulunur temennisiyle, saygılar

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı 044381 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm arkadaşlara selamlar,
    deri yelek için patch sıkıntısı çekiyorum, herhangi bir klübe üye değilim dolayısıyla patch temin etmede zorluk yaşıyorum, bu konuda yardımcı olabilecek, fikir verebilecek arkadaşlara minnettar olurum. izmirden
    Hudson derinin web sayfasına bir bakın derim.

Linkini aşağıya ekliyorum.

Saygılarımla.

http://www.hudsonderi.com/normal-yama-patch
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    Hocam mc patchlerinin özelliklerini oku. kendini bir kulup olarak adlandırmayacak şekilde bir yelek yap.
    Bunu yaptığın sürece sıkıntı yaşamazsın. Ancak tamamen görsel anlamdada olsa full patch gezersen ciddi manada sıkıntı yaşabilirsin.

kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    Hiç bir şey olmaz.Cok fazla sons of anarchy izlemiş arkadaşlar galiba.Adam zaten herhanhigi bir mc ile işi olmadıgını belirtmiş,tarzını yansıtacak patchlar arıyor ne isterse alır diker.
    solmyr bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Buradaki motor grupları birbiri ile kavgalı mı? Nerede diğer gruptan birini yalnız görseler saldırıyorlar mı? Bildiğinizden mi yazıyorsunuz yoksa tahmini mi? Gözünüzle gördüğünüz bir durum oldu mu? Ben İstanbulluyum, burada pek denk gelmedim, barların önünde içinde olan bir şey varsa elbette bilemem...

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Fazla film izlemiş.
    kerem can bunu beğendi.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mc clup gibi oluşumlarının oldukça katı kıyafet ve hiyararşik disiplin kuralları vardır. Bu durum ,bir çoğunuza oldukça saçma gelsede , Kalabalık bir grupta düzeni ve disiplini sağlayabilmek için bu tür kuralların olması zaruridir.

Aynı askeri üniformada rütbe yükseldikçe, rütbeyi gösteren iaretlerin değişiklikleri gibi , Mc clup yeleklerinde de zamanla ve tecrübeyle alınabilecek pacht parçaları bulunur. Yani bir Mc clube girip kafadan full pacht alamazsınız. Her bir pacht parçasını zamanla, hak ederek kazanmanız gerekiyor.

Dayak yeme olayının hakikaten bir gerçekliği vardır arkadaşlar. Hiç bir klüp , özel şartlar altında verilen clup pachtlerini , gruptan olmayan birisinin herhangi bir yerden satın almak veya Cnc nakış işleyen bir firmaya yaptırılmak suretiyle , kafasına göre kullanmasına izin vermez.

Bu pacht parçalarıyla yaptığınız yelek üzerinizdeyke karışacağınız bir adli olaya sonucu tüm grup zan altında kalacağı için ( Ki geçmişte bu durum adam bıçaklama suretiyle ülkemizde oldu )clup kendisinden olmayan hiç kimseye , klübünü temsil eden pacht parçalarını kullandırmaz.

Kullanısanız , önce grup tarafından oldukça ciddi şekilde uyarılırsınız , inat edip kullanmaya devam ederseniz yeleğiniz zorla alıp pachtleri söküp , yeleğinizin üzerine işerler.

Bu durum size elbette saçma gelecektir ama uygulaması böyledir. Olurmu öyle şey , beni kimse dövemez gibi cümlerlerde kurabilirsiniz. Ancak karşınızda her zaman sadece bir kişi değil ,kuralları olan ve uygulamak için tereddüt etmeyen , bir grup olacağını unutmayın.
    polo34, Alper ve Figment bunu beğendiler.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Öncelikle "deli çerkez" in tüm yazdıklarına katıldığımı belirteyim. Chaos Turkey Chopper Club'ın kurucularından biri ve "judge" konumundaki üyesi olarak cevap vereyim. CC ya da MC kulüplerin, kendilerine has kuralları ve uygulamaları vardır. En düşük rütbedeki en kıdemsiz üye bile, tek başına yelekle dolaştığında birey değil kulübünü temsil ettiğinin bilincinde davranmak zorundadır. Kulüp yamaları ve yeleği bir üniforma özelliğindedir. Bir üyemiz toplum içinde, trafik ya da T.C. yasalarını ihlal ettiğinde anayasamız gereği ceza alır. Bu nedenle hiçbir kulüp üyesi olmayan birinin sorumluluğunu iyi ya da kötü davranışları için almak istemez. Nasıl ki Türk Silahlı Kuvvetleri ya da Polis Teşkilatı üniformasını eğer o teşkilat üyesi olmadan giyemezseniz, bir motosiklet kulübüne özel yamaları da kullanmanıza izin verilmeyecektir. Elbette, piyasada satılan standart yamaları kullanarak bireysel bir tasarım yapıp kullanma özgürlüğünüze hiç kimse karışmaz ve karışmamalıdır. Ülkemizde aksiyon filmlerinde ya da dizilerindeki gibi kulüpler arası bir düşmanlık hiçbir şekilde yoktur. İstanbul'da "Hells Angels" çağrısı etrafında kurulan "Türkiye'nin Renkleri" Platformu içinde CC ve MC Kulüpler toplanarak iletişim kurarlar ve zaman zaman birlikte organizasyonlar yapılır. Bu bağlamda, temel felsefemiz tüm kulüplerin hiyerarşik farklılık olmaksızın "kardeş olduğudur". MC kulüplerin alt chapter'ları bulunmaktadır ve onlar kendi hiyerarşisi içinde davranmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse, bir kulübe özel yama, arma, rozet, MC ya da CC yazısı, numara (örneğin 81 hellsangels simgesidir ve üyelerine özeldir) taşımadığınız ve hangi kulüpten olursa olsun bir motorcu gördüğünüzde selamınızı esirgemediğiniz sürece (ki bunun kulüple alakası da yok bu motorcu selamıdır) problem yaşamazsınız. Yalnızca kimi arkadaşların söylediği gibi, yurt dışında durum daha karışık. Oralarda dikkat etmekte fayda var.
    polo34 ve Alper bunu beğendiler.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Şu adresten patch edinebilir veya kendi isteğine göre yaptırabilirsin: https://www.simnakis.com/urun-Katego...z,CA261,1.html

Ancak uyarayım; 3 parçalı full patch, herhangi bir kulübün patchi, üzerinde MC yazan patchler kullanamazsın. Başına gelmesi muhtemel olayları Deli Çerkes gayet güzel açıklayıcı biçimde özetlemiş.

Ek olarak Sons of Anarchy dizisi ile ilgili hiçbir şey üzerinde barındırmamalısın.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Sons of Anarchy poları giyip sakın etrafta motorla gezme

Çeşit çeşit insan var.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Biri Çıkıpta Demeyecekmi arkadaş Motosiklet özgürlüktür. Değişik kafalar değişik düşünceler gerçekten tuhaf......
    Bashwarp, banno1957 ve allegromod bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)