Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

YELEK PATCH

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    Alıntı kerem can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şey olmaz.Cok fazla sons of anarchy izlemiş arkadaşlar galiba.Adam zaten herhanhigi bir mc ile işi olmadıgını belirtmiş,tarzını yansıtacak patchlar arıyor ne isterse alır diker.
    Hangi mc'de sürüyorsunuz hocam? Merakımdan soruyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mc clup gibi oluşumlarının oldukça katı kıyafet ve hiyararşik disiplin kuralları vardır. Bu durum ,bir çoğunuza oldukça saçma gelsede , Kalabalık bir grupta düzeni ve disiplini sağlayabilmek için bu tür kuralların olması zaruridir.

Aynı askeri üniformada rütbe yükseldikçe, rütbeyi gösteren iaretlerin değişiklikleri gibi , Mc clup yeleklerinde de zamanla ve tecrübeyle alınabilecek pacht parçaları bulunur. Yani bir Mc clube girip kafadan full pacht alamazsınız. Her bir pacht parçasını zamanla, hak ederek kazanmanız gerekiyor.

Dayak yeme olayının hakikaten bir gerçekliği vardır arkadaşlar. Hiç bir klüp , özel şartlar altında verilen clup pachtlerini , gruptan olmayan birisinin herhangi bir yerden satın almak veya Cnc nakış işleyen bir firmaya yaptırılmak suretiyle , kafasına göre kullanmasına izin vermez.

Bu pacht parçalarıyla yaptığınız yelek üzerinizdeyke karışacağınız bir adli olaya sonucu tüm grup zan altında kalacağı için ( Ki geçmişte bu durum adam bıçaklama suretiyle ülkemizde oldu )clup kendisinden olmayan hiç kimseye , klübünü temsil eden pacht parçalarını kullandırmaz.

Kullanısanız , önce grup tarafından oldukça ciddi şekilde uyarılırsınız , inat edip kullanmaya devam ederseniz yeleğiniz zorla alıp pachtleri söküp , yeleğinizin üzerine işerler.

Bu durum size elbette saçma gelecektir ama uygulaması böyledir. Olurmu öyle şey , beni kimse dövemez gibi cümlerlerde kurabilirsiniz. Ancak karşınızda her zaman sadece bir kişi değil ,kuralları olan ve uygulamak için tereddüt etmeyen , bir grup olacağını unutmayın.
    Bu mc ler kendilerini amerikada sanıyo çin malı hells angels
    Döverlermiş. Sırf şu egoist atar yüzünden hiç sevmediğim halde bi çapır alıp full peç gezcem gelsin bakalım biri kardeş bi laf söylesin. Kesip ellerine vereyim. Bu çapır grupları beraber dolaştığında kendilerini bi halt sanıyorlar. Yalnız kaldıkları zaman kaçacak delir arar tırsak tipler. Amerikanın suç çetelerine özenip en gayrimeşru yasadışı davranışları ve en büyük anarşileri kırmızıda geçmek olan egoist pis sakallı tiplwrdir.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mc ler kendilerini amerikada sanıyo çin malı hells angels
    Döverlermiş. Sırf şu egoist atar yüzünden hiç sevmediğim halde bi çapır alıp full peç gezcem gelsin bakalım biri kardeş bi laf söylesin. Kesip ellerine vereyim. Bu çapır grupları beraber dolaştığında kendilerini bi halt sanıyorlar. Yalnız kaldıkları zaman kaçacak delir arar tırsak tipler. Amerikanın suç çetelerine özenip en gayrimeşru yasadışı davranışları ve en büyük anarşileri kırmızıda geçmek olan egoist pis sakallı tiplwrdir.
    Sakin ol şampiyon. Herkesin bahsettiği dizi yayınlanmadan önce dahi türkiye'de bu tarz gruplar vardı. (anlamazsın belki diye söylüyorum senin bahsettiğin demedim)
    Ayrıca "türkiye hells angels" resmi bir charterdır. Yani o izleyip düşünüp mümkün değil ya dediğiniz dizinin ilham aldığı kulübün resmi bir kolu. Sizin kafanızdaki birisi 20 tane harley alıp 150 bin kilometre sürse bile o kulüplere hangaround olarak bile giremez. Kulüp işi gayrımeşru işi değil felsefe ve kardeşlik işidir. Bilginiz olmadan fikriniz olmasın.

Herşeyi geçtim bu sinir stres neden? Hiç tanımadığın ve sana kişisel olarak hakaret yöneltmemiş olan bir adamdan alıntı yapıp giydiriyorsun.
    Üstelik konuda en açıklayıcı cevabı yazmış kişi alıntı yaptığın kişi.

Sen hobi olarak yine yap. Giy full patch olarak çin malı dediğin baskın birkaç mc'nin kulup binasına gir. Sonra bu yazdığını vlog çekerek içerde söyle . Sonra kesip bir iki kişinin eline ver. Sinirin bir geçsin. İnsanlarla düzgün tartışmayı dahi beceremiyorsunuz.

Fikrin varsa söyle konuşalım, bilmiyorsan anlatalım, biliyorsan fikir alalım. Bu agresif tavır kompleksten öte değil. Şu anda en basit kulüpte dahi çaylaklık süreci 9 ay - 2 sene arası. Ki bu kabul alınırsa. O full patchi giymek için yapılanlar illa suç içerikli şeyler değil. Herhangi bir mc yahut kulübe dahil olan kişilerin yorumlarıyla kendi yorumlarını bir karşılaştır. Üsluba bak. Bu sürecin karaktere ne kadar yararlı olduğunu ve nedenini birazcık anlamış olursun. Kullandığın kelimeler direk olarak harcanan zamana ve emeğe hakarettir. İnsanlara saygınız olsun biraz.
    Crixa, msandikci ve Yesiam bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Easx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol şampiyon. Herkesin bahsettiği dizi yayınlanmadan önce dahi türkiye'de bu tarz gruplar vardı. (anlamazsın belki diye söylüyorum senin bahsettiğin demedim)
    Ayrıca "türkiye hells angels" resmi bir charterdır. Yani o izleyip düşünüp mümkün değil ya dediğiniz dizinin ilham aldığı kulübün resmi bir kolu. Sizin kafanızdaki birisi 20 tane harley alıp 150 bin kilometre sürse bile o kulüplere hangaround olarak bile giremez. Kulüp işi gayrımeşru işi değil felsefe ve kardeşlik işidir. Bilginiz olmadan fikriniz olmasın.

Herşeyi geçtim bu sinir stres neden? Hiç tanımadığın ve sana kişisel olarak hakaret yöneltmemiş olan bir adamdan alıntı yapıp giydiriyorsun.
    Üstelik konuda en açıklayıcı cevabı yazmış kişi alıntı yaptığın kişi.

Sen hobi olarak yine yap. Giy full patch olarak çin malı dediğin baskın birkaç mc'nin kulup binasına gir. Sonra bu yazdığını vlog çekerek içerde söyle . Sonra kesip bir iki kişinin eline ver. Sinirin bir geçsin. İnsanlarla düzgün tartışmayı dahi beceremiyorsunuz.

Fikrin varsa söyle konuşalım, bilmiyorsan anlatalım, biliyorsan fikir alalım. Bu agresif tavır kompleksten öte değil. Şu anda en basit kulüpte dahi çaylaklık süreci 9 ay - 2 sene arası. Ki bu kabul alınırsa. O full patchi giymek için yapılanlar illa suç içerikli şeyler değil. Herhangi bir mc yahut kulübe dahil olan kişilerin yorumlarıyla kendi yorumlarını bir karşılaştır. Üsluba bak. Bu sürecin karaktere ne kadar yararlı olduğunu ve nedenini birazcık anlamış olursun. Kullandığın kelimeler direk olarak harcanan zamana ve emeğe hakarettir. İnsanlara saygınız olsun biraz.

Alıntımı döverler diyen herkese ithafen yaptım. Ayrıca ameriknın yasadışı chooper gruplarından büyük bir özenti var gözümle gördüğüm şey kardeşim bu. 3 tane choopercı bi araya gelince burunlarından kıl aldırmıyor laf söylesen toplanıp erkeklik yapıyorlar. Haa ayrıca kusura bakmayın kurunun yanında yaşı da yakmış bulunuyorum
    Yiğit Can

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntımı döverler diyen herkese ithafen yaptım. Ayrıca ameriknın yasadışı chooper gruplarından büyük bir özenti var gözümle gördüğüm şey kardeşim bu. 3 tane choopercı bi araya gelince burunlarından kıl aldırmıyor laf söylesen toplanıp erkeklik yapıyorlar. Haa ayrıca kusura bakmayın kurunun yanında yaşı da yakmış bulunuyorum
    Hocam demek istediğim bu zaten. Kurunun yanında yaşı yakmaman gerekir. Hepimiz herşeyden öte birer motorcuyuz. Lütfen biraz daha araştır . Gerekirse 3 5 kişinin rastgele kurduğu değil cidden düzgün bir kulübe uğra. Kafandakileri sor. Ne demek istediğimi anlayacaksın. Bir mc üyesi olan , yeleği taşıyan herkesin yaptığı şey kulübe mal edilir. Yeleği kazanmak için o kadar uğraşmış bir kişi neden böyle birşey yapsın?

Yani mantıksal olarak düşündüğünde bile beni anlayacağına inanıyorum. O şekilde insanlar her zaman her kulvarda olacaklar. Ama bunu direk tüm kulüplere yıkmak biraz haksızlık oluyor.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Yorumlar kısmına girmek istemem, ilk mesajımda fikirlerimi samimi bir üslupla paylaştığımı düşünüyorum. Zaten yabancı dizi ve filmler nedeniyle (ki doğruluk payı vardır) yeterince önyargı oluşmuş durumda. Bu yüzden laf yetiştirmek yerine işimize bakıyoruz. Kulüp olarak son etkinliğimizin linki aşağıda, gerisine siz karar verin ...
    https://www.facebook.com/ChaosTurkey...20801341533378

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Easx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam demek istediğim bu zaten. Kurunun yanında yaşı yakmaman gerekir. Hepimiz herşeyden öte birer motorcuyuz. Lütfen biraz daha araştır . Gerekirse 3 5 kişinin rastgele kurduğu değil cidden düzgün bir kulübe uğra. Kafandakileri sor. Ne demek istediğimi anlayacaksın. Bir mc üyesi olan , yeleği taşıyan herkesin yaptığı şey kulübe mal edilir. Yeleği kazanmak için o kadar uğraşmış bir kişi neden böyle birşey yapsın?

Yani mantıksal olarak düşündüğünde bile beni anlayacağına inanıyorum. O şekilde insanlar her zaman her kulvarda olacaklar. Ama bunu direk tüm kulüplere yıkmak biraz haksızlık oluyor.
    Ben o hiyerarşiye karşıyım çünkü her tür adam var. Kraldan çok kralcılar var. Kimse kusura bakmasın da hocam eşitliğe inanırım eşitlikten yanayım. En adam akıllı grupta bile çirkin insanı soğutan şeylwr var. Gözümle gördüğüm şeyler. Hani diyorsunuz ya iyi bir gruba girin bakın diye. Girdim baktım beğenmedim çıktım.
    Yiğit Can

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Benimkilere ses eden olmaz heralde

pic upload
    _alp_, Crixa ve msandikci bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Güle güle kullan
    Yaw bu kadar zamandır sanal alemden tanışığız, bir Cuma gel de çay / kahve ısmarlayalım. Sen yine yalnız kurt kal sıkıntı yok ...
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan
    Yaw bu kadar zamandır sanal alemden tanışığız, bir Cuma gel de çay / kahve ısmarlayalım. Sen yine yalnız kurt kal sıkıntı yok ...
    Kaçta nerede buluşuyorsunuz? 7-8'de çocuk hanım anca eve giriyoruz, hafta içi geç saatlerde genelde müsait oluyorum, gece yol yapıyorsanız takılmak isterdim...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Cbr 600rr
    Fikir edinebilmeniz icin verdigim linkte degisik yelek patch leri var...

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=...patch&_sacat=0

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaçta nerede buluşuyorsunuz? 7-8'de çocuk hanım anca eve giriyoruz, hafta içi geç saatlerde genelde müsait oluyorum, gece yol yapıyorsanız takılmak isterdim...
    Her Cuma 20:30 sonrası toplanıyoruz. Gelecek hafta Eskişehir gezimiz olduğu için toplantı yok. Mekan / zaman bilgisi için facebook sayfamızda Salı günleri duyuru çıkıyor. Bir sonraki toplantımız 28 Nisan, muhtemel Ümraniye / Tepeüstü kulüp evimizde olur.

Yazıları tesadüf okudum çok ilginç. Tr böyle şeyler var mı çoğunluk ile yurt dışında var olduklarını sanirdim.

Birisi benzetimde bulundu veya gerçek olarak yazmış asker polis üniforması gibi demiş. Tabiki asker polis üniforması giyemezsiniz kanunen yasaktır, ama bu grupların zaten kanunen bir misyonları yok. Kanunda yeride yok. Şirket gibi tüzel kişilikleri var mı bilmiyorum ama olduklarını zanetmiyorum.

Nerdeyse tüm tabirler görüyorum ki judge(yargıç) lake(gol) Angeles (melek) mc Türkçe si MK olmalı , tüm tabirleri yabancı bunlarda kişilik olgunluğu olmamis desem ayıp olur ama öyle hatta gruplara özenti neden Türkçe kelimeler kullanmıyorlar buda soru işareti... Hatta şimdi bu paragrafa tepki bile gosterirsiniz ama yatağınızda kendiniz ile baş başa kaldığınız da benim %100hakli oldugumu kendinize itiraf edersiniz ama bunu yazılı itiraf edemezsiniz bunuda bilincindeyim. ABD bir grup kendine yalnız aslan diyormu alone lion yaziyordur.

Curiser motor tarzini sevmiyorum hatta tek sevmediğim motor tipi ,ama bir gün alıp x bir klüp başkanı yada artık siz presadant mı diyorsunuz neyse onun giydiği yeleğin aynısı yaptırıp giysem , tepki alirmisim bende gidip savcıya suç duyurusunda bulunsam bunlar beni tehtit ediyor diye şikayet bulunsam sonuç ne olur ? Hiç düşündünüz mu? Hicbirinizi tanımıyorum ama Tahminim çoğunuzun da işi gücü olan insanlarsinizdir öyle olduğunuzu düşünüyor um. Savcıya ne diyeceksiniz. ?

Bir diğer yandan ABD bu işler gelir seviyeler ine göre mahalle serserileri nin yapabileceği bir şey. İkinci el.motor ucuz kazanç fazla , bizde de mahalle serserileri patlak egsoz li cg ile dolanıyor.

Bizde ise bu tip motorlar pahalı ancak işi gücü olan veya babası zengin olanların alabileceği pahalı bir zevk ,genelde bu tarz işler ile uğraşları belki yanlış değerlendiriyor olabilirim tanımıyorum ama eski Türk filmlerinde disko takılan gençler gibi görünüyor sunuz dışardan öyle gözüküyor . Onlara ne diyorsan artık zengin.... genelde sizde öyle adlandiriyorlar.

Sonuc
    Sosyal zenginlik açısından tr gibi fakir bir ülkede sosyal zenginliğin artması için Bir olup grup krup sosyal etkinlik düzenlemenin desteklenmesi gereken bir şey bunlar güzel şeyler...
    Batı ozentiniz olması kimliginiz ile barışık olamamış kişilik konusunda sıkıntılarınizin olması kimseyi ilgilendirmez bu sizin ve yakınlarınız in sorunu.
    Başkasını tehtit veya onlara sıkıntı çıkarmak kabul edilir şey değil.
    Olcay Avşar ve allegromod bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıları tesadüf okudum çok ilginç. Tr böyle şeyler var mı çoğunluk ile yurt dışında var olduklarını sanirdim.

Birisi benzetimde bulundu veya gerçek olarak yazmış asker polis üniforması gibi demiş. Tabiki asker polis üniforması giyemezsiniz kanunen yasaktır, ama bu grupların zaten kanunen bir misyonları yok. Kanunda yeride yok. Şirket gibi tüzel kişilikleri var mı bilmiyorum ama olduklarını zanetmiyorum.

Nerdeyse tüm tabirler görüyorum ki judge(yargıç) lake(gol) Angeles (melek) mc Türkçe si MK olmalı , tüm tabirleri yabancı bunlarda kişilik olgunluğu olmamis desem ayıp olur ama öyle hatta gruplara özenti neden Türkçe kelimeler kullanmıyorlar buda soru işareti... Hatta şimdi bu paragrafa tepki bile gosterirsiniz ama yatağınızda kendiniz ile baş başa kaldığınız da benim %100hakli oldugumu kendinize itiraf edersiniz ama bunu yazılı itiraf edemezsiniz bunuda bilincindeyim. ABD bir grup kendine yalnız aslan diyormu alone lion yaziyordur.

Curiser motor tarzini sevmiyorum hatta tek sevmediğim motor tipi ,ama bir gün alıp x bir klüp başkanı yada artık siz presadant mı diyorsunuz neyse onun giydiği yeleğin aynısı yaptırıp giysem , tepki alirmisim bende gidip savcıya suç duyurusunda bulunsam bunlar beni tehtit ediyor diye şikayet bulunsam sonuç ne olur ? Hiç düşündünüz mu? Hicbirinizi tanımıyorum ama Tahminim çoğunuzun da işi gücü olan insanlarsinizdir öyle olduğunuzu düşünüyor um. Savcıya ne diyeceksiniz. ?

Bir diğer yandan ABD bu işler gelir seviyeler ine göre mahalle serserileri nin yapabileceği bir şey. İkinci el.motor ucuz kazanç fazla , bizde de mahalle serserileri patlak egsoz li cg ile dolanıyor.

Bizde ise bu tip motorlar pahalı ancak işi gücü olan veya babası zengin olanların alabileceği pahalı bir zevk ,genelde bu tarz işler ile uğraşları belki yanlış değerlendiriyor olabilirim tanımıyorum ama eski Türk filmlerinde disko takılan gençler gibi görünüyor sunuz dışardan öyle gözüküyor . Onlara ne diyorsan artık zengin.... genelde sizde öyle adlandiriyorlar.

Sonuc
    Sosyal zenginlik açısından tr gibi fakir bir ülkede sosyal zenginliğin artması için Bir olup grup krup sosyal etkinlik düzenlemenin desteklenmesi gereken bir şey bunlar güzel şeyler...
    Batı ozentiniz olması kimliginiz ile barışık olamamış kişilik konusunda sıkıntılarınizin olması kimseyi ilgilendirmez bu sizin ve yakınlarınız in sorunu.
    Başkasını tehtit veya onlara sıkıntı çıkarmak kabul edilir şey değil.
    İlk başta bende sizin gibi yüzeysel düşünmüştüm, ancsk arkadaşlar unuttuğum bir yönü hatırlatmıştı, gruplar takım olmak için benzer giyiniyorlar, halı sahada bile bizim formamız ayrıdır mesela, neyse problem şu: aynı işaretli yeleği giyilip suç işlenirse polis direk o grubu doğal olarak sorguya çekiyor, bu yüzden tepki verilir yani, ancak tepki ülkemizdeki bir grubun işaretli kıyafetleri giyildiği zaman olmalı, yani amerikadaki grup yüzünden burada işgüzarlık yapılıp kavga dövüş çıkarılmamalı
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Polo34'ün yazdıklarının altına imzamı atarım. Buraya son kez yazacağım ve artık teknik bilgi paylaşımları dışında yazmayı da düşünmüyorum. Bireysel olarak, İyi niyetle ve yapıcı bir açıklama yapmaya çalışırken iş "kimlik ve kişiliğim" üzerine ahkam kesilmesine kadar vardığında, artık bu konuda sessiz kalmayı daha doğru buluyorum. Ne isterseniz giyin, yolunuz açık olsun ...
    polo34 bunu beğendi.

Teknik yazayım demisin teknik yazalım.
    Bu bilimsel bir gerçek her insan topuğundan ırk fark etmiyor syko , canı kişilik bulundurma olasılığı %0,3 binde üç .

Bu %0,3 luk bireyin başkalarına zarar verme olayı ise o toplumun sistemi kültürü ile alakalı bazılar bunları bastırıyor bazıları bastirmiyor o toplumlarda ise terör ve kaos oluyor.

Şimdi esas değinmek istediğim konuya geleyim henüz nedeni , neden olduğu bilimsel olarak ispatlanamamis sonuc bilimsel olarak ispatlı ama nedeni belli değil. Rastgele bir birey aldınız bunun canı olma veya caninlik potansiyeli belli %0,3 ve o bireyi buldunuz İSTE BURADA CADİRYANINDAKİ​ KARİYOR yanındaki ikinci bireyin canı olma olasılığı %0.3degil olasılığı hatırlamıyorum ama çift haneli bir rakamdır çok yüksek ti. Bu kişiler bir birini tanıyıp tanımaması önemli değil hatta birisi Alman birisi japon birisi Türk olup yabancı dilleri bile olmaya bilir. Aura veya horman veya beyin enerji alanı ile bir birini cekiyor veya artık neyle ise bu bilinmiyor hatta bir çok canı de bu şekilde yakalıyorlar.

Sizin ozelinizde demiyorum nick shadowmaster (gölge efendisi veya ustası) gruptaki pozisyon title rutbe judge , alone wolf ,free rider. ....... yanlış almayınız boyle , dışardan gözlem yapan birisi olarak iyiliginize soyledim. Farkında değilsiniz ama cogunlugunuz un desteğe ihtiyacı var alsanız iyi olur dışardan sizi sizden daha iyi gozlemliye bilirler. cok çok büyük olasılık ile ilaç vermezler oyle aman aman bir şeyde gözükmüyor iki bilemedin üç seans da durum çözülür inanin çok rahatliyacaksiniz.

Diğer yandan böyle bir ülkede kimin piskolojisi düzgün kaldı mı bro desen ona diyecek laf im yok
    Dr.Aequitas bunu beğendi.

Jagdkommando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RC 390 20'
    Alıntı Birheves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çeşit çeşit insan var.
    Hocam şunu bi açıklar mısın merak ettim de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanısanız, önce grup tarafından oldukça ciddi şekilde uyarılırsınız , inat edip kullanmaya devam ederseniz yeleğiniz zorla alıp pachtleri söküp , yeleğinizin üzerine işerler.

Bu durum size elbette saçma gelecektir ama uygulaması böyledir. Olurmu öyle şey , beni kimse dövemez gibi cümlerlerde kurabilirsiniz. Ancak karşınızda her zaman sadece bir kişi değil ,kuralları olan ve uygulamak için tereddüt etmeyen, bir grup olacağını unutmayın.
    Saçma gelmesi bir yana, suç. Bunu açık açık yazarak herkese "biz daha şehirleşememiş, kanunlara ayak uyduramamış, becerebildiğimiz ölçüde kendi aramızda orman kanunlarını geçerli kılmaya çalışan bir topluluğuz." demişsiniz. İnsanlara korku salacağım derken ciddi tahkir etmişsiniz parçası olduğunuz topluluğu, bilmem farkında mısınız. Bu açıdan da tam olarak n'aptığından habersiz bir grup izlenimi vermektesiniz.

Nasıl engellersiniz insanları? Logonuzu patentlersiniz, sizden haklarını satın almadan kimse kullanamaz. Sizden izinsiz kullanana "cease and desist" (kullanma hakkin olmayan logoyu kullanmayı hemen bırakmazsan şu kadar miktarlı tazminat davası açacağız) mektubu yollarsiniz, aklı olan bırakır, bırakmayan da kulübünüze ciddi gelir kaynağı olur. Dövüp işerseniz hapse girersiniz Bu tür kulüplerin doğduğu yer olan ABD'de böyle işliyor bu işler en azından

Öncelikle "deli çerkez" in tüm yazdıklarına katıldığımı belirteyim. Chaos Turkey Chopper Club'ın kurucularından biri ve "judge" konumundaki üyesi olarak cevap vereyim.
    Birine çay ısmarlamak yerine bir suçu desteklemeyi niye savunduğunuzu açıklayabilirseniz hepimize çok makbule geçer, cidden merak ediyorum, eğer hâlâ öyle düşünüyorsanız tabii ki. Değilse ne mutlu hepimize.

Bu arada ilk motosikletim bir cruiser'du ve tadı hâlâ damağımda. Nasipse ikinci alacağım motosiklet yine bir cruiser olacak. Evet ağır ve hantal, ancak alçak ve koltuk gibi rahat bir selede, yumuşacık süspansiyonla yolun üzerinde bulutlarin üstündeymişçesine akarken yüksek torklu motorun sesini dinlemeyi özlüyorum şahsen... Bambaşka bir zevk.
    Olcay Avşar ve Dr.Aequitas bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Sabah sabah hiç güleceğim yoktu. İşemeli sıçmalı kulüp yapmışlar. Daha da ne kadar antipatikleşebiliriz? İnsanları daha ne kadar nefret ettirebiliriz mottosu ile yola çıkılmış bir olay gibi geldi bana. Sayenizde yelek ve patch takanlara daha bir antipatik şekilde bakacağım. Ağır başlı şekilde beraber sürmek, birliktelikten zevk almak yerine, özenti bizi taklit etti. Gelin beraber işeme cezası verelim demek komik olmuş.

Gerçekten birlik ve beraberlik içinde olanlar kendilerini belli eder ve insanlar o gruplara yanaşmaya çalışırlar. Böyle kimseleri yazımdaki absürtlüklerden tenzih ederim.

Motosikleti
    Yok :(
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sons of Anarchy poları giyip sakın etrafta motorla gezme
    Hocam onun olayı ne siz böyle yazınca çok merak ettim, bu yaz tatilinde çalışıp bir chopper almayı düşünüyorum ve Sons Of Anarchy yeleği alıp arada onu giymeyi düşünüyodum. Neden soa şeyleri kullanmayalım?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)