Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung gv 250 lastik çözümü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Selam arkadaşlar 1ay önce aldıgımhyosung gv 250 motoruma acilen lastik almak istiyorum ön 110*90*16 arka 150 *80*15 inteenetten bakıyorum.bir yerde buldum metzeler marka fakat almaya gittimde ön farklı diş arka farklı.baska markalarda aynı cins lastiği ön ve arka bulamıyorum.gv 250 kullanıcıları varsa lastik konusunda yardımcı olabilirmisiniz.yada cruzır kullanıcıları.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Aynı ölçüde düzgün lastik yok. GV250 başlığında zamanında çok anlattım. Michelin City Grip 110-80/16 ve 140-70/15 almanız gerekiyor.

Bunun dışında Sava'nın (yeni ismiyle Mitas'ın) benzer ölçüde lastikleri var. Ancak bu konuda Michelin en iyi tercihtir. Lastik tabanındaki 1 cm daralma ve yanaklardaki %10'luk değişim herhangi bir şekilde sürüş dinamiğinizi etkilemez.
    Osman Ç bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    teşekkürler verdiğin bilgi için.verdigin ölçülerde lastik deposu.com dan spariş ettim.kuvvetle muhtemel yarın elimde olacak

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Osman Ç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler verdiğin bilgi için.verdigin ölçülerde lastik deposu.com dan spariş ettim.kuvvetle muhtemel yarın elimde olacak
    Motolastik.com'un yeri de İzmir'de. Keşke oraya gidip taktırsaydınız. Hayırlı olsun.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    lastikleri bağla sisy bara atla git taktır bedava takıyorlar sanırım, tamirciye taktırma parası verme.

bu arada sipariş ettiğin lastik hangi marka ve kaç lira tuttu?

Motosikleti
    hyosung gv 250
    izmiri aradım önce ama ön lastik yokmuş 1 ay gün verdiler.bu arada lastikler geldi. hakikaten yumusaklıgı ve lastik kalitesi baya iyiye benziyor . daha taktırma fırsatı bulamadım.taktırınca kullanım izlenimlerimi bildiririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

michelın city grip takımı karg parası dahil 590 tl tuttu.kapıda ödeme seçenekleride var.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Dostum aklında olsun 140 70 15 olmuyor lastik 4santim düsme yapıyor. 140 90 15 oluyor.lastik leri geri göndermek zorunda kaldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)