Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper gidon

Motovento
    REKLAM ALANI

xvs 950a için stok fidon yerine biraz daha tükseltme ve öne getirme için basıl bir gidon olmalı?
    lütfen tavsiyeleriniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Ape hanger diye tabir edilen gidonlar var. Ancak gidonu yükseltirseniz fren, debriyaj ve elektrik tesisatının kablolarını uzatmanız gerekir.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    En temizi sanayide yaptırmak bana sorarsanız. Hazır gidonlar genel olarak çok pahalı oluyorlar.
    Kafanda bir tasarım oluşturup, ustasına gidip gözünün önünde yaptırmak en yararlısı olur.

Aklında fikir oluşması açısından google'da chooper gidon tarzında aramalar yapabilirsin. Genel olarak belirli birkaç tip var zaten

Motosikleti
    Lifan Lf250-b
    Alıntı Dash_1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ape hanger diye tabir edilen gidonlar var. Ancak gidonu yükseltirseniz fren, debriyaj ve elektrik tesisatının kablolarını uzatmanız gerekir.
    @Dash_1905 e katiliyorum ape hanger caylak gidonlar cozum olabilir. bildigim iki adet firma var uretimini yapan
    aydinkardesler ve onewaycustom
    iki firmada ayni fiyat bandi ve benzer kalitede uretim yapiyorlar.
    İster standart ape hanger yuksekliginde isterseniz de vereceginiz yukseklikte uretim yapabiliyorlar. ikinci alternatif ise gidon yukseltme aparatlari aliexpress de makul fiyatlara bulabilirsiniz.
    Saglicakla...

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Gidon yüksetlme takozu kullanabilirsiniz (mevcut takozlardan daha uzununu takıyorsunuz), orijinal gidon bir kaç santim yükseltilebiliyor. Aşağıdaki gibi bir şey istiyorsan yardımcı olmaz

teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)