Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Günümüz Türkiye'de 1000 TL'ye Chopper/Cruiser Ekipman Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar forum ailesi,
    Biliyorsunuz dolar uçtu gitti.

Hayırlısı ile şubat ayının ortalarında ilk motorum kuba superlight 200'e kavuşucam.
    Ruh olarak Sons of Anarchy tarzına çok yakınım diyebilirim,mat siyah hastasıyım.
    1000 TL'ye Kask,Mont,Eldiven,Dizlik önerisi istiyorum sizden, teşekkür ederim (Cümleler biraz karman çorman olmuş af ola.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Ben mat siyahı sevmiyorum.Cruiser motorlarda krom olmazsa olmazdır bana göre.

Kaskım LS2.Ortalama bir kask sayılır.Şu an fiyatı internette 185 lira.

Deri ceket ve deri eldiven kullanıyorum.

Dizlik hiç kullanmadım.

Alıntı gooner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben mat siyahı sevmiyorum.Cruiser motorlarda krom olmazsa olmazdır bana göre.

Kaskım LS2.Ortalama bir kask sayılır.Şu an fiyatı internette 185 lira.

Deri ceket ve deri eldiven kullanıyorum.

Dizlik hiç kullanmadım.

Deri ceketinizin linkini atar mısınız

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Size bugün 1000 liraya ekipman söylesek yarın o ekipmanları 1000 liraya alamazsınız. Günümüz Türkiyesi bu. Onun için, verilen önerileri günlük kabul edin.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size bugün 1000 liraya ekipman söylesek yarın o ekipmanları 1000 liraya alamazsınız. Günümüz Türkiyesi bu. Onun için, verilen önerileri günlük kabul edin.
    Herhangi bir öneri olsa, tam olarak öyle yapıcam

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Bunları al etrafı yakıp yık

Bell qualifer winger Kask
    Hudson Deri Korumalı Ceket
    LBC Yandan Fermuarlı Cordura Pantolon
    TheSaviors bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Mt blade mat siyah kask çok memnunum. Su ara yds kısa bot ve tech90 nemrut pantolon almayı düşünüyorum

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    4rider deri mont(4 mevsim) : 750 tl
    Venom vf301 mat siyah kask : 170 tl
    Venom vn9023 deri eldiven : 85 tl
    Venom mafsalli dizlik : 70 tl

Bende mat siyah cruiser kullaniyorum ekipmanlarim bunlar tavsiye ederim fiyatlar guncel ama arastirirsan belki daha ucuza da bulabilirsin
    TheSaviors bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    yalnız ekipmanlar acayip pahalanmış kardeşim bence 1000 liraya sen sağlam bi mezar al
    TheSaviors, MrMud ve gooner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı typhoonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende mat siyah cruiser kullaniyorum ekipmanlarim bunlar tavsiye ederim fiyatlar guncel ama arastirirsan belki daha ucuza da bulabilirsin
    Kardeş 4riders deri montu kullanıyor musun memnun musun? Malum deri montlar uçuk fiyatlarda. 4Riders ulaşılabilir nispeten...
    TheSaviors bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş 4riders deri montu kullanıyor musun memnun musun? Malum deri montlar uçuk fiyatlarda. 4Riders ulaşılabilir nispeten...
    Kullaniyorum cok memnunum gercek dana derisi dirsek omuz sirt korumasi var yaz kis kullaniliyo ve bu fiyata zeytinburnundan mevsimlik deri ceket alamiyosun dusunuyosan tavsiye ederim
    TheSaviors bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Kullaniyorum cok memnunum gercek dana derisi dirsek omuz sirt korumasi var yaz kis kullaniliyo ve bu fiyata zeytinburnundan mevsimlik deri ceket alamiyosun dusunuyosan tavsiye ederim
    Evet düşünüyorum. Ay sonuna doğru İstanbul'a geleceğim Hasanpasa'yi dolaşacağım. Ne nerden alınır tavsiye edersen sevinirim...
    TheSaviors bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Hasanpasa olabilir orada istedigin cesidi bulabilirsin ozellikle motomax var indirim urunleri oluyo ama benim iki tercihim var alisveris konusunda:
    1. Eger nakit alicaksam internetten fiyatlari arastirip magazadan siki bi pazarliga girip urunu almak. Sicak para her kapiyi acar.
    2. Eger k.kartiyla taksitle alicaksam magazalari gezip urunleri deneyip ve bedenlerine bakip internetten en ucuz urunu almak.
    TheSaviors bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Hasanpasa olabilir orada istedigin cesidi bulabilirsin ozellikle motomax var indirim urunleri oluyo ama benim iki tercihim var alisveris konusunda:
    1. Eger nakit alicaksam internetten fiyatlari arastirip magazadan siki bi pazarliga girip urunu almak. Sicak para her kapiyi acar.
    2. Eger k.kartiyla taksitle alicaksam magazalari gezip urunleri deneyip ve bedenlerine bakip internetten en ucuz urunu almak.
    Eyvallah kardeşim ben de öyle yapacağım bi bakalım gezelim duruma göre. Kiziltoprak da hasanpasa tarzı bir yer mi yoksa bir iki yer mi var? Arkadaşın sayfayı da meşgul ettim kusura bakmasın artık
    TheSaviors bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim ben de öyle yapacağım bi bakalım gezelim duruma göre. Kiziltoprak da hasanpasa tarzı bir yer mi yoksa bir iki yer mi var? Arkadaşın sayfayı da meşgul ettim kusura bakmasın artık
    Kiziltoprakta varmi hic bilmiyorum ama yakinlar birbirine zaten bakarsin hem arkadasinda isine yarayabilir muhabbet
    TheSaviors bunu beğendi.

Mont güzelmiş hocam, kask olarak en uygun/gösterişli Mt blade mat siyah geldi, hayırlısı ile kuba superlight 200 alıcağım fakat bu ekipmanlara gelen vergi/dolar beni çok yorucak, hocam bu ehliyetden sonra polise kac para ateşlicez

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Ben sana doğrusunu söyleyeyim; 1.000 TL'lik ekipmandan hayır gelmez. Paran yoksa biriktireceksin. Başka yolu yok. O LS2'lerle, MT'lerle, yan sanayii kalitesinin altındaki montlarla bu iş olmaz. Ha olur ama ilk ciddi kazanda fatura daha ağır çıkar. En az 3.000 TL biriktirip bu işe kalkışmalısın. Motosiklet ucuz bir hobi değildir. Alım gücü düşük insan, alım gücüne göre bir motosiklet ve alabileceğinin en iyisi ekipmanı almalı. Normalde bu şekilde heves kırıcı bir şey yazmazdım ama son 3-4 ayda denk geldiğim kazalarda kötü ekipmanın sonuçlarına çokça şahit oldum. Bu mesele tahmin ettiğinden çok daha ciddi. High-end koruma ekipmanıyla da ölebilirsin elbette. Ancak olay bu oranı azaltmakta.

Venom, 4Riders, MT Helmets, LS2, Prohel, Prosev gibi zırto markalarla ancak "hiç olmamasından iyi" diyebilirsin. Forum geneli fukara edebiyatına sıkça yaslandığından kimse böyle gerçekçi şeyler söylememiş. Ben söyleyeyim dedim. Hakkında hayırlısı.
    vader, TheSaviors, gooner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    O 1000 tlye ortalama bir kask al gerisini yavaş yavaş para oldukça dizersin ya da ben canımı seviyorum diyorsan ertele hepsini

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    LS2, AGV'nin yan firması diye biliyorum. Çok kötü olmaması lazım.

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Ben deri ceketimi mağazadan almıştım.Malzemesi koyun derisinden.Dana derileri daha dayanıklı oluyor fakat fiyatları daha yüksek.Dana derisini günlük hayatta kullanmak koyun derisine göre daha zor.Daha kalın oluyor.Ben motorsiklete binmesemde deri ceketimi her gün giyiyorum.Deri eldivenlerimi de mağazadan almıştım.

HAZZILHAR haklı.LS2 çok iyi bir kask değil fakat benim gücüm ona yettiği için aldım.Eldiven desen korumalı olanları var onlardan alsan iyi edersin.

İlk motorum RKS Cruiser idi.2 senedir motorsiklet sürüyorum.90 km hızı geçmemişimdir sanırım hiç.Madem yeni başlıyorsun lütfen yavaş ve çok dikkatli sür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)