Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Superlıght 200 sıfır ilk kez alırsam herşeyle beraber kaça patlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    merhaba arkadaşlar ben aranıza katılmayı planlıyorum annemi zor olsada ikna ettim ve Kuba Superlıght 200 motor modelini almak istiyorum.
    Başlıkta da belirttiğim gibi motor almak hayalim fakat imkanım kısıtlı ama bu motoru kesinlikle istiyorum
    Şuan 19 yaşımdayım ehliyetim yok üstüme her hangi bir araçta kayıtlı değil yani alırsam bu ilk üstüme kayıtlı araç olucak
    sigortası ehliyeti plakası falan herşeyiyle beraber ne kadar para biriktirmem lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.

inşallah alıcam aranıza katılıcam arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alma arkadasım. Benim gozumde commuterden farksız. Bak şimdi kullanıcıları kızacaklar, ben de çin malı kullandım ama bu motorun cıkaracagı olası sıkıntılar ve servis seni genç yasında sinir hastası etmeye yetecektir. Al bi yamaha ya da honda, bunlar da cok iyi degil ama hiç değilse karsında kurumsal bir muhatabın olur. Ayrıca mondial 125 mh drift 500 bakımına verdigim para 50 tl, honda spacy ilk bakımına honda servisinde verdiğim para 28 tl. Honda cbr 250 ilk bakımına yanlıs hatırlamıyorsam 110 tl verdim. Bu kategoride daha hesaplısı yok. İlle de ben alacam dersen bari ikinci el al yarı fiyatına alır fazla zarar etmeden satarsın.
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    cevabın için çok teşekkür ederim çok saol bende 2. eli düşünüyorum şuanda fakat sıkıntı yaşarım korkusu var bende ve ilk aracımı alağım için sıfır olsunda istiyorum sıkıntı yaşamak istemiyorum ve bana ait olsun istiyorum çünkü gerçekten bir tutku gibi bir şey benim için motor ortaokuldan beri istiyordum alma fırsatı şimdiye nasip oldu

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Sana bir abi tavsiyesi ; önce ehliyetini al cebine koy, sonra hayırlısı ile hepsi olur

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mchtckm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevabın için çok teşekkür ederim çok saol bende 2. eli düşünüyorum şuanda fakat sıkıntı yaşarım korkusu var bende ve ilk aracımı alağım için sıfır olsunda istiyorum sıkıntı yaşamak istemiyorum ve bana ait olsun istiyorum çünkü gerçekten bir tutku gibi bir şey benim için motor ortaokuldan beri istiyordum alma fırsatı şimdiye nasip oldu
    cb125e, ybr125, cbr125 ve cbr250. japondan şaşma kısacası.

2. el de çok pert motor var. piyasa canı alınmış, süslenmiş japon kaynıyor. dikkatli olmak lazım

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bak sana masrafları da yazayım. 2. El alırsan plaka degiştirmedikçe sadece noter satış masrafı var 108 tl filan. Bir de sigorta yaptıracaksın ki bulundugun ile ve yasına kaza gecmişine gore değişir. 500 ve 1000 tl arasında cıkarsa sasırma. Sıfır alırsan 190 tl ruhsat takımı 100 tl emniyet harcı 25 tl plaka basım. Rakamlar 8 ay oncesinin aklımda kalan rakamları 3 5 tl oynayabilir. Ayrıca aynı şekilde sigorta var.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Cevaplar için çok saolun kesinlikle ilk önce ehliyetimi alıcam japonda haklisiniz her okudugum yerde bu motor modellerini soyluyorlar fakat ben o tarz motorları beğenmiyorum gta oynarken bile chopper bulup onu süren biriyim suanda acele ediyorum yazdiklarinizi dikkate alicam ve acele etmicem bi dahaki yaza alirim yada yaza yakin alirim daha iyi tekrar saolun

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    o paralara neden V motor cruiser düşünmüyorsunki ? Senin yerinde olsam 2.el RKS Cruiser 250 alırım,ki alacağımda kısa zamanda hem daha kaliteli,hem daha heybetli ve en önemlisi V motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler