Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dayanım süresi ve diğer konular h.k yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba sınavların açıklanmasından sonra muhtemelen karar kıldığımız motora sahip olucaz. Yanlızca aşağıdaki ibarelerden aklıma takılanlar var. Bu motor xv 250 den yapılma ve aşağıda söylendiği gibi sadece şase ve motor blogunun dışı eskiden kalma.

motorunun sağlamlığını ve ne kadar kullanım ömrü olduğunu nasıl anlaya bilirim? ( yapan kişi tarafından km ile dayanım süresi hesaplandığı söyleniyor.)

Antalya civarında ustaya götürdüğümüzde tarafsızca neyse onu söyleyecek ve işten anlayan bir usta tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Sonuçta garantisi yok ve öğrenci olduğum için tamirhanelere verebilcek çok bir paramda yok bu yüzden lütfen bu konuda bana yardımcı olunuz.

Bu motor Anvil Custom Chopper tarafindan ozenle yapilmis tum parcalari elektrik tesisati boyasi islemesi nikelajlari lastikleri jantlari selesine pistonlarina kadar her parcasi degistirilmistir.

Gecmisinden geriye kalan yalnizca sase ve motor blogunun disidir
    V motor 250 cc olup yine Anvil Custom Chopper tarafindan guclendirilmis ve 400 cc guc uretir hale gelmistir
    Arac rodaj doneminin sonuna gelmistir ne denli bir ustalikla yapildigini kanitlamistir

Buda motor : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90788787/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Açıklama bana komik geldi,bulaşma bence.

Açıklama normal bence komik olan nedir 😊😊

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı mekskalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sınavların açıklanmasından sonra muhtemelen karar kıldığımız motora sahip olucaz. Yanlızca aşağıdaki ibarelerden aklıma takılanlar var. Bu motor xv 250 den yapılma ve aşağıda söylendiği gibi sadece şase ve motor blogunun dışı eskiden kalma.

motorunun sağlamlığını ve ne kadar kullanım ömrü olduğunu nasıl anlaya bilirim? ( yapan kişi tarafından km ile dayanım süresi hesaplandığı söyleniyor.)

Antalya civarında ustaya götürdüğümüzde tarafsızca neyse onu söyleyecek ve işten anlayan bir usta tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Sonuçta garantisi yok ve öğrenci olduğum için tamirhanelere verebilcek çok bir paramda yok bu yüzden lütfen bu konuda bana yardımcı olunuz.

Bu motor Anvil Custom Chopper tarafindan ozenle yapilmis tum parcalari elektrik tesisati boyasi islemesi nikelajlari lastikleri jantlari selesine pistonlarina kadar her parcasi degistirilmistir.

Gecmisinden geriye kalan yalnizca sase ve motor blogunun disidir
    V motor 250 cc olup yine Anvil Custom Chopper tarafindan guclendirilmis ve 400 cc guc uretir hale gelmistir
    Arac rodaj doneminin sonuna gelmistir ne denli bir ustalikla yapildigini kanitlamistir

Buda motor : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90788787/detay
    mekskalı, yeterince motosiklet tecrübeniz var mı?

Eğer yok ise resimdeki gidon ile çok zorlanabilirsiniz.

Satın almadan önce bunu da göz önünde bulundurun derim.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Arkadaşım merhabalar bende roadstar 250'i mi haziranın 15'inde izmirden alıp edirneye getirdim.Dolana dolana 998 km yol ve 138 tl benzin yakarak geldim.Benim gidonda ape hanger ama bayağı bir ape yani fazla yüksek.Ape gidonlara bayılırdım ilk deneyimimdi ve izmirden edirneye getirecektim.Adam denemem için verdi bırak sürmeyi köşeden dönemedim sonra noter satışı oldu öyleydi böyleydi derken eski sahibi beni bıraktı.Ne yapıcam falan filan derken tek marşla balıkesire gittim banamısın demedi makinada.Yani emin ol alışması 15 dakika manevra çok daha kolay geliyo bana normal gidondan.İlana gelicek olursak üzerindekiler airbrush mı sticker mi tam bakamadım kusura bakma,ön maşayla birazcık oynamışlar,egzoslarla oynamışlar.Yani demek istediğim 4000 tl ye temiz bir roadstar ''250'' alıp tipini bu hala getirmen 1500 tl tutmaz sen sadece 10bin tl 400cc ye veriyorsun ki verilmez.Ama tek söyleyeceğim BEĞENDİN Mİ ? O ZAMAN KİMSEYİ DİNLEME...Çünkü bende öyle yaptım ve gayet memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)