Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun boylular için Chopper/Cruiser Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba. 22 yaşındayım ehliyetimi yeni aldım. Daha öncesinde pek bir motor tecrübem yok. Elektrikli motor sürdüm bir süre. Chopper / Cruiser tarzı bir motor almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir sorunum var ki 205 cm boyunda 100 kg ım. Bacaklarımın sıkışmayacagı ve sağlam bilr motor önerebilir misiniz? Hız benim için önemli degil. Ara sıra Silivri/Avcılar arası (yaklaşık 50 km) beni götürsün yeter.Onun dışında ise Avcılarda üniversiteye git gel yapacagım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bütçeniz ne kadar acaba?
    YaDiX bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Regal Raptor Daytona 350 veya Spyder 350 öneririm. Ben de 1.93 üm ve ikisinin de üstüne oturup denedim en ideal bu ikisi.
    YaDiX bunu beğendi.

Bütcem 10 bin tl yi aşmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

350 lik bir motor benim gibi bir acemi icin fazla kacmaz mi? 250 veya 150 lik regal raptorlarin boyutlari cok farkli mi?

Ayni boy sorunu bnde var ne aldiniz acaba

Motosikleti
    Çok Yakında
    Valla bende aynı problemden dolayı kararsızım. 193 boy. 190 üzeri arkadaşlar varsa chopper kullanan yardımcı olurlarsa sevinirim. Hatta görsel paylaşırlarsa çok daha iyi olacaktır ben ve benim gibi uzun boyları ile aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar için. Mümkünse başlangıç motorlarından tavsiyede bulunun çünkü bilen kişi zaten yükseltirken de ne alacağını bilir. Fakat başlangıçta konuya çok uzağız malesef. :/

Benim önerimde regal raptor daytona 250 olacaktır. Daytona 350 ve 250 arasında neredeyse hissedilir bir fark yok. Sadece artcılı kullanımda çekişi daha rahat. . Spayder geniş rake açısına sahip olduğu için tecrübesiz arkadaşlar için zor olabilir. Biraz kendinize hakim olabilen bi sürücüyseniz 350 ve 250 daytona ile başlanır. RR 150 küçük gelecektir.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    Alıntı YaDiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütcem 10 bin tl yi aşmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

350 lik bir motor benim gibi bir acemi icin fazla kacmaz mi? 250 veya 150 lik regal raptorlarin boyutlari cok farkli mi?
    cruiser alıyorsun. 1600cc bile olsa fark etmez. bütçen yetiyorsa al
    CanAydın bunu beğendi.

Motosikleti
    1998 electra glide
    Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiser alıyorsun. 1600cc bile olsa fark etmez. bütçen yetiyorsa al
    onu diğerlerine anlatması mesele işe adama Iron 883 öneriyosun biri çıkıp diyo ordan fazla gelir alma diye çoğu Chopper/cruiser kullanan diyo zaten abi Yarış motoru değil bu ikisini karşılaştırmayın diğe Özelliklede Kemal Tuğrul Abi ve Chopper Muhabbeti :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)