Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

regal raptor 250E-2A (Nam-ı Diğer Cafe Racer)

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oturma pozisyonu bence çok rahat benim boyum 1.70 ve dik oturup rahat kullanabiliyorum. Eklemeyi becerebilirsem resim de yüklemeye çalışıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

http://imageshack.com/a/img922/526/SZaOQM.jpg
    http://imageshack.com/a/img923/4724/XGdDvn.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

http://imageshack.com/a/img922/526/SZaOQM.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

http://imageshack.com/a/img923/4724/XGdDvn.jpg
    Ön çamurluğa uzatma yapmak gerekli yoksa her yer çamur olur. Radyatör ayaklar vs vs. Foto paylaşında bakalım güzelliğe.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sele tek kişilik ama uzatma imkanı varmış, ben karar vermedim henüz yaptırmaya tam olarak. Zaten benim hanım kendisinden başkasının arkaya binmesine kesin izin vermez
    Uzatma imkanı nasıl varmış? Biraz bilgi verebilir misiniz bu konuda?

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Sele uzatma konusunda benimde bilgim yok ancak yine bu motordan kullanan birisinden duydum uzatma imkanı varmış, bu konuda motor aksesuarcıları sanırım yardımcı olurlar veya yol gösterirler demişti bana...

Ön çamurluk konusunda oldukça haklısınız her yer çamur içinde kalıyor. Şimdilik kuru yolda binicez :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tanitan arkadas 10 numara video cekmis, helal olsun, acemi dersiniz ama, tam bir bilincli motorcu yetisecek, cok ama cok begendim, efendi tarzi ve gercekci konusmalari, malini ovmeden ne varsa onu soylemis, hakikaten yeni motorcuyum diyor ama bir cok eski motorcuyum diyenlere tas cikartir.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Başka satın alan oldu mu acaba bu modeli =?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Adam gibi seleyle 100 tane satacak motor, tek kişilik seleyle 10 tane satamadı. Teşekkürler Regal Raptor...

Bu arada Regal modellerinin tümü Euro 4'e takılacaklardır. Yurt dışında enjeksiyonlu olarak satılıyorlar sanırsam.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Ben ise tek sele olmasını güzel bir özellik olarak görüyorum :D Euro 4 standartlarına takılır mı onu bilemiyorum maalesef.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    euro 4 olarak seneye gelir, sadece enjeksiyon takarlar.24 hp olan motor gücü 23 hp ye düşer.

GÜzel alet ama, bildiğim kadarıyla ülkemizde de satıldı bayağı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Gücü düşebilir ama yakıtının da düşeceği kesindir. Bana göre bu motorlar şu anda yaktığından bir litre kadar az yakmalı. Şu anda fazla yakıyorlar (kullanıcı yorumlarına göre 4- 4.5 litre/100 km).

Sanırım kullanıcısı çok az pek bilgi yok bu motosiklet ile ilgili. Yeni sahibi oldum. Zaman içerisinde tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım henüz kullanma fırsatım bile olmadı.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)