Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Super Light 150 Fikirlerinizi Bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuanda Yok:(
    Merhaba Ben Foruma Yenı Üye Oldum Bir Sorum olucaktıda
    ben Keeway Super Light 150 Marka-Modeldeki Motoru Almayı Planlıyorum
    31.400 Km De
    2006 Model
    2.700 Tl Fiyatı Var
    İlk Motorum Olucak Düşüncelerinizi Alabilirmiyim Lütfen
    Fiyat-Km-Model-Km Başına Yaktığı Yakıt-Ve Motorcu Abilerimin Fikir Tavsiye Ve Öğütlerini Bekliyorum Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkurler
    Tekeriniz Düz Bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kardeş burda 250 sayfa var, canın sıkıldıkça okursun, tüm sorularının cevabını da bulursun.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-250.html
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Çok teşekkürler😃
    Ama bu sayfa 2005 2007 den kalma
    Halen aynımı acaba bu motor hiçbir gelişim oldumu yada düşüş bunlarda önemli değilmi sence şuandaki durumu 31.000 km deki motor alınırmı kaç km ömrü olur bu konuşasa yardımcı olursan çok memnun olurum o sayfadakı bitin bölümleri tek tek okudum hepsi eskiden kalma 10 sene öncesinden tam olarak tatmın etmedi beni malesefki durumum pek olmadıgı için yanlış yapmak istemiyorum başlangıç motoru olarak en iyilerinden diyorlar fakat bazı kişilerde berbat almayın diyor anlık kullanan birileri var ise onlardan yorum almak isterim
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba bence almamalısın modeli çok eski ve kilometresi yükselmeye başlamış yakında motor yenileme dir tesisattır isteyebilir lastiklerin durumu önemli 2800 liraya çok daha iyi birşeyler bulursun

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    böyle konu açıp amaçsız forumu kirletmektense

keeway superlight 150

adlı başlığa baksan orada sorsan sonrada süren birilerinden rica etsen canlı yakından incelesen daha güzel olmazmı sorduğun herşey orada var üşenme oku kaç sayfa olduğu önemli değil en fazla 1-2 gün alır
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Oradakı çoğu yorumu okudum fakat hepsi 2005 2006 dan kalma olduğu için pek güveneniyorum
    Vede orada yazdım fakat hiç cevap gelmedi kusura bakmayın buraya konu açtığım için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Beni 1 sene idare etmezmi acaba
    Imkanım 2700e bile zor yetiyor malesefki 1 sene beni götürsün yeterli ilk motorum olucak kesinlikle alma mı dıyorsun
    Vede motoru canlı inceledim (kullanmadan) çok güzel bakım yapılmış makyajlı bakımlı bir motor
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    içinden geliyorsa al fakat 2700 lira daha yeni bir çinli bulaiblirsin mondial drift olsun benim kullandığım motor 60 binde 2006 model metal yorgunluğu vardır illa

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    çin malı motorları sırf mekanik olduğu için seven biri olarak ilk motorun olucaksa bekle paranı biriktir düzgün bi motor diyorum defalarca scooter da vitesli motor bloğuda topladım vs anlarımda teknik olarak ki japonada almana da bindim ama tek tavsiyem eğer bütçeni zorlayarak alıyorsan yaklaşma yada mekanik bilgin 0 sa yine aynı şekilde ama ben yolda kalınca elimden geleni yaparım dersen al zaten bloğu cg150 ile aynı tesisat vs ufaktefek düzenlemeylede halledilir yedek parça sıkıntız olmaz bunuda bil ama tavsiye bekle sağlam birşey al

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    alma bu leşi..

ben superlight 150 kullanıp da yuzu gülen görmedim..
    2. el bi bajaj boxer bul al bence, çok daha iyi olur..

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    arkadaşım 2 başlık açmak ayıptır yahu.
    http://www.motosiklet.net/forum/crui...ekliyorum.html
    jimi_hendrix ve Mustaphalanx bunu beğendiler.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Tefoo
    Malesefki orada cevap alamadım kusura bakma buraya acmak zorunda kaldım

Yürekce
    Chopper bir motor almak istiyorum.daha önceden Apache tvs150 Honda titan ch vede yamaha ybr125 kullandım ama hiç tat vermedi Oyuzden sadece chopper modelindeki motorlarda ilgileniyorum Eğerki tavsıye edebiliceğin sağlam bi marka varsa çok sevinirim benimle paylaşırsan

Berk_cgl şuanlık motor bilgim yok fakat elimden hertürlü iş gelir Çilingir mesleğini yapıyorum meslekten dolayı elim alışık

Mertcan39 bana önerebiliceğin bi chopper varmı daha iyisinden ama fiyatı fazla olmasın

Beni sadece 1 sene düzgün kullanımla idare ederim bana lazım olan 1 sene sonra askerden gelince daha sağlam marka modellere bakıcam

Hepinize teşekkürler yorumlar için😃

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Başka tavsiye verebilecek birileri varmı acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Başka tavsiye verebilecek birileri varmı acaba?

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    zealsun zs 150 19 aldım bir çinli kendisi uzun yolda yaptım 18 bin de kendisi bana daha sıkıntı çıkarmadı çıkarsada motor rektefiyesi 450 tl en fazla zaten güzel bir chopper tavsiye ederim çinli alabilirsin motoruna tabiki bak ama tek sıkıntısı gösteriş parçaları tammı ona bak o parçalar zor bulunuyor ben motor alırkende cok laf sölemişti çinli gitmiyor diye 150cc 200 kilo kaldırmaz falan ben motorla 2 kişi toplam 420 kilo oluyoruz ve 120 le rahat gidiyor motor bütcene göre çinli bakablilirsin

Motosikleti
    Crixa
    Teşekkürler yorumun için
    Bütçem 2700 U bile zar zor ulaşıyor baktıklarım arasında en temizi. Sağlam'ı ve ekstra olarak makyajlısı oydu. Yani gideri var diyorsun zaten uzun yol yapmıcam Motoruda yormadan kullanıyorum zorlamam motoru benim kafama takılan km si 31.000 km de acaba kaç km daha gideri var. Km Ömürü nekadardır bu km bana yakın zaman içerisinde sıkıntı çıkarırmı 1-1-5 sene kullanıcam en fazla idare edermi yanı benim için önemli olan o
    Cevabını bekliyorum
    Teşekkürler😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Başka yardımcı olabilecek varmı?

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Ekipmana para ayırdınmı?O paraya 2.el cb 125 anca bulabilirsin mesela.Ama eski motorlara bakma.O dediğin motor 10 yıllık hiç de az değil.2. el güzel temiz birşeyler bulmaya çalış illaha cruisher olmasına gerek yok alışınca alırsın bi 250 lik chopper tarzı keyfine bakarsın .

Motosikleti
    KaskReis
    Öncelikle yorumun için teşekkürler ekipmanım var kask mont eldiven ve sırtlık
    Chopper modelinde motorları seviyorum diğerleri itici geliyor malesef ki
    Ilk motorum diyorum ama kendime ait ilk motorum olucak daha öncesinde kullandım motorlar var ve halen motoran maxima150 kullanıyorum dükkanının motoru
    Chopperler çok sempatik ve rahat geliyor ayrıca (biraz gösterişi seven biriyim) istediğin gibide makyaj yapabılıyorsun motorla kız arkadaşım ile rahatça gezebiliyorum yanı her bakımdan rahat bence chopperler
    Peki ya 31.000 de
    2006 model keeway süper light 150
    Beni 1-1-5 sene çekmezmi düzgün sakin kullanım ve bakımlarını aksatmadan kullandığım takdirde 1 yada 1-5 sene götürsün yeter ve piyasada daha ucuzuna ras gelmedim malesef ki
    Mesela ömrü kaç km olur bi chopper in
    Tekrardan teşekkür ederim cevabını bekliyorum iyi geceler😀

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Mct 250 ve ramzey rks 250 gibi modellere bakabilirsiniz. Ama en uygunu mct 250 bence... superlight 150 ve titresim çok fazla. Hangi ildesiniz?

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı çilingir751 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KaskReis
    Öncelikle yorumun için teşekkürler ekipmanım var kask mont eldiven ve sırtlık
    Chopper modelinde motorları seviyorum diğerleri itici geliyor malesef ki
    Ilk motorum diyorum ama kendime ait ilk motorum olucak daha öncesinde kullandım motorlar var ve halen motoran maxima150 kullanıyorum dükkanının motoru
    Chopperler çok sempatik ve rahat geliyor ayrıca (biraz gösterişi seven biriyim) istediğin gibide makyaj yapabılıyorsun motorla kız arkadaşım ile rahatça gezebiliyorum yanı her bakımdan rahat bence chopperler
    Peki ya 31.000 de
    2006 model keeway süper light 150
    Beni 1-1-5 sene çekmezmi düzgün sakin kullanım ve bakımlarını aksatmadan kullandığım takdirde 1 yada 1-5 sene götürsün yeter ve piyasada daha ucuzuna ras gelmedim malesef ki
    Mesela ömrü kaç km olur bi chopper in
    Tekrardan teşekkür ederim cevabını bekliyorum iyi geceler��
    Sen bakımlarını aksatmazsın tamam da ya senden önceki sahibi aksattıysa?Ve o motor 10 yaşında,kesinlikle sorun çıkarır demiyorum ama çıkarırsa şaşmamak lazım.Bence motorsikletin ömrü diye birşey yoktur, yani bu ömür kullanıma,bakıma göre değişir.Bu arada pantalonun yok galiba onuda almalısın 250 lira birşey çok değil,forumdan yerli üretim kevlar kot başlığının sahibiyle iletişime geçersen ekstra koruma da yolluyorlar forumdakilere.Bence biraz para biriktir daha iyisini al hem üzmez bence.

Motosikleti
    Yürekce
    İstanbuldayım

Kaskreis
    Ekipman sorun değil bütün akrabalarım motorcu sayılır onlardan temin ederim ama chopper bilgileri sıfır😂
    Peki başlangiç motoru olarak tavsiyen nedir?
    Diğer model ve markalar arasında
    Chopper olmak zorunda değil yani
    Ama ucuz olsun 😂😂
    Cevabınızi bekliyorum
    Iyi günler

Motosikleti
    MT-25 ABS
    2012 ve üstü temiz bir ybr bulabilirsin.Yada cbf150 lere bakabilirsin oda iyidir.Bajaj discover var .Hem bu motorlarda bir arıza çıkınca üstünde oynayıp kendin tamir etmeyi öğrenebilir, tamire alışabilirsin.Kendini uygun hissedince de 250 lik çopırlara bakarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler