Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Öğrenci bütçesiyle chopper

Motovento
    REKLAM ALANI

Gecen sene ogrenci arkadasim salcano almisti kizlar begeniyordu istedigini al sen guzellestirirsin onu farlarla falan donatirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Yorum yapan herkese teşekkürler.Ve kusura bakmayın evet chopper.Yalnız şekil şemal için değil, kimse kusura bakmasın ama babacım bana bir 8-10 bin tl verde bende gidip bir pulsar ns200 alayım deme şansım olmadığı için chopper.Bunu alayım 4500 ten seneye 5000 e okuturum kafası için değil bunu alırım üniversite bitene kadar 2-3 sene daha kullanırım diye chopper.Tarz yapma için değil dostum üzerimde ki yeleğe patchleri dikmek için 2 senedir beklediğim için chopper.Desemde siz anlamazsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:26 ----------

Yani arkadaşlarla abilerimle muhabbet ederken diyorum HAMC gibi Mongols gibi büyük kulüplerin başkanlarını bakın abi diyorum TCMK ya bakın ne biliyim bilmemnesine bakın.Bakın bu adamların belki içlerinde 30 senedir belki 40 senedir motor süren adamlar var.Onlara saygım sonsuz üstadım sonuçta ama ne kadar uzun süredir sürerse sürsünler benim kadar motora aşık olamazlar dostum yani şekil şemal için değil bu olay
    SonsOfTurkey bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Su Rks250 ler tam şekil makinaymis. Ramzey 250 harika...
    Dostum, eskiler animsar sanırım, bisanin başlığında o kadar çok sorun anlatılmıştı ki ben de almayı dusunup vazgecmistim

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Noldu hacı hangini aldın

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noldu hacı hangini aldın
    hangi açılan konuda sonunda ne olduğunu görebildin matrax

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Başlığa tıklayıp hikayeyi okuyorum sonra heycanla gelişmeleri takip ediyorum bi bakıyorum sayfa bitmiş hikayenin sonu yok. İnsan meraklanıyo işte

Peki abi ben kendim için bir soru sormak istiyorum. Kuba sl 200cc düşünüyorum ilk motor olarak 7.500 lik bütçem var . 2000-2500 lik kismini ekipmanlara ayirmayi düşünüyorum. 5000 e kuba sl 200 cc 2.el alsam nasıl olur . Belirli bir fikrin varsa paylasirmisin??

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:22 ----------

Alıntı Mehteran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu belirtiyim . Ilk motoru almak çok zordur ve cok mutluluk vericek olan bir durumdur . Kimse ilk motorunu unutmaz . Yazdiklarini okudum . Icimden bir ses zorunlu trafik sigortasi para biriktirmedigini söylüyor. Soruna gelicek olursak . Ben kewaay tercih ederdim illaki chopper dersen . Mondial lin kt seriside sağlam diger cinlilere göre mct 250.si iyi değilmiş.regal raptorlarin ikinci el piyasasinini(fiyatlarini) bilmediğim icin yorum yapamıyorum.
    Peki abi ben kendim için bir soru sormak istiyorum. Kuba sl 200cc düşünüyorum ilk motor olarak 7.500 lik bütçem var . 2000-2500 lik kismini ekipmanlara ayirmayi düşünüyorum. 5000 e kuba sl 200 cc 2.el alsam nasıl olur . Belirli bir fikrin varsa paylasirmisin??

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Noldu hacı hangini aldın
    Merhabalar dostum kusura bakmayın çok geciktim evet bir çılgınlık yapıp 50.000 de ki makinayı aldım sırf onu istiyorum diye. Yolu can sıkıntısından uzatıp izmir manisa balıkesir bursa yalova kocaeli istanbul edirne yaptım ben yoruldum makina yorulmadı bana mısın demiyor rhala köpek gibi çekiyor makina.Alırken ustayla gitmedim sayması zaten yeterince iyiydi sonradan uzun yola çıkıcam diye yağ buji değişimi zincir yağlama için ustaya gidip gösterdim bir 30 dakika baktı çiçek gibi dedi ondan başka 6 ustaya gittim aynı şeyi söylediler.2 günde yağmurdan kaça kaça geldim toplamda dolana dolana 998 km sürmüşüm hala da üstünden inmiyorum kolayını bulsam tuvalete motorla gidicem.Bende eski sahipleri gibi makinaya gözüm gibi bakmaya çalışıyorum her bindiğim de ve her indiğimde bir kez öpüyorum daha da söyleyebileceğim birşey yok artık sizin sorunuz olursa siz yazarsınız hayırlı geceler.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Hayırlı uğurlu olsun. O kadar yol gittiyse motorun ciğeri sağlamdır. Ama iyi bakman gerek motora. Çok çabuk döklüyor çinliler. Özellikle çapırlar. Zangır zangır titrediğinden.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Hayırlı uğurlu olsun. O kadar yol gittiyse motorun ciğeri sağlamdır. Ama iyi bakman gerek motora. Çok çabuk döklüyor çinliler. Özellikle çapırlar. Zangır zangır titrediğinden.
    Sağolun teşekkür ederim makinada arçıda yüksek devirde titreşim var ama bende nedense 100 den sonra başlıyor 120 de bile çok fazla yok

Motosikleti
    honda vt 750
    hocam ızmırde cok guzel custom bır regal var cok temız adam mat sıyah yapmıs motoru custom gıdon falan var 5000 tl ıstedı eger param olsa alacaktım tam oğrencıye gelebılcek bır motor ve ınanılmaz temız 05327430569 yardımcı olabılırım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)