Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 cc Başlangıç Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhabalar küçüklüğümden beri motor hastasıyım yaşım ilerledikçe chopperlara daha bi ilgi duymaya başladım ama daha önce hiç motor kullanmadım yani ilk olucak küçük bişeylerle başlamam gerek ama küçük chopperlar baya bi dandik bişeye benzemiyor burada ki yazılardan yola çıkarak 250 cc almaya karar verdim lakin bir sorun daha var öğrenci olduğum için maddi olarak biraz düşük tutmam gerekiyo en fazla 4500 lira kadar düşük bir bütçe ile neler alabilirim hiç bilmiyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyofiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    sezon bitimine doğru ikinci ellerde fiyat düşer, araştır. kuba sl200 genelde önerilir, öyle ağır cruiser havası olmasa da şekli güzel bir motor. onun dışında falcon freedom 250 bakabilirsin. bunlar haricinde mondial mct250, kanuni caracal gibi cruiser tipi motosikletler var ama sorun çıkartma ihtimalleri hayli yüksek. bakımlarını aksatmadan düzenli yapman lazım. biraz şansına kalmış. bütçeni zorlarsan ikinci elde rks cruiser veya keeway land cruiser o fiyatlarda yakalayabilirsin belki. biraz daha ilerde daelim daystar, hyosung gv250 gibi modeller de var. ama benim önerim o bütçeyle cruiser almaktansa temizinden ybr, cbf, tvs apache gibi modellere bakabilirsin. seni üzmezler, az yakarlar, servisi rahat olur. ayrıca hero markasını da araştır 5 sene garanti veriyorlar motorlarına. hint markasıdır ve bu seneki fuarda barkın abi yaptı sunumlarını. 2. el pulsar falan da bakabilirsin.
    samcrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)