Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10bin tlye kadar tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motora yeni başlayacak birisi için önerileriniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Nerede hangi amaç ile kullanacağınıza bağlı olarak değişir öneriler.Biraz daha detay verirseniz daha net öneriler verebiliriz.

okula gidip-gelmek yani samsun'da kullanmak ve canım sıkıldığında karadeniz turu yapmak için motor alıyorum. 175 boyundayım ve 75 kiloyum. genelde artçılla gideceğim ve o da 50 kilo.

daelim daystar 250 hoşuma gitti fakat beli bôyle başka motorlar da vardır diye sormak istedim.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    yeni başlıyacaksan ilk olarak ekipmanlarını alamalısın sonra cbf 150 alabilirsin
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200ns
    Cbf150
    Ybr125
    Mondial rx3i

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    CBF tavsiye edenler, burasi cruiser başligi arkadas burada cruiser tavsiyesi almak icin baslik aciyor.
    2 ay oncesine kadar cbf kullanicisi idim, cbf çok tehlikeli bir motor ne freni nede dengesi güven vermiyor.

Benim tavsiyem daelimin yaninda hyosung gv 250 yede bakmaniz. İki motorda muadil ayni kalitelerdedir arada teknik farklar mevcut o kadar. Hyosungun piyasasi daha hizlidir...

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF tavsiye edenler, burasi cruiser başligi arkadas burada cruiser tavsiyesi almak icin baslik aciyor.
    2 ay oncesine kadar cbf kullanicisi idim, cbf çok tehlikeli bir motor ne freni nede dengesi güven vermiyor.

Benim tavsiyem daelimin yaninda hyosung gv 250 yede bakmaniz. İki motorda muadil ayni kalitelerdedir arada teknik farklar mevcut o kadar. Hyosungun piyasasi daha hizlidir...
    ybr kullanıcısıyım ama ilk kez cbf ile ilgili böyle bir yorumla karşılaştım açabilir misiniz bu konuyu biraz daha

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hero karizma
    tnt 25
    pulsar 200 ns
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Motosikleti
    Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr kullanıcısıyım ama ilk kez cbf ile ilgili böyle bir yorumla karşılaştım açabilir
    misiniz bu konuyu biraz daha
    Dedigim gibi virajlari, dengesi ve frenlerinden memnun degildim. Cbf bir bisiklet ile 80km/h ile giderken bisikletin bana verecegi guveni veriyordu. Bunlarin disinda parça kalitesi düşük. Fakat iyi yani ariza vermeyen bir motor ben bozamadim

Konuyu açan arkadaş, sen beni dikkate al bak sana burda tek cruiser onerisi veren benim keske yeni baslayacam demeseydin kimse yeni baslayan birisinin 250cc kullanmasina sicak bakmiyor fakat ben 250 ile baslamis biri olarak ozellikle cruiserda kesinlikle tavsiye ederim daha iyi olur senin icin

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Öneriler felaket

Arkadaş gibi benim de tavsiyem hyosung gv250 olur. Piyasası güzel ve forumda çok aktif kullanıcıları var. SL 200 kullanıyorum ve yaklaşık 300 km 2006 model olanı kullandım arada gerçekten çok fark var.

Daelim Daystar da şekil olarak çok güzel lakin tek silindir olduğunu unutmamak lazım.

Arkadaşlar yanlış konuya geldiler sanırım. tntler pulsarlar havada uçuşuyor. 😧

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Konuyu açan arkadaş, sen beni dikkate al bak sana burda tek cruiser onerisi veren benim keske yeni baslayacam demeseydin kimse yeni baslayan birisinin 250cc kullanmasina sicak bakmiyor fakat ben 250 ile baslamis biri olarak ozellikle cruiserda kesinlikle tavsiye ederim daha iyi olur senin icin
    Alıntı exteras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öneriler felaket

Arkadaş gibi benim de tavsiyem hyosung gv250 olur. Piyasası güzel ve forumda çok aktif kullanıcıları var. SL 200 kullanıyorum ve yaklaşık 300 km 2006 model olanı kullandım arada gerçekten çok fark var.

Daelim Daystar da şekil olarak çok güzel lakin tek silindir olduğunu unutmamak lazım.
    Hızdan ziyade benim amacım şehiriçinde ve uzun yolda rahatlık ayrıyetten görünüş olarak göze hoş gelmesi. genelde ince, naked gibi duran cruiserlar gördüm ve pek hoşuma gitmedi. daha kalıplı, sert motorlar daha hoşuma gidiyor. dediğiniz modellere de hemen bakacağım arkadaşlar teşekkürler 🙏

küba sl 200 baya hoşuma gitti de herkes kübaya sallayıp duruyor burada. motorlar hakkında da teknik bilgiye sahip olmadığım için beni yolda bırakır diye korkuyorum. belirtmem gerekir ki motor yağının nasıl değiştirildiğini bile bilmiyorum. :(

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    enjeksiyonlu üretimi devam eden japon malı olsun. pcx olabilir. fazla bi seçenekte yok zaten sitelerine girin bakın. bide grom vardı 10 lirayı geçmeyen

Motosikleti
    Alıntı iambomba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küba sl 200 baya hoşuma gitti de herkes kübaya sallayıp duruyor burada. motorlar hakkında da teknik bilgiye sahip olmadığım için beni yolda bırakır diye korkuyorum. belirtmem gerekir ki motor yağının nasıl değiştirildiğini bile bilmiyorum. :(
    kuba sl200 güzel motor, ama 10 bin liran varsa gv 250 almalısın arada 50cc hacim farkından çok daha fazlası var. 2013-2014 model gv 250 alabilirsin o paraya.. gv 250nin kronik olarak buji piposu çatlağı, konjektör yakması ve sensör arızaları gibi problemleri var bu konuları araştır sahibine sor bunları yaşamışmı diye...

al sana benim gv

şu önündeki aynadan bilemedim de pek hoşuma gitmedi. alınmayın ama😘

ve gv250nin inceleme videolarına baktım da 5.5 litre yakıyor diyor. çok fazla değil mi? küba sürekli sorun çıkaran motor değilse sanırım küba alacağım.🙌

selamın aleyküm herkese bence dostum regal raptor düşün parça sıkıntısı çekmezsin kalite olarak diğer çinlerin çok üzerinde yarında arkadaşa bi tane sıfır almaya gidicez hayırlısıyla ilk deneyiminse rodajı iyi yapılmıs km si düşük bi tane 250 lik tercih edebilirsin çok karizma motor 2 silindir su soğutma öğrendikten sonrada gaz tepkisi alırsın uzun yolda yormaz hyo felan iyi ama sen buna bi bak derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)