Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

iron 883 alternatifi öneriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

bunun gibi daha ucuz bir alternatif yok piyasada sanırım ama genede bir konu açıp bırakmak istedim şöyle bir köşede, iron 883 tam şehir içi ufak tefek güzel bir caferacer gibi bişey bunun alternatifi varsa alıntı yaparak haber verirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha XV 950.
    Servis-parça ücretleri çok önemli değilse ve Harley adının tarzı yaşanmak isteniyorsa başka...
    Bunların dışında seçenek mantıklı olmalıysa kesinlikle Yamaha tercih ederdim.
    Çokça da karşılaştırması var internette.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Yamaha XV 950, doğrudan rakibidir. ABD fiyatı biraz daha bile pahalı hatta ve görüdüğüm tüm karşılaştırma testlerinde Iron'dan çok daha iyi olduğu söyleniyor. Dolayısıyla illa HD gibi bir takıntı yoksa bence tercih edilecek motor o.

Nedense Türkiye'de BMW, KTM, HD'nin fiyat politikaları bi acayip. Yurtdışında aralarında çok az fiyat farkı olan Japon muadillerinden çok daha fazla paraya satıyorlar Türkiye'de. Tamam misal Duke 690 dışarıda da Mt-07'den pahalı ama bizdeki gibi bir fark yok, veya XV 950'ye kıyasla Iron 883, 10 bin TL daha pahalı oralarda aynı fiyat iken. Herhalde aylık geliri en 10.000 TL civarı olan adamlar gelsin, 3'e 5'e bakanla uğraşmayalım diyorlar :D

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun gibi daha ucuz bir alternatif yok piyasada sanırım ama genede bir konu açıp bırakmak istedim şöyle bir köşede, iron 883 tam şehir içi ufak tefek güzel bir caferacer gibi bişey bunun alternatifi varsa alıntı yaparak haber verirseniz sevinirim
    Dostum illa Harley Davidson olsun diyorsan bence HD street 750 ye de bir bakmani öneririm. Çünkü iron 883 ten daha güçlü ve dinamik . istersen youtube tan berenari diye bir motorcu abimizi ikisinide sürüp test etmiş. Onun yorumlarini izleyip dinleyebilirsin??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)