Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey qm 250 mi ? kanuni seyhan 250 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    aranıza yeni katılan biris olarak sizden ufak bir yardım isteyeceğim. yıllardır içimde olan iyi kötüde olsa bi motorum olsun hayalimi gerçekleştircem şuanda bu iki motor arasında karasız kaldım ikiside 25 bin km ve fiyatları düşük. ramzeyi 2 bin tlye kanuni seyhanıda 1500 tlye indirebiliriz gibi duruyor fiyatlarını. benimde tam tamına 2 bin tl param var noteri sigortası ufak tefek çıkaracağı masrafıda hesaba katarsak acaba hngis alınmalı? ramzey qm 250 daha iyi olduğunu biliyorum ama kanuni seyhanda çok kötümüdür yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Ucuz olanı alıp, kalan parayla imkanınız dahilinde olmazsa olmaz dörtlüsünden Kask, Korumalı Mont, Korumalı Eldiven ve Dizlik alın. Çünkü iki motosiklet de düşük kaliteli üretimlerinden ötürü arızalarla canınızı sıkacaktır. O yüzden çok fazla düşünmeyin ikisi arasında.

Ekipman alınacak paraya motosiklet almayın derdim ama kafaya koyduysanız kim ne derse desin pek işe yaramayacaktır. Zaten arta kalan parayla alacağınız ekipman sizi ne denli korur tartışılır. O sebeple böyle düşük bütçelere motosiklet alınmasını önermiyorum. Çünkü alacak kişi son kuruşuna kadar motosiklete yatırıyor, ilk ciddi kazasında ya bir uzvunu kaybediyor ya da ölüyor.

Bütün bunları ekipmanınız yok varsayımıyla yazdım. Şayet yeterli ekipmanınız var ise gönlünüzdeki tercihi yapın.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Az daha bekle bi parani arttir iyi ekipmanini al kalan parayla motorunu al senide kaybetmeyelim

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ramzey öneririm ancak motoru aldın diyelim herşeyi hallettin eeee bunun koruması var. Gidip 20 TL ye kask mı almayı düşünüyorsun hem de nazi???? LCW den 70 TL ye aldığın çakma deri çeketi mi giyiceksin? Eski bisikletinden, patenden kalma dizliği, dirsekliği mi takıcaksın? Mevsim kış pazardan aldığın içliğin seni koruyacağını mı sanıyorsun? Kayak eldiveni mi takıcan yoksa ince kartopu eldiveni mi?

Hangi şartlarda ölmeyi düşünüyorsun??? Biraz daha bekle kış geçsin sen de paranı biriktir ekipmanlarını tamamla artan parayla ne alabiliyorsan onu al.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    oncelikle tesekkurler daha acemi oldugumuzdan ilk nelere dikkat edilecegini ram olarak kestiremedik galiba. ekipman olarak ilk kask eldiven dizlik olarak kabataslak ne onerirsiniz fiyat araligi nedir. seyahn 250 yi ustaya gosterip satici fiyati 1500 e cekiyor para ihtiyacindan kalan paraylada ekipmanlari tamamlamayi düşünüyorum. sizce yeterli ve mantikli bir karar olurmu gorusleriniz icin simdiden Teşekkürler

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    iki gün sonra seyhan 250 yi alicam ilk motorum olucak cevrede fazla secenek ve fazla butce olmadigindan mecburen ama insallah beni motordan sogutmaz. bugun miayrnrside yapildi 55 yasindaki amcamin ustune satisi alicam sigorta az ciksin diye ekipman icinde 300 400 tl para kaliyor kask haricinde. ins planlandgi gbi gider hersey hep hayalimde bir chopperim olmasi ufaktan baslamak beni cidden heycanlandiriyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)