Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

650 cc Choopper Öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

650cc bir choopper alıcam diğer forumlarda herkez farklı bir markayı savunuyor uzun ömürlü sağlam bir makina almak istiyorum motoruda bobber yapmayı düşünüyorum benim için uygun motor nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Al bitane dragstar ama baştan söyleyeyim bu cruiser chopperların 2. Eli pahalı oşyasada yok diye bindiriyolar fiyatı adam 2007 shadow a 27 bin isteyince başlarım tarzınıza deyip 24 e sıfır nc mi aldım şimdi çok mutluyum bu arada arkadaş 2008 dragstarını 20500 e satıyor istersen msj çek bana konuşturayım sizi alet güzel 30000 de
    computeus bunu beğendi.

Kawasaki daha yeni Vulcan s çıkardı biraz spor gözüksede ben şahsen beğendim ama şöyle bir sıkıntı var V motor değil fiyatlarıda doğru hatırlıyorsam 26.000 olması lazımdı

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı quwars41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650cc bir choopper alıcam diğer forumlarda herkez farklı bir markayı savunuyor uzun ömürlü sağlam bir makina almak istiyorum motoruda bobber yapmayı düşünüyorum benim için uygun motor nedir
    Motoru bobber yapmayı düşünüyorsanız, honda shadow 600 modeline de bir bakın derim.

Saygılarımla.
    mterayes26 bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Yamaha dragstar kaliteli ikinci ellerine de bakabilirsin

Miy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Hyosung gv 650, dragstar 650, 800 volusia- c800- shadow 750 seçenekler arasında olabilir.
    Fiyat olarak bildiğim kadarıyla gv 650 en uygun fiyat. Sport cruiser görüntüsüyle saydığım diğer klasik tarzlardan farklı ( dragstar'ın silah gibi duruşunu yabana atmamak lazım)

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bobber yapıcam demişin en iyisi çin malı alıp onu yap yazık etme dragstara falan çünkü onlar vitrine koyup izlemelik makinalar

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    O paralara alan salak varki adamlar istiyor , 1996 model vn 800 e 11500 veren salak benim 2005 model olup ön arka sıfır lastik sıfır akülü batwingli müzik sistemli orj 33 bindeki vn 800 üme 17000 tl yi çok gördü onun gibi 2-3 tane daha salak görünce 22 bin tl dedim işine gelen alsın

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bobber yapıcam demişin en iyisi çin malı alıp onu yap yazık etme dragstara falan çünkü onlar vitrine koyup izlemelik makinalar

niye vitrine koyup izliyoruz ki ben bugun işe sürdüm 650 dragstarı baya zevkliydi yokuşta gazı bi verdim dağlar taşlar inledi vance and heinZ egzoz var

Miy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Alıntı quwars41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iri kasalı motorları bobber'e dönüştürmek bana pek mantıklı gelmiyor, tabi zevk meselesi.
    Bobber yapmak için düşünecek olursak benim aklıma gelen bir kaç model var.
    Intruder 600, virago serisi.
    Özellikle intruder 600 bir bakın derim.
    Dört teker bedeni, iki teker ruhu

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    2005 Dragstar'ım satılık . İlgilenirsen ÖM gönder görüşelim.

emre.gmrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015

Merhaba

Merhaba;

ilgilenirsen bu motoru değerlendir derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2006-yamaha-dragstar-650-classic-acil-234362497/detay/

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Konu canlansın yeni başlık açmayayım.
    Aralıjk 2016 İtibari ile güncelliyorum, keza bana da tavsiye gerekiyor.
    Dragstar 650
    Honda Shadow 750
    Suzuki VL800 İntruder
    Kawasali VN800 Vulcan

Aralarında tek hava soğutmalı olan Dragstar ve ben Antalya'da yaşıyorum. Fiyatlarına bakacak olursak en uygunu da dragstar. Şişme, trafikte bacak yakma gibi sıkıntıları olur mu?
    Yok bizde 3 aşağı 5 yukarı, bizde 1 aşağı 2-3-4-5-6 yukarı !

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Alıntı katilkoala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu canlansın yeni başlık açmayayım.
    Aralıjk 2016 İtibari ile güncelliyorum, keza bana da tavsiye gerekiyor.
    Dragstar 650
    Honda Shadow 750
    Suzuki VL800 İntruder
    Kawasali VN800 Vulcan

Aralarında tek hava soğutmalı olan Dragstar ve ben Antalya'da yaşıyorum. Fiyatlarına bakacak olursak en uygunu da dragstar. Şişme, trafikte bacak yakma gibi sıkıntıları olur mu?
    Dostum, şimdi içten yanmalı 4 zamanlı motorların bir çalışma sıcaklığı var. Bu sıcaklığa zaten erişmesi lazım. İdeal çalışma sıcaklığından daha ileri gitmemesi için de soğutma sistemleri var. Kimisi bunu su ile yapar, kimisi motorun açısını ona göre ayarlar hava + kafaya yağ püskürterek yapar. Yani hava soğutmalı olursa ısınır, şişer, bacak yakar, su soğutmalı olursa ısınmaz diye bir şey yok. İkisi de ısınıyor neticede. İki sistemde de püf nokta, bunun düzgün yapılmış olmasıdır. Japonlar'da düzgün yapıyor bu işi.

İzmir'de 3 sene DS 650 kullandım, sıkışık trafiğe girdim, açık yolda gittim. Ayak yakma, şişme vs öyle şeyler yaşamadım. 1100 de bile yaşamıyorum. Diğer her şeyinde tamamsan, sadece acaba ayak yakıyor mu ya kaldıysan, hayır yakmıyor.
    katilkoala bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)