Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor Tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayaller Chopper
    Sevgili motosiklet.net kullanıcıları. Zamanında bir konu açmıştım motosiklet almak istiyorum diye. Yaz boyu çalıştım, didindim arkadaşlarım yatarken ben tatil yapmadım sırf motor sevdam için. Bir hedefim var buna ulaşmam lazım veee şimdi geldi büyüklerimizden tavsiye almaya. Bütçem 4.000 ila 5.000 TL arası öncelikli olarak ehliyetimi alacağım sonra Chopper'ıma kavuşacağım.
    Harleye gücümüz yetmiyor. Buna en yakın olan ve diğer markalara göre bir iki seviye daha yüksek olan Regal Raptor'a kafayı taktım. Araştırdım da aslıda ama karar veremedim.

150 cc alsam Chopper için uygun mudur?
    250 cc içinse bütçem maalesef uygun değil zira tatil bitiyor ve çalışma olanağım kalmayacak. 2005-2006 modelleri var ama km si bir hayli yüksek hemde modelli olmasını istiyorum.

150 cc lerin DD 150E-2 modelini çok sevdim. Güzelde duruyor gerçekten ama chopper için 150 cc uygun mu nasıldır. Uygunsa km ye ne kadar yakar.
    Bunlar ve aklıma gelmeyen birçok soru işareti var. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse memnun olurum.

Teşekkür Ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Gayet güzel ve seni yeterince tatmin eder sıfır bi 150 lik raptoru 5000 e alırsın hayırlı olsun

Motosikleti
    Hayaller Chopper
    Teşekkür Ederim tavsiyeniz için. Ama 150 cc nin sesi beni pek tatmin etmedi 250 liğe göre. Bilemedim..
    Regal Raptor'u Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    ekonomik durumum çok süper değil diyosun ozaman bence 150ligi tercih etmen lazım. sesi seni ne kadar tatmin etmesede en azından sıkıntısız binebilirsin. yaşlı bir 250lik alma bence çünkü büyük olasılıkla sıkıntı çıkarır ve onu iyi bir kondisyona getirmek çok masraflı olabilir. masrafları daha mütevazi olan 150lik olanı tercih etmelisin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)