Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz icin yorumlarinizi bekliyorum , Honda Shadow '08

Motovento
    REKLAM ALANI
    DjKaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750 cc 2008
    Herkeze kazasiz belasiz surusler , trafik canavarlarindan hepimizi korusun .... Yaz geldi sayilir sunun surasinda ,3. sezona girdik 2008 honda shadow um ile fakat hala fabrika cikisi egzozu degistirmek bir turlu nasip olmadi , maddi imkanlarda buna dahil tabii , birde el yapimi veya markami almak lazim arada kaldim bir suredir ... simdi Cobra Exhaust Black Street Rod Slashdown egzoz buldum ikinci el , ses olarak tok olmali ve abarti bir ses sevmiyorum , kullanan arkadaslarim ve buyuklerden tavsiyesi olan varmi , benim isteklerime cevap verirmi acaba ... Tesekkur ederim cevaplariniz icin ... Tekrar kazasiz belasiz surusler diliyorum ...
    ALBUM : www.pinterest.com/djkaanberk/ooo-my-lowrider/ BIR ESKI BIR YENI ,1951 BMW R67/1 VS HONDA SHADOW '08 NOT : BMW SATILIK DEGIL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Bu video Ses açısından merakınızı giderebilir

Saygılarımla.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 cc 2008
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu video Ses açısından merakınızı giderebilir

Saygılarımla.
    Saygilar bizden ilgin icin tesekkurler , videolara baktim daha once ama kullananlarin yorumlari bazen daha iyi yonlendirebiliyor veya onun yerine bu gibi seceneklerde olur diye dusundum . Yardimin icin tesekkur ederim ...
    ALBUM : www.pinterest.com/djkaanberk/ooo-my-lowrider/ BIR ESKI BIR YENI ,1951 BMW R67/1 VS HONDA SHADOW '08 NOT : BMW SATILIK DEGIL

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Dostum, benim motorda Cobra speedster slashdown takılı. Gördüğüm kadarıyla çapı ve boyu bu egsoz ile aynı, verdiği ses tınısı da benzer olacaktır. Dragstar 1100 de 7 mahalleyi ayağa kaldırıyor, ama çok fazla rahatsız edici tiz tını vermiyor. Fakat 750 de tiz tınıyı çok verir mi bilemedim. İzmir'de Avcrom egzos var. Hem kendi üretimi mevcut, hem de yabancı marka egzoslar için egzos ağzına takılıp çıkarılabilen pratik susturucular üretiyor. Orayla görüşmeni öneririm.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 cc 2008
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, benim motorda Cobra speedster slashdown takılı. Gördüğüm kadarıyla çapı ve boyu bu egsoz ile aynı, verdiği ses tınısı da benzer olacaktır. Dragstar 1100 de 7 mahalleyi ayağa kaldırıyor, ama çok fazla rahatsız edici tiz tını vermiyor. Fakat 750 de tiz tınıyı çok verir mi bilemedim. İzmir'de Avcrom egzos var. Hem kendi üretimi mevcut, hem de yabancı marka egzoslar için egzos ağzına takılıp çıkarılabilen pratik susturucular üretiyor. Orayla görüşmeni öneririm.
    Verdigin bilgi kullanici olarak benim icin gercekten onemli , tesekkur ederim , is geregi gezilere toplantilara hic katilamiyorum malesef , bazi seyleri canli gormemek internetten izlemek pek bir sey ifade etmiyor ... Cobra speedster slashdown - Cobra Black Street Rod Slashdown hic farkli gorunmuyor ... dedigin gibi susturucu ihtiyacim olursa Avcrom egzos ile irtibata gecerim ... Soyledigin ses araligi zannediyorum benim istedigim gibi ... Tesekkurler tekrar ilgilendigin icin ...

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Önemli değil, umarım sesi beklediğin gibi çıkar.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 cc 2008
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli değil, umarım sesi beklediğin gibi çıkar.
    Tesekkurler bakalim yarin aliyorum buyuk ihtimalle , 2-3 gune kadar taktiririm , umarim bekledigim gibi cikar ... Tok ve temiz ve az olsun gerisi onemli degil ne olursa olsun tenekeden de olabilir

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı DjKaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler bakalim yarin aliyorum buyuk ihtimalle , 2-3 gune kadar taktiririm , umarim bekledigim gibi cikar ... Tok ve temiz ve az olsun gerisi onemli degil ne olursa olsun tenekeden de olabilir
    Egzozları aldınız mı DjKaan kardeş?. Taktırınca birkaç resim bekliyoruz.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 cc 2008
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozları aldınız mı DjKaan kardeş?. Taktırınca birkaç resim bekliyoruz.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Saygılarımla.
    Egzozlari aldim nihayet , tesekkur ederim . Biraz kulaklarin alismasi lazim zira yolda sadece kendim gidiyor gibiyim ... Gece gece resim cekmeyeyim telde bu vardi sadece :( . Saygilar

vader bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 750, Asya Scooturk, KTM 50 cc
    Hayırlı olsun.. benimde ihtiyacım var.. nereden kaça aldınız acaba?

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Evet hocam nerden kaça aldınız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler