Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Chopperdan anlayan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerin kardeşlerim chopper motosiklet arıyorum ama aradığım motosikleti 0 alacağım 250cc sağlam motosiklet önerebilirmisiniz ekipmanlar hariç 10 bin tlye kadar çıkabiliyorum cevaplarınızı bekliyorum rks kuba vb bu motosikletler hakkında biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim 2015model üretilmeye devam ediyorlar mı 0 alacağım çünkü ayrıca yakıt tüketimleri konfor vibrasyon f/p şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    2. el gv 250 bakabilirsin kullanıcıları memnundur
    MotorKafa bunu beğendi.

ayberk16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2012 - 2013 model tertemiz gv 250 almanı tavsiye ederim o paraya da çok rahat bulunur dostum

Motosiklet ilk motosikletim olacağı için 0 alacağım ve ilk sahibi olacağım 2.el düşünmüyorum o yüzden ayrıca Zonguldak'ta yaşıyorum burada 2.el motosiklet piyasası yok denecek kadar az en azından bu motorlarda

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Daelim Daystar olabilir 250'lik.

Motosikleti
    KUBA CG-100 Sport
    regal raptor lara bakabilirsin

model tavsiyesi ve biraz da bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    http://www.regalraptor.com.tr/subcat...1&SubCatID=363

2. ele girmeyeceksen, bahsettiğin markalar ötede oynasın. Çin malı cruiserlerin atası geldi. Bahsettiğin fiyata beyaz daytona alabilirsin. Çok şık görünür.

Gerçekten çok hoş görünüyor teşekkürler bunu araştıracagım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok hoş görünüyor teşekkürler bunu araştıracagım
    Üstelik rks gibi kuba, mondial gibi markalardan daha kalitelidir. Arkadaşın motorunda şanzıman arızası var, vitesten atıyormuş. Götürdü servise verdi, garantiden değiştirdiler 1 yaşındaki motorun şanzımanını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Aynı gün açtığın iki başlık. Ya biz bilmiyoruz ama cbr chopper, ya da sen trollüyosun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...vsiyeleri.html

Kuzenim de ben de motosiklet alacağız ben cbr alacağım kuzenim chopper tarzda motosiklet alacak önümüzdeki ay ikimiz birlikte alacağız bu yüzden iki farklı türde motosiklet araştırıyorum kimseyle dalga geçtiğim sanılmasın öyle bir yanlış anlaşılma da varsa özür dilerim iyi forumlar

Motosikleti
    KUBA CG-100 Sport
    mobilden girdigim için link atamıyorum kardeşim ama regal raptor 250 daytona ve 250 spyder(yazılışından emin değilim) bunların 0 km'lerine bi bak. diğer çinlilerden daha kalitelidirler hem

Motosikleti
    MT-07
    Kullanmadan denemeden chopper almayın oturuş ve pozisyonu sürüş tarzı çok faklı

şuan aklımıza giren motor regal raptor ve gerçekten hoş duruyor yarın güzel bi araştırma yapacağız kuzenimle ve eğer buna karar verirse önümüzdeki ay regal raptora sahip bir kuzenim olacak :D

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    bu ay sonunda motosikletfuarı var.ona gidin bifikir edinirsiniz.

fuar istanbulda olacakmış ve istanbula gitme şansımız yok o vakitlerde, üniversite sınavına hazırlanıyoruz

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan aklımıza giren motor regal raptor ve gerçekten hoş duruyor yarın güzel bi araştırma yapacağız kuzenimle ve eğer buna karar verirse önümüzdeki ay regal raptora sahip bir kuzenim olacak :D
    Regal raptorlarda kronik şanzıman sorunları olduğu söyleniyor,şöyleki kimisinde dişlileri tavlarken birşeyi unutmuşlar yeni modellerindede sanırım pul tarzında birşey eksikmişmi ne buda 400 civarı bir masrafa sebebiyet veriyormuş. Tabiki bu modelleri alıp bu tarz şeylerle karşılaşmadıklarını idda edenlerde bu tarz ağrıza çıkanlar kadar mevcut... biraz araştırın derim... onun dışında sahip olanlar malını kötülemez...

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Artes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal raptorlarda kronik şanzıman sorunları olduğu söyleniyor,şöyleki kimisinde dişlileri tavlarken birşeyi unutmuşlar yeni modellerindede sanırım pul tarzında birşey eksikmişmi ne buda 400 civarı bir masrafa sebebiyet veriyormuş. Tabiki bu modelleri alıp bu tarz şeylerle karşılaşmadıklarını idda edenlerde bu tarz ağrıza çıkanlar kadar mevcut... biraz araştırın derim... onun dışında sahip olanlar malını kötülemez...
    2 arkadaşımda var rr250. Birininki klasik diğeri daytona. 2 side 2014 model. Klasik alan arkadaşın şanzıman şakır şakır çalışıyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Daytonada 2. vitesten atma yapıyordu, servis garantiye soktu, garantiden komple şanzıman değiştirdiler. Bu haftasonu hazırdı, arkadaş gidemedi işten güçten fırsat bulup teslim almaya. Sorun çıkıyor doğru, ama servis her şekilde yardımcı oluyor, hatta servisin dişli değişikliği teklifini arkadaş reddettiği için ana bayiyi arayıp durumunu anlattı ve ana bayi şanzımanın ücretsiz değişimi, koyulan yağ parası haricinde işçilik vb. hiçbir ücret alınmayacağını ilgili servise bildirdi. O şekilde halloldu yani.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Ömer Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scooter
    Regal Raptor DD-250E yeni modelini tavsiye ederim

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 arkadaşımda var rr250. Birininki klasik diğeri daytona. 2 side 2014 model. Klasik alan arkadaşın şanzıman şakır şakır çalışıyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Daytonada 2. vitesten atma yapıyordu, servis garantiye soktu, garantiden komple şanzıman değiştirdiler. Bu haftasonu hazırdı, arkadaş gidemedi işten güçten fırsat bulup teslim almaya. Sorun çıkıyor doğru, ama servis her şekilde yardımcı oluyor, hatta servisin dişli değişikliği teklifini arkadaş reddettiği için ana bayiyi arayıp durumunu anlattı ve ana bayi şanzımanın ücretsiz değişimi, koyulan yağ parası haricinde işçilik vb. hiçbir ücret alınmayacağını ilgili servise bildirdi. O şekilde halloldu yani.
    Daytonalardada sıkıştırında boşa düşüyormuş sanırım forumlardan okuduğum kadari ile biliyorum...

beni rahatsız eden kısmı madem böyle sıkıntı var topla abi motorları yap bu işi, niye kullanıcıyı-müsterini uğraştırıyorsun ki...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler