Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İlk vitesli chopper olarak sizce hangisi en sorunsuz olanıdır?

Katılımcı sayısı
26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yamaha virago xv 250

10 38.46%
  • Keeway super shadow 250

1 3.85%
  • Regal raptor 250e-9 / 250e-9b

6 23.08%
  • Bisan roadstar 250

1 3.85%
  • Lifan lf250 b

8 30.77%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Chopper Seçimi sizce hangisi olmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    motoru sıfır arabayı 2.el al derim
    carsvegas bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Goldshadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc'lik başlangıç chopper'ı olarak bunların içinden hangisini önerirsiniz?
    Öğrenciyim,bayanım ve 3 yıldır scooter kullanıyorum ve bu benim ilk vitesli motosikletimolucak sorun çıkartmayacak ve özellikle 250 cc olan 3000-3500'e bir chopper arıyorum.
    Yamaha virago 250 : Japon güzel ama eski ve piyasada az km'li ve temiz olanı çok az
    Regal Raptor 250e-9: eskileri vibrasyondan dolayı fazla önerilmiyor. 2011'den sonrası öneriliyor ama yinde fazla sorun çıkartacağı ve ömrün tamircide geçeceği söyleniyor.
    Lifan Lf250 : Biraz iri,ağır ve yüksek fiyatlı ama yeni güzel mekaniği hakkında fazla bilgim yok paylaşırsanız sevinirim.
    Keeway super shadow 250 : istediğim ve beğendiğim bir motor ama yine bilgili kişileri sorduğumda sorun çıkarttığı söyleniyor.
    Bisan roadstar 250 : Hakkında çok fazla olumsuz yazı okudum ve kısacası almayı düşünmüyorum.
    Hyosung gv250 ve honda tarzı motorlarıda düşünmüyorum çünkü çok yüksek fiyatlılar...
    Yorumlarınız benim için çok önemli...
    Rks cruser ve blackster ede bakabilirsin

Arkadaşlar superlight dusunen ve titresimi dert eden varsa bende 200 lugu var balansorlu modellerde fazla titresim yok ama on disliyi 15 den 16 ya yukseltince hic titrrsim yok zaten 15 dislide cok bos kaliyo 16 tam ideal oluyo ne kasiyo ne bosluyo yani arkadasin biri 90 dan zonra titriyo demis dogrudur orjinal haliyle 15 disli varken titriyo ama cok az bundan iki sene once arkadasin bi yamaha ybr 125 i vardi 30 km yol gidene kadar icim cikmisti her tarafim uyusmustu yani onunla kiyaslarsak benim motorumda titresim hic yok derim abi ben

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler