Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

10.000 bin bütçeyle yamaha ya da honda

Motovento
    REKLAM ALANI

evet hocam 250 lik bende istemiyorum ama gidişat öyle gözüküyor olmadı bi en500,vl250 intruder,250 lik dragstar alacağız gibi şu motoru buldum anlaşırsak alacağım düşünceleriniz neler ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-vn-800-izmir-masrafsiz-177614725/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı masb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam 250 lik bende istemiyorum ama gidişat öyle gözüküyor olmadı bi en500,vl250 intruder,250 lik dragstar alacağız gibi şu motoru buldum anlaşırsak alacağım düşünceleriniz neler ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-vn-800-izmir-masrafsiz-177614725/detay/
    neredeyse 20 yasında ki motora bu paralarverilir mi hic bilmiyorum ama sonucta makine kendini kanıtlamıs bir model...
    ayrıca vulcan s in sıfır fiyatı 8000 euro civarı... evet okadar tabii ki cıkamazsın bütceni ama bundan 20 yıl eski bir motor ve neredeyse onun yarı fiyatına satılıyor... bence almamak lazım...

Motosikleti
    MT-25
    Bir kriterde kesinlikle bulunduğun şehirdeki servis hizmetleri olmali. Motorunu servise götüreceksen eğer servis hizmeti tatmin edici olmali,mutlaka..

Motosikleti
    xmax250

bir de 18 yasında ki motorun 40bin km de olabilme ihtimali yoktur.. =)

motor 2001 trafiğe çıkışlı motor no vs vereceğini söyledi bunu kawasaki bayinden mi baktırmak gerekiyor ?

Motosikleti
    xmax250
    motor 2001 trafiğe çıkışlı motor no vs vereceğini söyledi bunu kawasaki bayinden mi baktırmak gerekiyor ?
    trafik tescil tarihi zaten ruhsatta yazar ama daha detaylı bir bilgi nasıl bulunur bende bilmiyorum acıkcası...

ne yapayım hocam sizce bu bütçeyle motor hayatına başlamadan soğuttular beni millet kafayıı yemiş 2000 model shadowlara 17-18 fiyat çekenler var
    Artes bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    ne yapayım hocam sizce bu bütçeyle motor hayatına başlamadan soğuttular beni millet kafayıı yemiş 2000 model shadowlara 17-18 fiyat çekenler var
    benim butcem de seninkiyle aynıydı ve cruiser alacaksan en sıkıntılı butce 10bin civarıdır...
    ben sunu yaptım 20 yasında ki bir japona binmek yerine gidio sıfır bir regal raptor aldım..

en azından huyunu suyunu bakımını rodajını yagını suyunu herseyini ben yapıyorum ve gonlum rahat... satarken varsın zarar ettirsin motorlu tasıtlardan zaten kim kar etmiş ki?

sana da tavsiyem bütcene uygun "çin" menşeyli markalara bak... ben kullandıgım icin degil sadece ben de cok arastırıp aldım regal raptor lar gayet fiyatına gore performansları tatmin edici bir marka.. raptorriders diye bir forumları var inceleyebilirsin...

sonucta acil satman gerekirse yine aldıgın fiyata satamayacaksın o japonları da ...

en son ya en 500 ya 250 intruder ya da 250 dragstar alacam sinirden

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim butcem de seninkiyle aynıydı ve cruiser alacaksan en sıkıntılı butce 10bin civarıdır...
    ben sunu yaptım 20 yasında ki bir japona binmek yerine gidio sıfır bir regal raptor aldım..

en azından huyunu suyunu bakımını rodajını yagını suyunu herseyini ben yapıyorum ve gonlum rahat... satarken varsın zarar ettirsin motorlu tasıtlardan zaten kim kar etmiş ki?

sana da tavsiyem bütcene uygun "çin" menşeyli markalara bak... ben kullandıgım icin degil sadece ben de cok arastırıp aldım regal raptor lar gayet fiyatına gore performansları tatmin edici bir marka.. raptorriders diye bir forumları var inceleyebilirsin...

sonucta acil satman gerekirse yine aldıgın fiyata satamayacaksın o japonları da ...
    şelamlar şef bende daytonaları beğeniyorum fakat şanzıman konusunda pul filan değişiyormuş, sizin başınıza geldimi ( çok şanssızım bana denk gelir )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    faretemez. Önce birini al biraz biner satarsın sonra öbürünü alırsın.. ne fark eder? ikisininde mutlaka güzel yanları vardır. Onları görürsen daha keyif alırsın. Sana uymayan Kötü yanlarını da yeterince seversen kabullenirsin ya da kabullenmezsin. İşin özü bu..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)