Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kararsizim

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim ben ogrenciyim kendime bi motor almak istiyorum ama kararsizim hic vitesli motor kullanmadim ama chopper hayranligim yok diyemem sizce cublami baslamaliyim yoksa kucuk bir chopper le mi simdiden tsk.ler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kuba cg-100
    100 cc lik bir vitesli motorla baslamanı oneririm ben ogle yaptim 8000 km oldu hala kullaniyorum fazla hizli yapmadigi icin bi cok hatami telafi etti

Bence 100 cc bir çinle başla.Çünkü parçası ucuz olduğu için cebini Japonlar kadar üzmez. Nacizhane tavsiyem debriyajlı ile başlaman olur sonra debriyajlıya geçerken benim gibi sıkıntı çekebilirsin.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı tamerozkul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 cc lik bir vitesli motorla baslamanı oneririm ben ogle yaptim 8000 km oldu hala kullaniyorum fazla hizli yapmadigi icin bi cok hatami telafi etti
    100 cc motor 80 km/h yapmıyor mu? 80km/h süratle yapılan kaza merhumu nasıl bilirdiniz sorusunun sorulması için yeterli. Birde boşu boşuna titreyecek, lazım olduğunda (mesela sollamalarda) açacaksın gazı gitmeyecek, öksürecek tıksıracak. Ne gerek var? Aynı paraya 125 cc 150 cc balansörlü adam gibi motor satıyorlar.

Hocam cevaplariniz icin cok tesekkur ederim sahibinden de gezerken 100 cc lifan tay 100 modeli gozume carpti satiyormus vatandas 2012 model yanlis hatirlamiyorsam sakaryada benim bulumdugum sehirde 1.150 istiyor telde daha 1.000 liraya birakti 2015 muayeneliymis gel al git motor sifir yaildi felan diyor sizce ikinci el mi almaliyim yoksa sifirmi tavsiye edebileceginiz bir motor var mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)