Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

regal raptor şanzuman sorunu ve yamaha xs650 motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    arkadaşlar şubat ayı gibi aldığım sıfır regal raptor şanzımandan ses gelmeye başladı 2. vitesten de boşa atıyor... bunu nasıl giderebilirim...

ve bir de regal raptoru yamaha xs650 motoru takanları falan gordum internette ne kadar sağlıklı olur?

onun yerine 650 V motor şasesi kaldırır mı? bilgilendirir misiniz?

eğer aklımdaki projeyi gerçekleştirebilirsem ruhsatta motor değişikliği nasıl olacak onun işlemlerini anlatabilecek var mı?

1 ay önce internette ve trafik polisinden çift ruhsat işini duydum bana inandırıcı gelmedi acaba regal raptor spyder e 650v motor olursa hem motorun ruhsatını hem şasenin ruhsatını taşırsan bir problem yaşamazsın dediler acaba bu dogru mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yapmasına yaparsında nekadar sağlıklı olur bilemem ayrıca o şase kaldırmaz yeniden blok şase maliyeti felan ikinci el dragstar 650alırsın. Regalde şanzumam kronik hastalıkdır bence motorunuzu satınız 650dragstar alınız

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Dostum, elindeki aracın her yeri neticede mühendislik hesabı ile yapılıyor. Sadece şasi değil, amortisörler, frenler, şanzıman, kullanılan malzeme kalitesi vs ile her şeyi 250 cc ve artık gücü kaç beygirse ona göre kullanılıyor. Şimdi sen buna 650 cc motor takarsan en önce zaten istihap haddini geçme riskin var, sonra frenler, amortisörler derken... Astarı yüzünden pahalıya gelir. Bence de Dragstar 650 al temiz temiz kullan.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    XS650 motorunu nereden buldun hocam Bu arada bahsi geçen motor Dragstar motoru mu bu mu?

Evet doğru anlamışım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)