Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merhaba arkadaşlar bugün bi chopper aldım bi bakarsanız sevinirim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Merhaba arkadaşlar bugün bi chopper aldım Markası Suziki FYM 250 cc cift silindirli bi motor 2007 model 10 bin de .satıcı suziki fym dedi ben inanmadım ama arastırınca suziki nin çinde piyasaya girdiği bi chopper modelmıs yani çin malı galiba.bu motoru bilenler varmı nasıl dır sizce bugun 120 bastım daha gıdıodu basmadım motoru bılmedıgım ıcın goruntusu kalıbı rahatlıgı cok güzel başlangıc olarak ıyı yada bu motorla uzun yol gıdebılırmıyım? şişme yaparmı rüzgar sohutmalı
    hamzarat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin güle güle bin inşalllllaaaahhhhh
    Crixa bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    ruhsatta suzuki yazıyorsa sıkıntı yok hocam.

Güle güle kazasız belasız kullan inşallah. Tekerin düz bassın.
    Crixa bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün bi chopper aldım Markası Suziki FYM 250 cc cift silindirli bi motor 2007 model 10 bin de .satıcı suziki fym dedi ben inanmadım ama arastırınca suziki nin çinde piyasaya girdiği bi chopper modelmıs yani çin malı galiba.bu motoru bilenler varmı nasıl dır sizce bugun 120 bastım daha gıdıodu basmadım motoru bılmedıgım ıcın goruntusu kalıbı rahatlıgı cok güzel başlangıc olarak ıyı yada bu motorla uzun yol gıdebılırmıyım? şişme yaparmı rüzgar sohutmalı http://i.hizliresim.com/W2BOD2.jpg
    suzuki houjue ( yanlış yazmış olabilirim) diye bir çin motosiklet üreticisine ortak oldu mesela
    ama temiz motor anadolunun gözünü seveyim ya adam gibi bakıyolar motora
    Crixa bunu beğendi.
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    bende arada görüyodum ilanlarda vay çakal çin malı motora suzuki yazmış milleti kekliyor diyordum demekki doğruymuş :D Güle güle kullan bu arada
    Crixa bunu beğendi.

Motosikleti
    mr 250 destro
    abıcım merhaba bu motordan bende vardı suzukının getırdıgı masaı fym 250cc hava sogutmalı ben bunla canakkeleye gıttım 2saatte bır durdum cnk motor sısıyor ama kılıtleme yok sadece cekısten dusuyor 90km yı gecemıyorsun tıtresım mukemmel derecede var ama cok az benzın yakıyor gule gule kullan
    ferhatkars ve Crixa bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    olsun olsun adamın hevesi kırılmasın on numara motor kardesım allah kaza bela vermesın her motor titrer
    osmandzz ve Crixa bunu beğendiler.

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    motor hayırlı olsun bu arada Eğirdir Dağ Komando Okulu özlemimi de giderdin
    Crixa ve mterayes26 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Maveric şişme var dedin moralimi bozdun ya :( adam izmir den getirdi 450 km şişmedi inşallah şişmez eğer şişiyosa su sogutmalı alırım. ama motor temiz aldıgım kısı binbaşı çoçuk falan olunca kullanmamıs 0 almıs zaten temiz bakmıs ruhsatta fym yazıo ama arastırmalarıma göre suziki dispiratörlüğünde olmus bu motor çinli bi motor gibi değil bu ara da 120 yaptım zorlamadım 160 kadraj var ama titreme yapmadı

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maveric şişme var dedin moralimi bozdun ya :( adam izmir den getirdi 450 km şişmedi inşallah şişmez eğer şişiyosa su sogutmalı alırım. ama motor temiz aldıgım kısı binbaşı çoçuk falan olunca kullanmamıs 0 almıs zaten temiz bakmıs ruhsatta fym yazıo ama arastırmalarıma göre suziki dispiratörlüğünde olmus bu motor çinli bi motor gibi değil bu ara da 120 yaptım zorlamadım 160 kadraj var ama titreme yapmadı
    bişey olmaz zormalamzsan şişmez motor 7/24 motorlamı dolaşcan belgeselmi çekicen
    Crixa bunu beğendi.
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

Motosikleti
    mr 250 destro
    suzukının getırdıgı cın malı motor bu fazla sıkıstırma o ıbreyede kanma cnk 15-20km fazla gosterıyor sakın kullanırsan bırsey olmaz tıtresım konusundada bende sıfır almıstım ve epeyce tıtresım vardı ben sana yardımcı olmak ıcın yazdım yınede hayırlı olsun hırpalazmazsan motoru uzun sure kullanırsın cınlıler ıcınde cokta kotu bır motor degıldır
    Crixa bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    ilker abi motoru eğirdir dağ komondo da çalışan binbaşıdan aldım onun da sana selamı var maverck abi sen de de varmıs basını agrıtırım ben artık bu motor ne kadar yakıo ve kronık yada masraf olarak sana ne zorluk cıkardı

Motosikleti
    mr 250 destro
    valla yakısını hıc hesaplamadım ama benım kullandıgım motorlardan en az yakanıydı bırkere gostergesı bozuldu bırkerede on tekerlektekı ısmını unuttum sımdı gosterge telının baglı oldu alet bozuldu baska bır seyını gormedım oyle senı uzucek bır motor degıl ben baska motor almak ıcın sattım zaten

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Herkeze teşekür ederim maverıck abi sana ayrı tesekur ederım bılgılendırdığın ıcın
    maverıck bunu beğendi.

Motosikleti
    mr 250 destro
    sagolasın crixa gule gule kullan
    Crixa bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    hayırlı olsun abicim...
    benim motora benziyor... sadece isimleri farklı sanırım... bir de bir kaç ufak tefek değişiklikler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abıcım merhaba bu motordan bende vardı suzukının getırdıgı masaı fym 250cc hava sogutmalı ben bunla canakkeleye gıttım 2saatte bır durdum cnk motor sısıyor ama kılıtleme yok sadece cekısten dusuyor 90km yı gecemıyorsun tıtresım mukemmel derecede var ama cok az benzın yakıyor gule gule kullan
    benim motorda bir benzeri... sadece isimleri farklı...
    dediğinzi gibi 80-90 dan sonra mükemmel ötesi titreşim...
    hep 80 le gideirm sağa sola, 100 km de 3 litre bile yakmaz...
    kıbrısta en uzak gittiğim yok 50-60 km birşeydi... o yüzden şişme sorunu göremedim sanırım...
    ama sanmıyorum şişme yapacağını... 1 aya kalmaz ankaraya götüreceğim... ne mal olduğunu göreceğiz bakalım...
    Crixa bunu beğendi.

valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    bende konuya girince dedim, bu motor kimin yaw diye, sonra facebookda fotosunu gördüğümü hatırladım, güle güle kullan Onur abi.
    Dipnot: Arkadaşın Hüseyinin amca oğluyum, Hüseyin abim fotoyu beğenince Face anasayfam da gördüm.
    Crixa bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Teşekür ederim kardeşim daha ehliyet yok kullanmıyorum ehliyete yazıldım motoru garaja koydum.Ehliyet gelene kadar da kıyafet kask ekipmanlarımı tamamlıcam inşallah Chopper kulanmak cok zevkli ama minübüs gibi valadeut ekle face den

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Motor gayet güzel , ama lütfen bir komandoya komondo deme yaa :D
    Crixa bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    yanlış yazmışım hocam şimdi farkettim Komondo n de yazmasam komodo :D :D :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)