Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VL 600 Intruder mi, Virago 535 mi, En 500 mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    arkadasalar uzun zamandir motor bakiyorum. tam regal raptor spider 250 alacaktim bir yere odeme yapmam gerektiginden gecen ay alamadim. daha sonradan motor ustasi bir abim sakin alma deyip kafami kurcaladi

yaklasik 8000 tl lik bir butcem var. sahibinden baktigim ilanlarda bu fiytlara VL 600 Intruder, Virago 535, En 500 var. shadow ve dragstarlarin yanina yanasilmiyor zaten

aldigim motoruda allah nasip ederse uzuuunca yillar kullanmak istiyorum hatta duruma gore bir bobbera donusturmek. Virago 535 dikkatimi cok cekiyor ama bu uc motor hakkinda da pek bilgim yok. siz ne tavsiye edersiniz?
    herkes bir gün ölür, ama aslında herkes yaşayamaz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    bir motorcu abiye sorduğumda en 500 nv750 ye biniyorsan çüzdanın kalın olacak en son bir parçayı zor bulup yunanistandan getirttik demişti+virago seri motordur fakat çok kontrollü viraj ve manevra yapman gerekir anında yatarsın.600 intruder öne çıkıyor.görüntüsüde güzel.barış akarsunun VL600 ü vardı.

Motosikleti
    yok
    Alıntı rogget adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motorcu abiye sorduğumda en 500 nv750 ye biniyorsan çüzdanın kalın olacak en son bir parçayı zor bulup yunanistandan getirttik demişti+virago seri motordur fakat çok kontrollü viraj ve manevra yapman gerekir anında yatarsın.600 intruder öne çıkıyor.görüntüsüde güzel.barış akarsunun VL600 ü vardı.
    rahmetlinin VL600' u dardi yani...

virago 250 nin yandan yemis modelleri olan cmx250a kullanmistim pek sorun yasamadim suruste. ama cok basimi agritti ariza vs bi turlu ayar tutmadi.

simdilik 535 de gozum VL600 den sadece suziki servis aginin cok genis olmamasi ve parca sikintisi cikartirmi diye korkuyorum.
    herkes bir gün ölür, ama aslında herkes yaşayamaz...

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    İçlerinde sorun yaratırsa seni en çok üzecek motor kawasaki en500 dür. (Kalitesi ve gidişi ile ters orantılı o başka)
    Virago 535 bende bi ara bakmıştım ama temizini bulabilirmisin bilmem.
    Ben suzuki diyorum

Motosikleti
    yok
    eyvallah... bakalim baska kullananlar ne diyecek... haftaya alicam bi tane...

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Bobber projen varsa 535 daha uygun bence. En 500 v motor veğil. Bence asla chopper olamaz
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    vl600 ün şekli bana güzel gelmiyor tabi göreceli bir kavram siz ne düşünürsünüz bilmem..

virago 535 çok yakması dışında şikayetçisi olmayan bir motor. zaten bu üç motorun kalitesini tartışmamıza gerek yok, virago diğerlerine göre daha yüksek devir çeviren daha seri bir motor yapısına sahip bobberada uygun, artçı koltuğunu iptal edersin gidonu yükseltirsin tamam işte

en500 bence sıralı silindir olduğu için kaybediyor

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62640015/detay

tanıdıktan al dememin nedeni işte 2 hafta önce sattığım motor 10.000 e sattım en az 5000 tl masrafı var ve yanına git-bin anlamazsın 2 ay sonra elinde kalır.ustamın 7000 e anca satarsın dediği motordur kendisi.tanıdık aracılığı ile alırsan yazında alabilirsin.km side 67 bin lerde

hehe yenlış konuya yazmışım.bu saatte bukadar

Motosikleti
    yok
    ayip etmissiz ustad... motor almaya korkar oldum valla..

Motosikleti
    yok hocam ben derdini söyledim motorun zaten en az 40-50 kişi aradı hepsine tek tek söyledim şu yapılacak bu yapılacak diye fiyatı düşük gören hepside motor toplayıp satan ustalardı + bakın ustanızın fln burada tanıdığı varsa arayın baksın diye + ustayla geldiler +''yürütmediler bile'' sadece marş bastılar aldılar alıp satanın şahsın benden fazla anladığını zannetmiyorum usta yönlendirmiş olabilir.alıcının bilgisizliğini kullanan usta olabilir al şu kadara satarız demiş olabilir ya da yaparız binersin demiş olabilir bilemiyorum aralarındaki dioloğu.usta dedi zaten 10 desen arkasını döner gider herkes diye hatta benim ustamlada konuştular..bilmiyorum ama alıp satan için üzücü bir durum heralde.çokta söylenecek söz yok aslında ne desek boş.

Motosikleti
    Yamaha Virago xv535
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-bundan-temiz-ve-orginal-garaj-motoru-yok-kacirmayin-acil-satilik-167217750/detay/
    BU İlanıma bak bi arkadaşım 2003 model dahi olsun benım motorum kadar hıcbır vırego temız olamaz ve 39bın kmde anahtar degmemıs motordur tamamen orjınal olup herseyi + ustune sıfır özel koltuk yaptırıldı koruma barları egsozu basamaklarına kadar hepsı ozeldır elcıkler bıle ozel işlemelıdır bu fıyatada hıc bıyerde bu motoru bulamazsın daha dun verdım ılanı harley alıcam sporster883 o yuzden acılıyetten satıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)