Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraslan_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS650 Classic Dragstar
    Motora yeni başlayacağım A2'ye yazıldım aklımda Chopper / Cruiser tarzı var, günlerdir araştırma yapmaktan beynim sulandı şimdilik iki seçenek arasında kaldım fazla bütçeyi aşmayacak ne olabilir benim düşüncem Bisan Roadstar 250 veya Kanuni Caracal 200 başka tercihlerde bulunacak arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler. Tercihim 4 bin tlyi geçmez ise iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bisan roadstar borelli ledow

Motosikleti
    Bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın ama borelli ledow normal bisan 250lik ten başa bir türü mü?

Motosikleti
    MONDİAL/125ZN HONDA NC 750 X DCT
    Bende aynen senin gibi 4500 civarı chopper bakıyorum benimde adaylarım mondial 150 sentor veya regal raptor 150 istersen bunlarıda bi incele...

Motosikleti
    Benim düşüncem 250 lik alıp biraz daha uzun süre kullanayım düşüncesindeyim ama 250 likte 4 bin tl civarında ne kadar iyi bulabilirsin, seçmek için biraz kafa patlatıyor insan doğrusu tercihlerin için teşekkürler ;)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı ultraslan_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim düşüncem 250 lik alıp biraz daha uzun süre kullanayım düşüncesindeyim ama 250 likte 4 bin tl civarında ne kadar iyi bulabilirsin, seçmek için biraz kafa patlatıyor insan doğrusu tercihlerin için teşekkürler ;)
    lifanı kullanmadım ama bunlar virago 250 çakması parçaları kolay bulunuyor ve diğer çinlilere göre 1 tık daha kaliteliler ve tabiki v motor temizini bulursunuz.. hatta eskiden 3 ten falan gidiyodu piyasası arttı bunların

Motosikleti
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lifanı kullanmadım ama bunlar virago 250 çakması parçaları kolay bulunuyor ve diğer çinlilere göre 1 tık daha kaliteliler ve tabiki v motor temizini bulursunuz.. hatta eskiden 3 ten falan gidiyodu piyasası arttı bunların
    Tavsiyeniz için çok teşekkürler benimde kafama lifan daha çok yattı gibi caracal'dan

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Arkadaşımda Bisan Roadstar var, Tel jant pırıl pırıl. Kendiside temiz bakıyor. Memnun CBR ile bayağı yan yana devirden düşmeden rahat bir şekilde yol alıyor. Caracal tavsiye etmem. Onun zamanı geçti
    ultraslan_54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımda Bisan Roadstar var, Tel jant pırıl pırıl. Kendiside temiz bakıyor. Memnun CBR ile bayağı yan yana devirden düşmeden rahat bir şekilde yol alıyor. Caracal tavsiye etmem. Onun zamanı geçti
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler, saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Arkadaşlar bu bisan roadstar 250 ile lifan 250-b arasında ne fark var bisan roadstar'da da lifan yazıyor ayrı markalar mı? Aynı ise sahibinden de ayrı marka olarak gözüküyor :/

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisan roadstar lifan üretimi. lifan o modeli güncelledi. alabiliyorsan tabiki lifan 250b al.
    ben 7 yıldır caracal kullanıyorum, çok memnunum. ama vakti zamanında ekonomi müsait olsaydı lifan 250 alırdım.
    ultraslan_54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisan roadstar lifan üretimi. lifan o modeli güncelledi. alabiliyorsan tabiki lifan 250b al.
    ben 7 yıldır caracal kullanıyorum, çok memnunum. ama vakti zamanında ekonomi müsait olsaydı lifan 250 alırdım.
    Teşekkürler yalnız lifan ilanlarda çok az sayıda var bir de bisan roadstar'a göre daha pahalılar

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çünkü bisanlar eski model onlar yamaha vstar 250'nin birebir kopyasıydı. şimdi birkaç yeri değişmiş. gösterge depo üstünde, km sayacı dijital. hava filtresi maşanın yanında v motorun ortasına gelmiş. ayrıca bisanlarada bakarsan 50 60 bin km gidenlerle dolu. o tarihlerde üretilen birçok çinli o kmleri göremedi.

Motosikleti
    Yakında ehliyeti alacağım ben hala karar veremedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Başlangıç olarak düşük bütçeli bisan roadstar-250 mi alsam yoksa onun değerlerinde önerebileceğiniz başka güzel bir motor var mı acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)