Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2005 2007 model honda shadow 750 arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    indian21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yıllardır birikim yaptım ve sonunda paramı denkleştirdim artık kendime bir demir at almak istiyorum yıllardır hasretini cektigim bir shadow sahibi olmak istiyorum satmak istiyen arkaşlar bana ulaşabilirmii

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    hocam bu tarz motorları galeri galeri dolaşıp ya da motor kullanıcısı tamircisi tanıyıp onların bak şu motor alınır demesiyle alabilirsin biraz bekliyip araştırarak alabilirsin yoksa yıllarca biriktirdiğin paraya kimse acımıyor adam 9 bine kazalı motor pert makineyi alıyor 2 makyaj 13-14 e satıyor hatta bazen alırken anlamıyorsun 3 ay sonra sana öyle bir masraf çıkarırki motordan soğrsun.hele bu mevsim çok ters kasım dan mart a kadar fiyatları daha uygun şuanda fiyatlar uçuyor.

bilginiz için cok teşekkür ederim gercekden de fiyatlar cok uçuk bu ara. ama birgün calıştıgım yere honda shadow 750 2007 model motosikleti olan birisi geldi bir kac bilgi aldım motorla ilgili. fiyatları konusunda cok şaşırttı beni internette gördüğüm fiyatları söylediğimde uçmuş onlar aldırma sen onlara iyi araştır dedi. en temizi 14 bin lira o motorların dedi cok şaşırdım.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfırını getirtmez mi honda türkiye ?

kasım martta fiayatlar nasıl oluyor rogget küsürat olarak söyleyebilir misin.bi müşteri demişdi bana 2007 model shadow en düzgünü 14000 civarındadır sitedeki motorlara aldanma onlar uçmuş diye

Motosikleti
    en fazla 12-13'e temiz bulursunuz 2004-2005 veya denk gelirse üzeri modeller.aynen öyle siteye aldanmayın.tamam satış fiyatı öyle bende 10.000 e 2004 dragstarımı sattım siteye 11 000 yazdım çünkü gerçekten günde 15-20 ölücü arıyor 6-7-8 bin e ver geleyim diye uğraşmamak için o fiyatlar uçuyor muhtemelen.

peki rogget en yüksek km ne kadar olmalı ve en düşük kac model motor tercih etmeliyim. yin bigün bi müşteriye sormuştum ciğeri önemli demişdi kac model olduğu değil diye. bu konudada cok düşünüyürum. cok soru soruyorum ama k. bakma uzun süredir savaş veriyorum ve güzel bir şey feth etmek istiyorum

Motosikleti
    km-model çok önemli değil bu tarz motorlarda zaten %80 km geri çekilmiş oluyor.60-70 binin üzerinde olmaması en fazla 10-12 yaşında olması benim tercihim olur.ama tabi 91 model çok temiz motorlarda var.modelinin km nin önemi bence kullanıma bağlı bazı motorlar 1-2 yılda bir binici değiştiriyor 15 yaşında bir motor belkide 6-7 binici değiştirmiştir ki mutlaka 1-2 tanesi haşadını çıkarmıştır.tanıdıktan a-dan z-ye herşeyini söyleyecek motor bulursanız 20 yaşında 80 bin km de bile alınır.iyi bakılmamışı gerçekten başa bela.motora verdiğiniz parayı 2 ye katlarsınız düzeltecem diye.

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Shadowların ve genelde cruiser tarzı motorların fiyatlarını biraz da üzerindeki aksesuarlar belirliyor. Şu şekilde bir öngörüde bulunabilirsiniz: bu adam bu motora özenip güzel aksesuarlar takmış, demek ki motoruna iyi bakıyor (doğru ya da yanlış olabilir). Yani kısacası fiyatı yüksek görüp hemen şişirmiş yorumunda bulunmamalısınız. Sissy bar, yan çantalar, rüzgar koruma vs bunların hepsi cruiser tarzı motorlarda hele orijinalse büyük paralara takılıyor. 2006 model honda shadowum var, daha ayrıntılı sormak istedikleriniz varsa yanıtlayabilirim. Benim memnuniyetimi merak ederseniz çok memnunum en ufak bir şikayetim olmadı bugüne kadar.

cok sagolun verdiğiniz bilgiler için cok aydınlattınız beni ben kışa kadr bekliyecegim yine bu yazda motorsuz gecicek :( gec kaldım biraz almakda anca denkleşince param mecbur kışa beklicez bu sezonda denk gelirse uygun bir şey temiz ve sağlam bi motor alırım gelmezse kışa artık. aslında facede denk geldi bir tane motor bizzat konuşduk motorun sahibi ile 2004 model 14000 lira 31000 km de ciğeri falan sağlam dedi onu düşünüyorum ne dersiniz bu motora

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-satilik-temiz-motor-162640015/detay

tanıdıktan al dememin nedeni işte 2 hafta önce sattığım motor 10.000 e sattım en az 5000 tl masrafı var ve yanına git-bin anlamazsın 2 ay sonra elinde kalır.ustamın 7000 e anca satarsın dediği motordur kendisi.tanıdık aracılığı ile alırsan yazında alabilirsin.km side 67 bin lerde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)